Skocz do zawartości
Forum

Czy kupujecie ubrania przez internet?


Gość Szronik

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,
Ostatnio spodobała mi isę sukienka w pewnym sklepiej internetowym i zastanawiam się nad jej kupnem, ale boję się, że może na mnie nie pasować, albo znacząco się różnić od zdjęcia... Sukienka nie jest tania ale strasznie mi się spodobała i mam trochę oszczedności. Tylko nie wiem czy warto ryzykować. Ja nigdy nie kupowałam przez internet więc nie wiem czego się spodziewać. Na co zwrócić uwagę by nie dać się nabrać? Kupowałyscie tak już coś/

Odnośnik do komentarza

wiesz jeśli to jest dobry sklep to na pewno mają możliwość wymiany sukienki w przypadku gdy rozmiar będzie nie taki jaki powinien. Tylko z tym jest trochę zachodu. Ja osobiście w sklepach inetnetowych czasem kupuje, ale to głównie przez allegro

Odnośnik do komentarza
Gość pride345

Kupuję. Jest wygodniej oraz taniej jesli chodzi o dobre marki. Dodam, że ubrania kupuję sobie rzadko ale jeśli już zdecyduję się na zakup czegoś to jest to coś najwyższej jakości bo jestem zdania,że lepiej jest stawiać włąśnie na takie rzeczy!

Jesli chcecie kupić sobie jakies ciuszki to polecam zajrzeć sobie do Answear:
https://answear.com/p/sukienki-koszulowe-1938-t.html

W sklepie aktualnie sa wyprzedaże, poza tym sklep oferuje darmową wysyłkę kurierem oraz zwrot.

Odnośnik do komentarza

Większość ciuchów kupuję przez net - w galeriach tylko jak są wyprzedaże, bo nie mam do tego cierpliwości :), poza tym zawsze wychodzi taniej. Czasem zdarza mi się przymierzyć coś w sklepie ale i tak zakupy robię przez internet bo bardziej się opłaca. Najczęściej na Allegro w opcji z darmowym zwrotem paczkomatami - nawet jak nie trafię z rozmiarem, przy darmowym zwrocie pomyłka nic mnie nie kosztuje. Bieliznę i dresy na Zalando albo w Świecie Kobiet Ana - też nie ma problemu ze zwrotem.
Zalando
Świat Kobiet Ana

Odnośnik do komentarza
Gość Storytels

A ja nie. Często kupuję ubrania w sklepach internetowych. W ostatnim czasie to praktycznie jedynie w taki sposób. Nie ma dla mnie chyba niczego gorszego niż chodzenie po stacjonarnych galeriach handlowych ( nie daję się tam zaciągnąć nawet przez narzeczoną). Przecięż są o wiele bardzieji produktywne sposoby spędzania swojego czasu niż takie zakupy.....

Ubrania kupuje rzadko ale porządne. Wolę dać trochę więcej ale za ubranie z lepszej jakości materiałów.

Ostatnio przez internet zamawiałem sobie buty oxfordy. Szukałem dla siebie czegos konkretnego.

Odnośnik do komentarza

A co sądzicie o sukienkach Bershki? Nosiłyście? Mnie się podoba ta morelowa, ale nie wiem czy taki krój mi pasuje. Na lato idealna, a dużo nie kosztuje ...

Sama czekam obecnie na nowe kolekcje butów na wiosnę :) Zastanawiam się nad kupieniem sobie sneackersów na konturnie:

http://leelou.pl/wygodne-i-kobiece-sneakersy-na-koturnie/

Ale jak się zapatrujecie na takie obuwie?

Podoba Wam sie czy trochę wiocha? 

bia%C5%82e-sneakersy-1.jpg

Odnośnik do komentarza

Przynajmniej od kilkunastu już lat robię zakupy przez internet. Kiedyś tylko Allegro, obecnie mam na swojej liście o wiele więcej ulubionych sklepów. Ostatnio kupiłam śliczną wiosenną sukienkę i botki w sklepie Monczi.pl Niedrogo, ubrania i buty porządne. Lubię ten sklep.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście. Powiem więcej - nie wyobrażam sobie kupowania ubrań stacjonarnie.? Naprawdę stanie w kolejkach nie jest dla mnie, plus teraz w czasie pandemii wiele sklepów nie przestrzega zasad i wytycznych. Ja ostatecznie nie chcę stać w tej samej przymierzalni co sto innych osób, nie czuje się tam pewnie. Z doświadczenia wiem, że im więcej kupuję tym większa mam wprawę i mniej produktów odsyłam. Na początku faktycznie zdarzały się straszne wtopy, ale teraz bardzo rzadko trafiam przysłowiową kulą w płot. No i wybieram firmy, które umożliwiają wysyłkę przez InPost, bo odbiór paczek (zwłaszcza, że teraz aplikacja InPost umożliwia bezdotykowy odbiór) jest dużo szybszy i łatwiejszy. No i można zwracać nieudane zakupy, co zawsze warto mieć z tyłu głowy, gdyby jednak powinęła nam się noga i gdybyśmy zamówili za mały lub za duży rozmiar. 

Odnośnik do komentarza

Z Merg.pl Mają chyba wszystko, co mi tylko przyszło na myśl. Ale też kwestia taka, na czym dokładnie wam zależy. Teraz nie wyobrażam sobie już kupowania inaczej niż w sieci. Tak jest wygodnie, można trafić fajne okazje, wybór jest większy. Moim zdaniem w sieci po prostu jest zdecydowanie łatwiej. Też tak to widzicie? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o ciuchy, to tak, te lepsze niż z najtańszych sieciówek są na dłużej. Czy na dużo dłużej to zależy od noszenia, konserwacji itp. ale zazwyczaj raczej na lata niż miesiące.

Sama kupuję w dobrych sklepach, zwracam uwagę na jakośc wykonanych ubran. Jeśli szukacie niezłych promocji na kolekcje jesienne, polecam zerknąć sobie do Bonprix:

https://coupondojo.com/pl/kupony-rabatowe/bonprix

Na stronie są aktualne kupony rabatowe na zakupy w tej firmie. 

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie polecam kupowanie online. Obecnie nawet sobie nie wyobrażam zakupów stacjonarnie. Tak jest szybciej, wygodniej, większy wybór, a w krótkim czasie można przejrzeć mnóstwo rzeczy. Macie pod tym względem jakieś doświadczenia? Kupuję na Merg.pl - jeszcze nigdy się jak dotąd nie zawiodłam. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...