Skocz do zawartości
Forum

Ideał kobiety


Andy30

Rekomendowane odpowiedzi

wymiotować mi się chce, jak patrzę na te zdjęcia. Kurczak, czy ty oglądasz coś na necie poza gołymi babami? Ciągle dodajesz tu tylko nagie laski, ciągle piszesz o seksie itd. Piszesz, że twoja kobieta musi być kochająca, a sam szukasz innych kobiet, gdy już masz jedną przy boku. Współczuję jej i tobie.

Odnośnik do komentarza

Achaa ale po co wchodzisz codziennie na forum seks a potem masz wyrzuty? Wejdź sobie na www.rodzinakatolicka.pl i tam się udzielaj.
Po drugie nie współczuć to należy Tobie, zajmij się swoimi sprawami, a że ci się wymiotować chce to nie wchodź tutaj jaki ty masz zawsze problem wytłumacz mi? Nie masz co robić tylko płakać na forum seks idź na forum DOM, albo ZDROWIE i nie zawracaj gitary. Poza tym pisząc goła baba gadasz jak burak ze wsi :) mówi się naga kobieta :)

Odnośnik do komentarza

owszem, na forum seks pisze się o seksie, ale ty ciągle tylko opowiadasz tu swoje zmyślone historie i wklejasz foty gołych bab. Na żadnym innym forum praktycznie się nie udzielasz, chyba że jest tam coś wspomniane o seksie. Ty z jakiejś patologii jesteś czy co? Tak się zachowujesz.

Odnośnik do komentarza

Czy ja ci głupia kobieto zawracam ciągle gitarę?
Przede wszystkim zajmij się sobą bo takich zbawców ludzkości jak ty co uważają że ONI mają rację i że ONI są ok to w naszym kraju jest po dostatkiem, nie masz prawa oceniać innych jeśli nie pozwalasz ocenić siebie .
Dla mnie jesteś głupią, zakompleksioną gąską ale nie muszę przy każdym twoim poście ci tego przypominać ale cóż.
Wklej swoje zdjęcie tutaj w poście ideał kobiety pośmiejemy się wspólnie :)

Odnośnik do komentarza

szkoda mi ciebie :)))
niestety lecz trafiłeś pod zły adres. Jestem pewna siebie, świadoma swojej wartości i dlatego nie jestem taka łatwa, jak ty. Tak, facet też może być łatwy. Na mnie trzeba sobie zasłużyć, a ty jesteś zboczeńcem i każda cię może mieć. Podobają ci się kobiety począwszy od tych obrzydliwych do tych ślicznych czyli WSZYSTKIE. Poza grubymi, bo lubisz chucherka. Nie szanuję takich mężczyzn.
I nie truj mi, że zawracam ci gitarę, ponieważ dawno tego nie robiłam :)

Odnośnik do komentarza

~Achaa
Podobają ci się kobiety począwszy od tych obrzydliwych do tych ślicznych czyli WSZYSTKIE.

Ale to jest bez sensu, bo to, co dla kogoś obrzydliwe wyglądzie, może być dla innego piękne(no, może poza sztucznością). A poza tym skąd wniosek, że podobają mu się wszystkie kobiety. Z tego, co wiem, rude osoby stanowią chyba ze 2% społeczeństwa:)

Odnośnik do komentarza

franca
~Achaa
Podobają ci się kobiety począwszy od tych obrzydliwych do tych ślicznych czyli WSZYSTKIE.

Ale to jest bez sensu, bo to, co dla kogoś obrzydliwe wyglądzie, może być dla innego piękne(no, może poza sztucznością). A poza tym skąd wniosek, że podobają mu się wszystkie kobiety. Z tego, co wiem, rude osoby stanowią chyba ze 2% społeczeństwa:)

no sorry, ale jak Kurczak wklejał kiedyś zdjęcia kobiet, które wyglądają jak transwestyta, to ciężko było nazwać taką dziewuchę ładną. Niestety lecz są kobiety, które po prostu są brzydkie i nie ma co temu zaprzeczać.

Odnośnik do komentarza

franca
~Achaa
Podobają ci się kobiety począwszy od tych obrzydliwych do tych ślicznych czyli WSZYSTKIE.

Ale to jest bez sensu, bo to, co dla kogoś obrzydliwe wyglądzie, może być dla innego piękne(no, może poza sztucznością). A poza tym skąd wniosek, że podobają mu się wszystkie kobiety. Z tego, co wiem, rude osoby stanowią chyba ze 2% społeczeństwa:)

i stąd wniosek, że podobają mu się wszystkie, ponieważ nigdzie nie napisał, że lubi tylko rude, a wręcz w innych wątkach dodawał fotki różnych (NAGICH oczywiście )kobiet o różnych kolorach włosów. Z tego co pamiętam, to pisal też o ciemnoskórych?
Dodam również, że facet, który ma kobietę, pisze o niej MOJA ŻONA, a ciągle ogląda inne i ciągle pisze z kim chciałby spróbować, z kim spróbował, a o kim fantazjuje, nie może mieć równo pod kopułą. Po prostu albo jest zwykłym chamem albo wymyśla bajeczki.

Odnośnik do komentarza

Achaa powinnaś być księdzem w kościele i nawracać :)
Nie potrafisz zrozumieć i nie potrafisz dyskutować z kimś kto myśli inaczej niż ty, nie podobają mi się wszystkie bo ty dla mnie masz za dużo kg w poście o szczupłych chyba pamiętasz, poza tym dla jednego piękno jest czym inym dla drugiego. Nie wiem czemu nie potrafosz zrozumieć tego co dzieci w podstawówce już rozumieją...
ps. ja jestem jaki jestem i mi z tym dobrze czemu chcesz mnie zmienić? Przeszkadzam ci w czymś? Masz problemy z domu rodzinnego czy przykre wspomnienia z dzieciństwa - tak z ciekawości pytam!

Odnośnik do komentarza

Kurczak, szczerze to ja nie rozumiem, co ma post Achy do kościoła. Nawet niewierzący zobaczyłby, że masz coś pod kopułką, więc po co do tego mieszać księży. Faktem jest przecież to co ona mówi, więc po co się ciągle kłócisz? przecież to jest prawda, że cały czas udzielasz się tylko w wątkach seksualnych, że masz podejście do seksu co najmniej odstające od normy, że mimo że masz kogoś wstawiasz fotki innych kobiet mówiąc co to one nie mają pięknego i też co jakiś czas nawet zmieniasz te upodobania (jedyne co Ci się chyba nie zmieniło to to, że lubisz kobiety na granicy niedowagi), a kłócisz się z nią, kiedy Ci to mówi. To jest takie trudne, powiedzieć "tak masz rację, ale dobrze mi z tym", a potem nie odpowiadać już na zaczepki? może Wam obojgu się po prostu nudzi i lubicie sobie "przysrać". Jeśli tak jest i już po prostu nie potraficie wytrzymać, to zróbcie sobie osobny wątek i po sprawie. Kiedyś już taki chyba nawet był, to go uaktualnijcie......

Odnośnik do komentarza

To, że podobają mu się szczupłe kobiety, to chyba nic złego. To kwestia gustu, kto jaką lubi sylwetkę, prawda?
Ma żonę? Tutaj nic o tym nie wspominał, ale faktem jest, że krótko i słabo go znam. O innych wątkach ze zdjęciami innych kobiet w ogóle nie wiedziałam. Ja bym raczej nie chciała, żeby mój mąż tak bardzo interesował się zdjęciami innych kobiet, ale może jego żonie to nie przeszkadza? Nie musi to oznaczać, że zdradza ją z tymi kobietami.
To, czego ja nie rozumiem w Kurczaku, to te fantazje na temat seksu w trójkę, z 2 kobietami lub 2 mężczyznami. I rozczarowuje mnie trochę to, że udziela się tylko na forum o seksie. Ale obie te rzeczy nie mają nic wspólnego z tematem tego wątku, czyli Ideał Kobiety, więc może nie ma sensu w tym wątku dłużej tego wałkować?

Odnośnik do komentarza

ja jedynie napisałam, że on tu wkleja tylko zdjęcia nagich bab. To piękne już nie są ubrane? Wybaczcie, ale bardzo się rzuca w oczy to, co robi Kurczak. Dla niego chyba nie istnieją inne tematy niż seks. Jak zdjęcia kobiet, to tylko nagich. Czasami zastanawiam się skąd się biorą tacy ludzie.
Tak samo jakbym ja sobie pokopiowała 785478454 fotek gołych facetów i powklejała je tu... i pisała, że mają piękne penisy albo pośladki... masakra.

Odnośnik do komentarza

Czyli co ja mam się zgadzać z austerią lub z achaą dlatego że one tak chcą? hahah Hitlerowi też się wydawało że ma rację i on tylko ma prawo do decydowania.
Ja jestem jaki jestem, jeśli wy mnie oceniacia dajecie mi jednocześnie możliwość oceny Was , a akurat moje zdnanie o znacie :) Odiedzam forum seks tak samo jak wy ale jesli uważacie żeby tu pisać trzeba się udzielac na innym forum tutaj to macie coś z głową... Pozdrawiam moje głupie wyrocznie i jednocześnie współczuje waszym facetom, a jak oceniacie że moje ideały są brzydkie to pokażcie swoje, bo ja do tej pory myślałem że nie ma ideału jednego bo każdy ma inny dla mojej babci ładna dziewczyna to gruba , dla mnie chuda , szkoda że wy wiecie lepiej co jest piękne dla faceta :)

Odnośnik do komentarza

heheheh jasne Kurczaczku, bo jak Ci nie przyklasnęłam to od razu znaczy że jestem przeciwko Tobie, a to także znaczy, że od razu po stronie Achy. Tylko znajdź mi w moim poście zdanie, w którym stwierdziłam, że to co robisz jest złe, że Twoje ideały są brzydkie,że musisz też pisać na innych forach lub że wymagam od Ciebie, żebyś się ze mną zgadzał. Znajdź mi w ogóle w poprzednim poście zdanie, w którym Cię oceniam, bo raczej dla mnie to było tylko wyliczanie tego JAK JEST, a nie że cokolwiek do tego mam. Ty od razu musiałeś to odczytać tak, że to wszystko jest w moich oczach tak strasznie okropne, i że besztam Cię jak Acha. Przewrażliwiony jakiś jesteś.

Odnośnik do komentarza

No jeżeli mówisz sama że Achaa mówi prawdę według Ciebie cytuje " jest przecież to co ona mówi, więc po co się ciągle kłócisz? "

a ona pisze tak:

Podobają ci się kobiety począwszy od tych obrzydliwych do tych ślicznych czyli WSZYSTKIE. Poza grubymi, bo lubisz chucherka. Nie szanuję takich mężczyzn.

Na mnie trzeba sobie zasłużyć, a ty jesteś zboczeńcem i każda cię może mieć.

no sorry, ale jak Kurczak wklejał kiedyś zdjęcia kobiet, które wyglądają jak transwestyta, to ciężko było nazwać taką dziewuchę ładną. Niestety lecz są kobiety, które po prostu są brzydkie i nie ma co temu zaprzeczać.

To jeżeli tak jest według jej a ty mówisz że tak jest jak ona mówi to chyba mam prawo powiedzieć że gadacie głupoty?
Achaa lubi mi napisać że ja tu ciągle siedzę czyli że za czętso piszę , a jaka jest norma pisania tutaj na forum żeby nie było że jestem za często albo za rzadko?
Hallo każdy robi to co uważa za słuszne ja również.

Odnośnik do komentarza

~Achaa
ja jedynie napisałam, że on tu wkleja tylko zdjęcia nagich bab. To piękne już nie są ubrane? Wybaczcie, ale bardzo się rzuca w oczy to, co robi Kurczak. Dla niego chyba nie istnieją inne tematy niż seks. Jak zdjęcia kobiet, to tylko nagich. Czasami zastanawiam się skąd się biorą tacy ludzie.
Tak samo jakbym ja sobie pokopiowała 785478454 fotek gołych facetów i powklejała je tu... i pisała, że mają piękne penisy albo pośladki... masakra.

Ale przecież nie wkleja TYLKO zdjecia nagich kobiet, skoro już w tym wątku widać, że jest co najmniej 7 kobiet, które są albo całkowicie ubrane albo nie do końca nagie.
Poza tym co złego jest w samym przedstawieniu kogoś nago? A co innego robili na przykład renesansowi, a także późniejsi, malarze albo rzeźbiarze? Przecież tam było wszystko widać, łącznie z penisami i waginami, a jakoś nikt nie uważał ich za zboczeńców, za to całe tłumy zachwycały się ich dziejami. Co więc złego w tego typu fotografii, jesli jest naprawdę piękna?
Poza tym ten wątek jest o ideale kobiety. A wiadomo, ze same wypisane w punkcikach cechy nie dają takiego wyobrażenia o tym, co sie komus podoba, jak fotki. Wtedy chyba łatwiej załapać, o co chodzi, i jest to też niezłe urozmaicenie wątku:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...