Skocz do zawartości
Forum

Co kupujecie do domu przez internet?


Gość milady

Rekomendowane odpowiedzi

Kupuję tylko sprawdzone produkty, już wcześniej dotykane ;) Głównie zamawiam chemię i produkty spożywcze, wcześniej długo się wzbraniałam przed takimi zakupami, ale przekonały mnie to, że poprawia to po prostu komfort życia. Nie trzeba dźwigać, nie trzeba stać w kolejkach, zamawia się szybko. W tesco można nawet zamówić przez telefon, więc praktycznie można zrobić zakupy z dowolnego miejsca.

Odnośnik do komentarza

Do domu przez internet kupuję jedynie jakieś akcesoria lub dekoracje. Te "ważniejsze" sprzęty wolę jednak zobaczyć na żywo, dotknąć, zmierzyć itd., itp. Dosyć często korzystam z ofert zakupów grupowych, przeglądam również co do zaoferowania mają sklepy internetowe, chociaż w nich już zwykle jest trochę drożej. Mają za to bajery, których zazdroszczą mi potem wszyscy znajomi, więc czasem pozwalam sobie na chwilę szaleństwa ;)

Odnośnik do komentarza

Kupić można wszystkie drobne rzeczy, ale po wcześniejszym sprawdzeniu ich w sklepie stacjonarnym. Bardzo lubię robić zakupy w sieci, ponieważ mam wszystkie informacje na temat produktu w jednym miejscu. Mogę wybrać najtańszy sklep, dlatego zawsze przeglądam bardzo uważnie wyniki wyszukiwania, bo często gdzieś na kolejnej stronie znajduje ten sam produkt w o wiele lepszej cenie.

Odnośnik do komentarza

abecadloo
Ja kupuję czasem produkty spożywcze :)

Też czasem kupuję spożywkę, np w tesco ;) Poza tym na ebayu zamawiam masę rzeczy, w tym ciuchy, a kosmetyki mam zamówione na stałe w subskrypcji w supplite. Jak tak sobie teraz myślę, to już mało co kupuję tradycyjnie ;)

Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio też artykuły spożywcze w internecie kupuje, dla mnie to duże udogodnienie bo przy dzieciach to się nie chce chodzić po tych sklepach zwłaszcza w te upały. A we Frisco jest w sumie wszystko czego potrzebuję to zamawiam raz na tydzień towar do domu

Odnośnik do komentarza

Ja sie obawiam kupowac przez internet z co najmniej kilku powodow. Jesli chodzi o wszelakie ubrania itp. to nie potrafilabym kupic czegos np.sukienki po uprzednim zmierzeniu jak w niej wygladam. A poza tym co jak w rzeczywistosci mi sie nie spodoba,to jak potem ze zwrotem? Niby mozna ale to są komplikacje...jak to potem zwracac,jak odzyskac kase...

Jesli juz cos mialabym kupic to żywność.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Z sukienką to faktycznie może być problem,bo to trzeba przymierzyć ,nie na każdym dany fason jednakowo leży,

ale coś do domu można spokojnie,ja ostatnio wyszukałam w necie i kupiłam solidną suszarkę nad wannę jakiej nie dostałabym w sklepach sieciowych,
wcześniej kupiłam solidny bojler na wodę czy garderobę rurową za nieduże pieniądze,
w każdym razie ja głównie kupuje to co nie jest dostępne w sklepach stacjonarnych.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

To jest na pewno jakis plus tych zakupow,ze mozna dostac rzeczy "niedostepne"fizycznie w sklepach.
Moja mama kupila pare ciuchow przez internet i oddawala kilka wiec sama widzialam jak to wyglada a rozmiar był jej tylko okazalo sie co innego jak w domu przymierzyla...

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Nie mam oporów przed zakupami w sieci. Najczęściej kupuję odzież, kosmetyki, czasem biżuterię. Przyznaję, że poluję na okazje (wyprzedaże, promocje), na których można sporo grosza zaoszczędzić. Ostatnio np. kupiłam na wyprzedaży sukienkę z kolekcji sugarfree o 40% tańszą. Ale to nie wszystko. Darmowa przesyłka, plus bonus za pierwszy (z pewnością nie ostatni) zakup w postaci 10% rabatu. Teraz, że nie kupiłam dwóch. Miałabym dwie kiecki w cenie jednej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...