Skocz do zawartości
Forum

Krótka suknia ślubna


Gość Kosmatka

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
Dołączam do klubu Panien Młodych :D
Ślub już w sierpniu.
Sukienka - to mój problem. Podobają mi się krótkie sukienki do slubu, takie za kolanko :D Ale moja mama i teściowa ( głownie tesciowa) mówią że do kościelnego nie wypada w takiej sukience iść, że one dobre są do cywilnego. A mi się krótkie sukienki podobają....

Odnośnik do komentarza

Idealna na wesele, czy raczej średnio - merg.pl/product-pol-109828-KLARA-sukienka-z-dluzszym-tylem-z-koronkowym-dekoltem-PUDROWY-ROZ.html ? Macie podobną? Moim zdaniem jest idealna na takie imprezy i w zasadzie trudno się tutaj czegokolwiek czepiać. Co może tutaj nie pasować? Tak z waszego doświadczenia? 

Odnośnik do komentarza

Wszystko zależy jak wyglada sukienka, ale osobom o bardziej krągłych kształtach lepsza jest  długa sukienka lub ewentualnie spodnie (bardzo fajnie wygląda na ślubie panna młoda w eleganckim białym garniturem i spodniach). Trapezowe sukienki sa bardzo ładne i nadają się tak naprawdę dla każdej kobiety i sylwetki.

Odnośnik do komentarza

Śliczna jest, moim zdaniem niczego jej nie brakuje, zerknijcie - merg.pl/product-pol-134957-Dakota-Sukienka-koronkowa-z-dlugim-rekawkiem-i-DEKOLTEM-ZIELEN-BUTELKOWA.html Jeśli odpowiednio je dopasujecie, to będziecie zadowoleni. A można naprawdę trafić całkiem fajne sukienki w atrakcyjnej cenie - trzeba tylko jakoś to przemyśleć. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...