Skocz do zawartości
Forum

Ideał kobiety


Andy30

Rekomendowane odpowiedzi

Gość niedowiarek

Dziewczyny więcej szacunku do siebie dajecie się sprowokować niewyżytemu seksualnie kogucikowi.
Mnie ktoś taki nie jest w stanie obrazić. Ideał kobiety to rzec gustu , a o gustach się nie dyskutuje jak mówi przysłowie. Pozdrawiam i życzę wszystkim więcej dystansu;))

Odnośnik do komentarza

W jednym z tematow odnalazlem taka oto definicje idealnej kobiety: kucharka w kuchni, dama w salonie, dz*** w sypialni...

tylko co sadzic o kobiecie, ktora idealnie wywiazuje sie z powyzszego, ale dodatkowo przyjmowala/przyjmuje do swojej sypialni, braci meza, jego kolegow.. i kogo jeszcze, wie tylko Ona sama..

Odnośnik do komentarza

"kucharka w kuchni, dama w salonie, dz*** w sypialni..".
cossi, a po co się przejmujesz takimi debilizmami, jak powyższe zdanie? Ja też to czytałam, i co z tego? Myslisz, że zajmuję tym swoje myśli choc przez chiwli? Że dzień w dzień zastanawiam się, jak te warunki spełnić? Po co? Zeby ktoś napisał, że jestem fajna? Tak samo Ty wcale nie musisz się takim gadaniem przejmować, ani szukać sobie właśnie takiej kobiety.
Co do kobiety, o której wspomniałeś, to brak mi słów po prostu. Nie rozumiem, po co ona w ogóle za mąż wychodziła, skoro najwyraźniej jej wszystko jedno, z kim do łóżka chodzi.

Odnośnik do komentarza

poruszylem temat, poniewaz Ona ma dwojke dzieci z mezem, ktore z kolei mnie pozwolila pokochac jak wlasne :-( po niespelna 6ciu miesiacach do mnie zaczely sie zwracac tata.. najgorsze tylko, ze wszystkie fakty (na temat braci meza i jego kolegow) dotarly do mojej swiadomosci zbyt pozno, po tym jak juz zdazylem sie zaangazowac do takiego stopnia, ze calkowicie stracilem glowe dla zony jeszcze do kwietnia 2012 kolegi.. nikt nie wyrzadzil mi takiej krzywdy (jak jeszcze do niedawna myslalem) najbardziej nieskazitelna kobieta na swiecie.. dzis nie znam bardziej wyrachowanej osoby jak Ona

Odnośnik do komentarza
Gość kobietakot

Krzysztof.W
Przede wszystkim kobieta z własnym nie narzuconym niczyim zdaniem.
Sprawiająca że każdego dnia warto otworzyć oczy a jakakolwiek czynność będzie miała sens z wyjątkowym tego znaczeniem.
Kobieta której słuchanie nie sprawi przykrości ani wymuszonych tym ucieczek z kolegami.
Która wpłynie na to by otoczenie nabrało innych barw,że w odcieniu szarości dostrzegę kolory.
Której zmienność sprawi że każdego dnia,będę mógł sprostać coraz to nowym wyzwaniom nie nudząc się przy tym,dzieląc się sobą bym całym sobą mógł na trwale być w jej życiu,bez obaw co przyniesie przyszłość.
Szczególnie ważnym aspektem takiej kobiety będzie wyrozumiałość i cierpliwość z jej strony,by pomimo jej czułości i uczuć wobec mnie,potrafiła znieść i zaakceptować moje wady a gdy trzeba zdzielić mnie po głowie,nieraz wskazując właściwy kierunek gdy zacznę błądzić,co nie każda kobieta potrafi zrobić w porywach serca.Uroda przemija tak jak uczucia niepielęgnowane,o ile w jej oczach będzie będzie to coś a na ustach gościł uśmiech wywołany moją osobą,to takiej kobiecie powiem tak i dam się zaobrączkować.

masakra, Krzysztof, polonistyke kończyłes?

Odnośnik do komentarza

No coś sobie przypominam,ciekawe co za kotek siedział u mnie pod ławką wtedy...Tak. Nie wiem czy jest sens tłumaczenia znaczenia treści w odniesieniu co do tej budowy. Lecz cieszy mnie określenie własnego poziomu, przyrównując się do zwierzęcia. Tutaj mruczenie i merdanie ogonem, do niczego mnie nie zobowiązuje,jednakże. Rozumiem, że mam przyjemność z osobą tak mocno wyedukowaną, że szkoła automatycznie zapobiegawczo zaleca noszenie lateksowej maski. Co za czasy edukacja tworzy kotki, już nie sokoły :) Nawiązując do tematu obrączka i sokół a kotek i obrączka...

Odnośnik do komentarza

Kurczak1999
Co sądzicie o tych pięknościach

Panie na 3,5,7 zdjęciu maja niewielkie piersi co mi sie nie podoba - jak dla mnie są za male. Natomiast co do ujęc,ze tak powiem to gustuje w zdjeciach typu nr 6!!!

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...