Skocz do zawartości
Forum

Ideał kobiety


Andy30

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Niewybredna

anegd wy nie wymieniacie listy cech,jakie mamy posiadać ,nie?Pisząc -biust taki,tyłek owaki kolega z pewnością miał na myśli cechy intelektu,tylko się przejęzyczył.Śmieszne.Więc skoro ja treścią swojego komentarza potwierdziłam,że jestem dziwką,to kolega opisując z detalami, jakie 'atrybuty kobiecości' powinnyśmy posiadać -co potwierdza o sobie?

Odnośnik do komentarza

No właśnie, Niewybredna. Miał być wątek raczej rozrywkowy, z przymrużeniem oka, a okazało się, że może być, ale pod warunkiem, że facet pisze o tyłku i cyckach, a jak kobieta napisze coś o facetach, to jest wielkie obrażanie się. Żałosne. Tak jakby hipokryzja była dla ludzi ważniejsza od wykorzystania fajnej okazji do tego, żeby sobie pożartować.

Odnośnik do komentarza

typowe zachowanie kobiety - zrobić z siebie samej towar za który mężczyzna musi zaplacic, wymienić piersi dupa i koles no płać... za każdą część ciała.
Też bym tak chciał, że kobiety by leciały na mojego penisa i mięśnie, ale jak zostało tu potwierdzone, kobiety lecą na korzyści, a nie na ciało - przy czym sie okazuje że kobiety też są wzrokowcami i lecą na tyłki, wiec można dodać, że wy zachłamne kobietki patrzycie po za tymi korzyściami, też na tyłki, usta, dłonie, włosy.

Odnośnik do komentarza

Aha, czyli chodziło Ci o to, że gdyby Niewybredna napisała tylko o ciele, to było by w porządku? No, ale Andy też nie pisał tylko o ciele, ale np. także o gotowaniu. Jemu więc również mógłbyś zarzucić zachłanność. Ale po co, skoro to wszystko miało być z przymrużeniem oka? No i nadal nie widzę powodów, dla których miałbyś prawo nazywać Niewybredną "dziwką".

Odnośnik do komentarza

dopiero teraz zrozumiałem, że żartem miałbyć ten wers związany z sumą pieniędzy, więc ja niewziąłem tego jako żart, bo czesto napotykam na takie tresci kobiece - porządek dzienny w serwisach erotycznych czy towarzyskich(randkowych), jeśli są to kobiece żarty, to kobiety mają dziwne poczucie humoru i monotematyczne bardzo.

Odnośnik do komentarza
Gość Niewybredna

Ha ha ha -anegd-tak,to o pieniądzach to miał być żart.I cieszę się,że nareszcie to zrozumiałeś.No cóż,lepiej pózno niż wcale, jak to mówią.Do głowy by mi nie przyszło,że ktoś wezmie na poważnie to ,co napisałam o facecie posiadającym te wszystkie walory plus tak duże zarobki,to miała być humorystyczna riposta na te czyjeś tam brednie o kobiecie pięknej,cycatej,kochającej gotować itd.Zresztą sam tytuł tego forum jest troszkę z przymrużeniem oka, bo jak wiadomo ideałów nie ma:)))
A co do monotematyczności kobiecych żartów,to wybacz,ale pozwolę się z tobą nie zgodzić...

Odnośnik do komentarza

tak jak pisałam, czasem ciężko jest stwierdzić czy ktoś żartował nie znając osoby...
dla mnie bardziej iczy się to czy mężczyzna ma pracę, czy coś robi bo to świadczy o jego podejściu do zycia o zaradności. Nawet jesli nie ma pracy ( co w obecynch czasach niestety jest normą) to czy coś robi w kierunku zmienienia tego, czy też siedzi i czeka aż pracodawca sam do niego przyjdzie i mu pod nos ofertę podstawi

Odnośnik do komentarza

Kreatywność faceta Mała Mi :) z ta kasą to każdy wie,czasem trzeba pokombinować,lecz fakt są kobiety które dwójkę wydają na kosmetyczkę,lecz chyba każdy szuka kogoś na swoim poziomie i niema potrzeby negować kogoś za swoje potrzeby,na tym to polega,z czasem nasze opinie się zmieniają,kiedyś też lubiłem duże piersi u kobiety,czas to zweryfikował :) co do wyglądu ....miałem nie mówić....zielone oczy to według mnie....no cóż,niechybnie chwaląc się partnerka je ma,choć na to nie liczyłem,trafiłem ujmijmy....na kaprys mój :) zjadła mnie i pokonała swoją inteligencją,o oczach później się dowiedziałem.

Odnośnik do komentarza

A mnie dziwi napinanie się i pyskowanie co po niektórych panienek...widzę, że jak się ma jakieś konkretne oczekiwania to zaczynają się schody gdyż według "filozofii" panienek facet ma brać pierwszą lepszą jak się nawinie i być zadowolonym, że laska chce z nim być a jak się coś nie podoba to niech sobie facet szuka innej.
Teraz żałuję, że założyłem ten temat.

Odnośnik do komentarza
Gość PSYCHOPATA

Andy30
A mnie dziwi napinanie się i pyskowanie co po niektórych panienek...widzę, że jak się ma jakieś konkretne oczekiwania to zaczynają się schody gdyż według "filozofii" panienek facet ma brać pierwszą lepszą jak się nawinie i być zadowolonym, że laska chce z nim być a jak się coś nie podoba to niech sobie facet szuka innej.
Teraz żałuję, że założyłem ten temat.

Panienka...może być co najwyżej z burdelu :)
Nie dziw się,że cię kobieta zdradzała,z takim podejściem do płci przeciwnej niezależnie od tego czy byś dzierżył w portfelu 5 kafli czy też 10 żadna by na ciebie nie spojrzała.
Zero szacunku i właśnie dlatego takie chwaściska jak ty zaśmiecają forum.
A co do ideału,to ja już znalazłem,jest nim moja żona,która śmieje się z niektórych zabawnych osób na tym forum zaglądając mi czasem przez ramię.

Odnośnik do komentarza
Gość PSYCHOPATA

A i w zasadzie jeszcze jedno dodam. Facetom którzy tak narzekają na kobiety proponuję się z nimi nie wiązać i w drugą stronę także.
Zawsze drodzy panowie możecie zmienić orientację,skoro do kobiet wam nie po drodze i ciągle wam się nie podoba.

Odnośnik do komentarza

Mój obecny ideał :)

-młoda najlepiej do 25 lat
-szczupła
-jasna karnacja, piegi na buzi oraz nosku
-rude kręcone ogniste włosy
-zielony oczy
-zgrabna mała pupka
-długie szczupłe zgrabne nóżki
-małe piersi z malutkimi sterczącymi brodawkami
-wesoła i ufna
-z poczuciem humoru uwielbiająca się smiąć , podróżować
-lubiąca seks
-szczera i kochająca

jak jesteście takie rudzielce piszcie :)

Odnośnik do komentarza

Kurczak1999
Mój obecny ideał :)

-młoda najlepiej do 25 lat
-szczupła
-jasna karnacja, piegi na buzi oraz nosku
-rude kręcone ogniste włosy
-zielony oczy
-zgrabna mała pupka
-długie szczupłe zgrabne nóżki
-małe piersi z malutkimi sterczącymi brodawkami
-wesoła i ufna
-z poczuciem humoru uwielbiająca się smiąć , podróżować
-lubiąca seks
-szczera i kochająca

jak jesteście takie rudzielce piszcie :)

Przecież masz swoją kobietę więc po co mają pisac do ciebie inne?
Poproś swoją żeby sobie zafarbowała włosy i wsadziła soczewki zielone Małe piersi już ma więc jakiś sukces jest.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...