Skocz do zawartości
Forum

Jak osiągnąć taki kolor włosów?


magda89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam ogromną prośbę,może ktoś mi pomoże. Chciałabym się dowiedzieć jak można i czy jest możliwość osiągnięcia takiego koloru włosów jak w załączonym obrazku.
Czy uda się Wulkaniczną czerwienią Wellaton czy np. Garnier 660 Płomienna czysta czerwień

monthly_2013_01/kolor-wlosow_459.jpg

A hero of war
Yeah, that's what I'll be
And when I come home
They'll be damn proud of me

Odnośnik do komentarza

Mam brązowe włosy.Kiedyś już miałam czerwień na głowie,ale nie tak intensywną bez żadnego rozjaśniania.
Włosy mam ładne,grube.
Rozumiem,że aby otrzymać ten kolor należy rozjaśnić włosy?
Czy jest to bardzo szkodliwe?
Nie używam ani prostownic ani lokówek,rzadko też suszę suszarką.

A hero of war
Yeah, that's what I'll be
And when I come home
They'll be damn proud of me

Odnośnik do komentarza

Rozjaśnianie jest dość niszczącym zabiegiem dla włosów. Ono niszczy strukturę włosa, ale sądzę że jak raz na jakiś czas zrobisz taki zabioeg to zbyt mocno on nie uszkodzi włosów. Tylko potem możesz mieć problem z odrostami.

Odnośnik do komentarza

magda89
Mam brązowe włosy.Kiedyś już miałam czerwień na głowie,ale nie tak intensywną bez żadnego rozjaśniania.
Włosy mam ładne,grube.
Rozumiem,że aby otrzymać ten kolor należy rozjaśnić włosy?
Czy jest to bardzo szkodliwe?
Nie używam ani prostownic ani lokówek,rzadko też suszę suszarką.

To bardzo dobrze, że na co dzień nie stosujesz prostownic, lokówek ani suszarki. Zabiegi te niekorzystnie działają na włosy. Im bardziej je ograniczymy tym lepiej ;).

Rozjaśnianie włosów to zabieg, którego skutkiem jest rozłożenie barwnika, tj. melaniny zawartej w łodydze włosa, do związków słabo zabarwionych. Po zabiegu włosy stają się matowe i szorstkie w dotyku. Co więcej końcówki włosów stają się kruche i podatne na uszkodzenia. Ogólnie nie polecam ;(

Odnośnik do komentarza
Gość GatoNegro

Pozwolę sobie dorzucić 3 grosze.Przy takim kolorze alby włosy fajnie wyglądały o ile nie masz lejących prostych będziesz musiała prostować włosy co w krótkim czasie doprowadzi je do włosowej ,,ruiny'', poza tym czerwone farby mają to do siebie,że lecą po nich włosy.Oczywiście nie u każdego, ale...No i czerwony błyskawicznie się wypłukuje, wiem bo miałam czerwone pasemka zrobione na brązie i b.często trzeba uzupełniać kolor,żeby wyglądał żywo.Inaczej włosy robią się różowe potem pomarańczowe a na końcu lepiej nie mówić.Rozjaśniając włosy(z brązu to konieczne aby kolor wyszedł jak należy) i farbując je potem na odcienie czerwieni trzeba być przygotowanym i zdeterminowanym na podwojone dbanie o włosy i częste farbowanie.

Odnośnik do komentarza

Fakt faktem kolor czerwoni czy jego odcienie jaki i miedziane szybko się wypłukują i trzeba o nie szczególnie dbać stosując odżywki ochraniające kolor czy też specjalne maski koloryzujące. Rozjaśnianie włosów oczywiście jest zabiegiem mocnym ale wszystko zależy o ile tonów będziemy kolor rozjaśnia, jak nie wiele to raz na jakiś czas rozjaśnianie nie będzie tak dla włosa dotkliwe. Niestety nie ma innych sposobów nieinwazyjnych.

Odnośnik do komentarza

Trzymajcie namiary - sprzet-fryzjerski.pl/tahe-botanic-deco-puder-rozjasniajacy-pozbawiony-amoniaku-do-wlosow-farbowanych-i-naturalnych-500g.html Kwestia odpowiedniego produktu i działania, a wtedy wszystko powinno być w porządku. Nie stawiajcie na byle co - taka powinna być kluczowa zasada. Wtedy wszystko będzie w porządku. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...