Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość milady

Co kupujecie do domu przez internet?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wiktoria731

Ja równie praktycznie wszystko  kupuję w sieci. Wczoraj np. zamówiłam dla córeczki śliczny śpiworek w luna dream i to za całkiem rozsądne pieniądze. Jak widać można jeszcze coś na takich zakupach i zaoszczędzić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Badra

Korzystałam z frisco, Tesco i auchan - zdecydowanie frisco wygrywa. Często przysyłają jakieś promocje typu darmowa dostawa i zniżka 30zł ale wszystko pakowane w plastik to faktycznie dramat 😞

Kawę zamawiam natomiast w mniejszych sklepach internetowych, jestem smakoszem Tak wiec lubię próbować kaw z wielu miejsc na świecie:
https://sklep.qcs.pl/

Dobrej jakości kawa jest do kupienia tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kacperekpl

Ja na swoje Patio kupiłem Grill ogrodowy marki Cookking.pl. Teraz mogę grillować blisko domu i powiem wam, że jest to naprawdę bardzo fajne i relaksujące przeżycie. Wspólnie, wraz z żoną, naprawdę świetnie się bawimy, a nasze spotkania nabierają innego znaczenia. Polecam każdej osobie ten pomysł! Odpoczynek gwarantowany 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja także praktycznie wszystko kupuję przez internet bo to jednak dużo szybsza i łatwiejsza metoda na zakupy. Ostatnio nawet zastanawiam się nad tym czy by nie kupić także prezentu dla siostrzeńca online. Wiem, że marzy o deskorolce więc mam zamiar ją znaleźć w sieci. I tak też między innymi tutaj https://poza-domem.pl/deskorolka-dla-poczatkujacych znalazłam wiele bardzom cennych podpowiedzi jak dobrać taką deskorolkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość XYZ

Teraz podczas pandemii to praktycznie wszystko kupuje przez Internet.Nawet zakupy spozywcze zamawiam online.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monika

Prawie wszystko: filtry i worki do odkurzacza, pościel,poduszki,koce,kosmetyki,sprzęt AGD,czasem ubrania I buty.Ostatnio kupilam laptop.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ada

Ja kupuję praktycznie wszystko.Oprocz pieczywa,leków,warzyw I owocow.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sieńka

Przez internet można kupić niemal wszystko, ale w niektórych przypadkach trzeba zrobić najpierw naprawdę dobry research. Tak jest w przypadku mebli biurowych, najlepiej najpierw przeczytać kilka tego typu artykułów http://mildis.pl/ergonomiczne-biuro-jakie-meble-dodatki-do-siedzenia-wybrac , a dopiero potem szukać konkretnych rzeczy, które będą spełniać nasze wymagania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...