Skocz do zawartości
Forum

Co macie dzisiaj na obiad?


Gość Trick

Rekomendowane odpowiedzi

~Kasiulak
eko_girl
o, to może i ja się skuszę w końcu, a widziałaś jeszcze jakieś inne "smaki"? bo szczerze mówiąc szpinak do mnie jakoś nie przemawia ;)

nie lubisz szpinaku, może jeszcze nie jadłaś dobrego?;)

jadłam raz i może rzeczywiście nie był zbyt dobrze przyrządzony :) Czytając Wasze recenzje może się skuszę na te świderki ze szpinakiem :) A jakie przyprawy trzeba dołożyć do tego szpinaku w tym przepisie?

Odnośnik do komentarza

eko_girl
No to w takim razie możemy sobie podać ręce :D Bo ja też jest uzależniona od makaronu. Mogę go jeść praktycznie zawsze :)
Nurtuje mnie ten szpinak. Jak wygląda jego przygotowywanie w tym daniu? Trzeba go jeszcze jakoś specjalnie przyprawiać? Czy wystarczy to co dostarcza producent?

wystarczy to co masz w saszetce - żadnych przypraw już nie używasz ale dla lepszego smaku szpinaku można dodać trochę sera pleśniowego (tak jest w przepisie Lubelli) albo feta (moja wersja). Szpinak po prostu wrzucasz na patelnie z resztą składników.

Odnośnik do komentarza

nana1985

wystarczy to co masz w saszetce - żadnych przypraw już nie używasz ale dla lepszego smaku szpinaku można dodać trochę sera pleśniowego (tak jest w przepisie Lubelli) albo feta (moja wersja). Szpinak po prostu wrzucasz na patelnie z resztą składników.

Rzeczywiście, wydaje się że to nic trudnego. Chyba zaryzykuję i skuszę się na ten szpinak :D

Odnośnik do komentarza

nana1985
~Kasiulak

a co trzeba dokupić do takiego dania, czego brakuje w zestawie?
Pewnie szpinak, co,ś jeszcze?

tak, szpinak i jako dodatek dwa warianty: łosoś + śmietana 18-stka albo ser pleśniowy, ja z racji słabości do tego pierwszego nie próbowałam jeszcze opcji z serem


ale do sera pleśniowego troche smietany i ma się zrobić sos, tak?
pyszne musi byc :)

Odnośnik do komentarza

eko_girl
Szpinak, łosoś i ser feta razem?
Łososia uwielbiam, ale ser feta do tego? Pasują do siebie?

ogólnie do szpianku i świeżych pomidorów feta świetnie pasuej, myślę,że jak nie bęzie jej za dużo to z łososiem też dobrze zagra.

Odnośnik do komentarza

eko_girl
nana1985

no to się cieszę że smakowało :)) ruszaj na następne smaki :)

Taki mam plan przy najbliższej okazji gdy będę miała mniej czasu na gotowanie, czyli pewnie niedługo :)

Kupiłam następną potrawę do testowania tym razem świderki z pieczarkami :) Jutro na obiad wersja z papryką i sosem pieczarkowym :)

Odnośnik do komentarza

eko_girl

Kupiłam następną potrawę do testowania tym razem świderki z pieczarkami :) Jutro na obiad wersja z papryką i sosem pieczarkowym :)

Słuchajcie, te dania z Lubelli są ekstra. Robiłam świderki z papryką i sosem pieczarkowym. Zaprosiłam na obiad siostrę, bo ona z mięsem się nie lubi, więc pomyślałam, że się ucieszy ;) Na początku nie powiedziałam jej, że to gotowiec, a później gdy zapytała o przepis nie mogła uwierzyć, że gotowe danie może być takie dobre! :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...