Skocz do zawartości
Forum

Śluz z krwią, ból piersi i wrażliwe sutki a ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,nie wiem co mam o tym myśleć?
Zacznę od tego,że mój cykl trwa 24-25dni. Jestem sporo po 20-stce.
Ostatni okres miałam od 21.12 do 25.12.
15.01 powinnam dostać okres, a zaobserwowałam płodny śluz z domieszką krwi, tak było też 16.01. tylko,że troszkę wilgotniejszy dzień i dużo tego śluzu z domieszką krwi, wieczorem przed kąpielą zaczęły mnie piersi po zewnętrznej stronie boleć i sutki stały się bardzo wrażliwe. (nigdy tak nie miałam) i podbrzusze lekko pobolewało.
Myślałam, że na następny dzień(17.01) dostanę okresu, a tu dalej ten śluz z pasmami krwi, dalej ból sutków i piersi, plus straszny ból mięśni, temp. w okolicach 36.8-37.2. Poza tym dzisiaj(18.01)nic się nie zmieniło.
Może to być oznaką ciąży czy raczej coś nie tak z układem hormonalnym, np. przesunął mi się termin owulacji? Wspomnę,że był też stosunek (pełny, bez zabezp.) 20 dnia cyklu(bolały mnie jajniki, ale śluzu płodnego nie było,był kremowy i raczej sucho; a owulacje miałam zaraz po okresie, chyba że się przesunęła?)
Za tydzień zrobię test, a póki co będę czekać ;/
Co to może być? Okres, owulacja, oznaki ciąży czy coś innego? Siedzę tak i zastanawia mnie to wszystko i musiałam napisać, bo by mi to spokoju nie dawało. Czekam na jakieś odpowiedzi, może ktoś miał podobnie?

Odnośnik do komentarza

Witam!
Po pierwsze warto podkreślić, że skoro współżyła Pani bez zabezpieczenia, ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje (bez względu na fakt, że teoretycznie były to dni niepłodne). Zdecydowanie warto zatem wykonać test ciążowy - powinien być wiarygodny mniej więcej po 14 dniach od stosunku. A propos Pani objawów to właściwie są one bardzo niespecyficzne i mogą mieć wiele przyczyn (np. zaburzenia hormonalne). Na pewno jednak nie potwierdzają ani nie wykluczają ciąży.

Odnośnik do komentarza

Witam, Wykonałam dzisiaj test, wynik testu negatywny.
Także ciążę wykluczam.
Niestety plamienia w dalszym ciągu się utrzymuje z tym śluzem i pobolewanie w podbrzuszu, wizytę u lekarza mam za parę dni;( Strasznie się martwię co to może być.
Dlaczego tak długie plamienie? Jak mam to traktować? Jako przedłużający się okres?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...