Skocz do zawartości
Forum

Śmieszne zachowania zwierząt


Gość Allly

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że każdy był świadkiem jakiegoś dziwnego zachowania zwierząt - moze cos przytoczycie?

Pies mojej kolezanki zawsze gwałcił taką dużą czerowną poduszke ona mu ją zabierała. I kiedys siedzimy on gwałci poduszke, ona mu zabrala i pogroziła palcem a on sie odwrocil i siknal jej na nogi :D

Odnośnik do komentarza

Swego czasu posiadałem dość uroczego ciapowatego kota,bardzo lubił spacery,jego ulubionym było wychodzenie z balkonu na podwórko a moim chodzenie po niego,pewnego dnia mu powiedziałem że jeżeli jeszcze raz to zrobi,to ma sam wrócić do domu,chyba mnie nie lubił albo nie zrozumiał słów,lecz przestałem biegać po schodach na trzecie piętro.Z drugiej strony,ciekawe o czym myślał kot...

monthly_2013_01/smieszne-zachowania-zwierzat_447.jpg

Odnośnik do komentarza

Krzysztof.W
To nie jest aluzja, choć w materiale jest określenie, mogące dotyczyć, pewnej osoby, po prostu nie był bym sobą, gdybym tego nie zamieścił po uprzednich zdarzeniach :) Pozdrawiam

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Krzysztof, wygląda na to, że zgadłeś, skąd wziął się mój nick:) Poważnie, ten nick wziął sie właśnie z TEGO filmiku!

Odnośnik do komentarza

Ale, tak po prawdzie, to ten filmik nie pasuje do tematu wątku:) No bo zwierzę w nim zachowuje się w zupełnie naturalny sposób. To te dwa typki w łodzi zachowują się co najmniej dziwnie. Jak ktoś to kiedyś fajnie skomentował:" Tylko Polak potrafi karmić kurczakami krokodyla, a potem przy...dolić mu wiosłem".

Odnośnik do komentarza

Generalnie to była główna nagroda z forum abc,za uczuciowość i charyzmę, lecz pewnie nie przeszła.Nie ukrywam że twój dwu dniowy brak, był swego czasu bardzo bolesny, lecz widzę, że w ostatnim czasie miła jesteś w dotyku, pomimo kąsania kurczaka...ja naprawdę nie chciałem odkryć tajemnic związanych z twoim logiem, pomimo, że znam osoby wychowane przez Wrocław, to wierze że twa agresywność topnieje....to widać, pozdrawiam partnera i trzymaj tak dalej :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...