Skocz do zawartości
Forum

Seks bez zobowiązań a seks oralny


Gość markissa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od dwóch miesięcy jestem ze swoim kolegą w relacji, która opiera się wyłącznie na seksie. Jakiś czas temu zdecydowałam się na pieszczoty oralne. Miałam na to ochotę. On nigdy mnie o to nie prosił. Powiedział jednak, że było mu bardzo przyjemnie i że dobrze dałam sobie radę... Po cichu liczyłam na rewanż, bo uwielbiam ten rodzaj pieszczot, jednak jak dotąd się nie doczekałam... Jest mi z nim bardzo dobrze, zadowala mnie w łóżku, jednak zastanawiam się dlaczego nie chce mnie pieścić tam na dole. Dbam o higienę, jestem atrakcyjną kobietą. Zawsze podczas gry wstępnej dochodzi tylko do mojego podbrzusza i się wycofuje. Nie jesteśmy w związku partnerskim, więc nie chcę mu mówić o swoich potrzebach. Czuję się jednak z tym dziwnie. Czy seks bez zobowiązań wyklucza pieszczoty oralne? Może to głupie pytanie, ale nie wiem na prawdę co o tym sądzić.

Odnośnik do komentarza
Gość niewy......na

Może twój kolega nie lubi pieścić kobiety w ten sposób albo nie wie jak się do tego zabrać. Ja bym go pokierowała delikatnie co ma robić. Nie zgadzam się z opinią, że seksie bez zobowiązań każdy dba wyłącznie o siebie, bo nie jest się w związku z tą osobą. To zależy od charakteru i podejścia do seksu danej osoby. W małżeństwach też zdarzają się faceci nie dbający o potrzeby partnerki. Zanim wyszłam za mąż przez dwa lata spotykałam się z ze znajomym wyłącznie dla seksu, nigdy nas nic nie łączyło po za seksem. On zawsze dbał o to żebym doszła, pieścił mnie oralnie i było mi dobrze.Nie żałuję tych dwóch lat, to była fajna zabawa. Kiedy poznałam męża układ przestał obowiązywać. Oczywiście najwspanialszy seks jest z osobą którą się kocha. Miłość i czułość powodują wydzielanie endorfin i pogłębiają więź między partnerami.

Odnośnik do komentarza

Nie jest tak, że on myśli tylko i wyłącznie o zaspokojeniu swoich potrzeb. Zawsze zaczynamy od długiej gry wstępnej, on nigdy nie kończy pierwszy, pyta się mnie jak wolę to robić w danym momencie. Może rzeczywiście nie lubi tego typu pieszczot :(

Odnośnik do komentarza

Może właśnie tu leży przyczyna? tego właściwie że nie jesteście w bardziej zacieśnionej relacji w związku,a jedynie to tylko otwarty układ.Czasami bardziej wyrafinowane i bliskie pieszczoty wymagają dłuższej a nieraz bardziej zażyłej znajomości.Nie wiem,może nie nadążam,lecz niekiedy co facet zrobi swojej bliskiej kobiecie,to nie podzieli się tym z kobietą w otwartym układzie.Gdzieś gdzie jest zaufanie i uczucia...zawsze jest coś więcej,przede wszystkim inaczej.Dlatego seks w którym są uczucia zawsze będzie najbardziej wyniosły.

Odnośnik do komentarza

franco, pytasz dlaczego może zależeć: ponieważ akurat ten facet może mieć do tego takie podejście jak mówi Krzysztof w swoim poście(może, ale nie musi). Z tego co wiem, to dla mężczyzn robienie minety nie jest takim "po prostu", tak jak dla kobiet zrobienie loda facetowi (nawet takiemu z którym jest długo, widać po samych postach z tego forum). Może z nim jest tak, że chce to zostawić dla dziewczyny, w której będzie zakochany? :) i tylko tyle, po co się zagłębiać, dlaczego akurat dla niego tym jest mineta, a nie na przykład analny.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie Austeria :) Z drugiej strony jeżeli partner nie rewanżuje się to raczej trochę nie fer z jego strony.Niekiedy facet nie nadaje się na partnera w otwartym układzie,o ile zaspakaja kobietę w inny sposób,to częste schodzenie na dół kobiety powinno raczej wzbudzić w facecie zakłopotanie,jak nie to chociażby pewne wyjaśnienia z jego strony.To że do tego typu pieszczot potrzebuje niekiedy bardziej stałej relacji czy uczuć,to nie tłumaczy jego bierności.Zawsze można czegoś nie chcieć,ale zawsze można o tym powiedzieć partnerce.

Odnośnik do komentarza

austeria
dla mężczyzn robienie minety nie jest takim "po prostu", tak jak dla kobiet zrobienie loda facetowi .
-no nie, a dlaczego miałoby być akurat w tą stronę? Jest jakiś racjonalny powód tego? Przecież każdy człowiek jest inny, więc ma inne upodobania seksualne. Dlatego z pewnością istnieją zarówno kobiety, które lubią robić loda, jak i te, które nie lubią. Tak samo są faceci, którzy lubią robić minetę, i są tacy, których to nie kręci.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...