Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
magda89

Jak osiągnąć taki kolor włosów?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam ogromną prośbę,może ktoś mi pomoże. Chciałabym się dowiedzieć jak można i czy jest możliwość osiągnięcia takiego koloru włosów jak w załączonym obrazku.
Czy uda się Wulkaniczną czerwienią Wellaton czy np. Garnier 660 Płomienna czysta czerwień

monthly_2013_01/kolor-wlosow_459.jpg

A hero of war
Yeah, that's what I'll be
And when I come home
They'll be damn proud of me

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ona reklamuje firmę Garnier i kolory,które niestety nie były wprowadzone w Polsce. Nie wiem czy kolor na jej głowie to 666 intensywna czerwień czy 660-płomienna czysta czerwień.

A hero of war
And when I come home

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam brązowe włosy.Kiedyś już miałam czerwień na głowie,ale nie tak intensywną bez żadnego rozjaśniania.
Włosy mam ładne,grube.
Rozumiem,że aby otrzymać ten kolor należy rozjaśnić włosy?
Czy jest to bardzo szkodliwe?
Nie używam ani prostownic ani lokówek,rzadko też suszę suszarką.

A hero of war
And when I come home

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sha sha

Rozjaśnianie jest dość niszczącym zabiegiem dla włosów. Ono niszczy strukturę włosa, ale sądzę że jak raz na jakiś czas zrobisz taki zabioeg to zbyt mocno on nie uszkodzi włosów. Tylko potem możesz mieć problem z odrostami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Trick

kolor ładny aczkolwiek ja bym tak włosów nie pofarbowała. PRzy brązie one mogą nie wyjść tak bardzo intensywne. Szczególnie jak masz ciemny brąz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

magda89
Mam brązowe włosy.Kiedyś już miałam czerwień na głowie,ale nie tak intensywną bez żadnego rozjaśniania.
Włosy mam ładne,grube.
Rozumiem,że aby otrzymać ten kolor należy rozjaśnić włosy?
Czy jest to bardzo szkodliwe?
Nie używam ani prostownic ani lokówek,rzadko też suszę suszarką.

To bardzo dobrze, że na co dzień nie stosujesz prostownic, lokówek ani suszarki. Zabiegi te niekorzystnie działają na włosy. Im bardziej je ograniczymy tym lepiej ;).

Rozjaśnianie włosów to zabieg, którego skutkiem jest rozłożenie barwnika, tj. melaniny zawartej w łodydze włosa, do związków słabo zabarwionych. Po zabiegu włosy stają się matowe i szorstkie w dotyku. Co więcej końcówki włosów stają się kruche i podatne na uszkodzenia. Ogólnie nie polecam ;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość GatoNegro

Pozwolę sobie dorzucić 3 grosze.Przy takim kolorze alby włosy fajnie wyglądały o ile nie masz lejących prostych będziesz musiała prostować włosy co w krótkim czasie doprowadzi je do włosowej ,,ruiny'', poza tym czerwone farby mają to do siebie,że lecą po nich włosy.Oczywiście nie u każdego, ale...No i czerwony błyskawicznie się wypłukuje, wiem bo miałam czerwone pasemka zrobione na brązie i b.często trzeba uzupełniać kolor,żeby wyglądał żywo.Inaczej włosy robią się różowe potem pomarańczowe a na końcu lepiej nie mówić.Rozjaśniając włosy(z brązu to konieczne aby kolor wyszedł jak należy) i farbując je potem na odcienie czerwieni trzeba być przygotowanym i zdeterminowanym na podwojone dbanie o włosy i częste farbowanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fakt faktem kolor czerwoni czy jego odcienie jaki i miedziane szybko się wypłukują i trzeba o nie szczególnie dbać stosując odżywki ochraniające kolor czy też specjalne maski koloryzujące. Rozjaśnianie włosów oczywiście jest zabiegiem mocnym ale wszystko zależy o ile tonów będziemy kolor rozjaśnia, jak nie wiele to raz na jakiś czas rozjaśnianie nie będzie tak dla włosa dotkliwe. Niestety nie ma innych sposobów nieinwazyjnych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Baśka675

Ja polecam profesjonalną farbę chi ionic miałam czerwień i była intensywna a to farba trwała i bez amoniaku;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wow! Taki kolorek to na pewno osiągniesz udając się do dobrego salonu fryzjerskiego, jeśli takiego nie masz to szczerze polecam ci In Harmony 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...