Skocz do zawartości
Forum

Czy kupujecie ubrania przez internet?


Gość Szronik

Rekomendowane odpowiedzi

Jest na FB obecnie taka grupa Cheap & Fashion, która zajmuje się sprzedażą ubrań i mają sporo ciekawych propozycji, w tym ubrania od znanych marek światowych. Kupiłem u nich dwa razy i jestem zadowolony, mają dobre ceny, lepsze niż internetowe sklepy a jednocześnie oferują także produkty, które są z metkami więc nie ma obaw, że to jakieś podróbki a na FB to najczęstszy problem takich zakupów.

Odnośnik do komentarza

Ja wierzę tylko w zalando lounge. W sumie głównie mam większość zakupów akurat z internetu, więc wątek idealnie dla mnie ? plus jeśli już szukacie czegoś dla siebie w sieci to polecam Picodi, sporo zniżek cashbacków etc. zawsze pieniądze zostają w kieszeni. Nie wspominając o Vinted i wszystkich perełkach jakie udało mi się tam dorwać.

Odnośnik do komentarza

Mi się zdarza to dość często, to na pewno wygodniejsze i jednocześnie można złapać naprawdę fajne okazje cenowe. Dlatego jeżeli chodzi o takie elementy, jak również kurtki wiosenne damskie to podrzucam jeszcze do sprawdzenia ofertę https://yups.pl/pol_m_Odziez_Kurtki-i-Plaszcze_Kurtki-przejsciowe-273.html gdzie fajnych zestawień w najmodniejszym wydaniu zdecydowanie nie brakuje. Do tego licząc na profesjonalne doradztwo i krótki termin realizacji. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Gość SieciowaDama

Poszukuję odpowiednich promocji na bieliznę damską, macie jakieś obowiązujące oferty? Byłam w paru miejscach i dość ciężko z jakąś wystrzałową ofertą. Będę wdzięczna za wszystkie polecenia i linki do przetestowanych miejscówek online (bezsprzecznie z dużą ofertą oraz w miarę szybką przesyłką). Mam jeden ulubiony sklep z bielizną https://ekskluzywna.pl ale szukam jeszcze innych.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...