Skocz do zawartości
Forum

Śmieszne zachowania zwierząt


Gość Allly

Rekomendowane odpowiedzi

Krzysztof.W
Generalnie to była główna nagroda z forum abc,za uczuciowość i charyzmę, lecz pewnie nie przeszła.

O co w tym chodzi? Też miało być ironiczne? Jak nie za te rzeczy ją dostałam, to znaczy, że za jakieś złe? Czyli co na przykład?

Krzysztof.W
Nie ukrywam że twój dwu dniowy brak, był swego czasu bardzo bolesny

Zaraz, który mój dwudniowy brak, bo nieraz robiłam sobie przerwy? Poza tym, skoro robiłam jakieś złe rzeczy, to chyba właśnie ten brak nie mógł być bolesny, no nie?

Krzysztof.W
pomimo kąsania kurczaka

Chodzi Ci o Kurczaka z forum? Ale przecież w wątku "Ideał kobiety" to właśnie ja go broniłam, więc czemu zarzucasz mi jego kąsanie?

Odnośnik do komentarza

Dodatkowo, ta pierwsza Twoja uwaga, czyli

Krzysztof.W
Generalnie to była główna nagroda z forum abc,za uczuciowość i charyzmę, lecz pewnie nie przeszła

była złośliwa, i trudno oprzeć się wrażeniu, że była to złośliwość zamierzona. Dlaczego więc odpowiadasz złośliwością na zwykłą prośbę o wyjaśnienia?

Odnośnik do komentarza

Wypowiem się odnośnie kurczaka, więc kwestia tyczy się, tylko typowego pokarmu karmienia pływającego zwierza, a nie osoby z nickiem takim, co do reszty,nie będę ci tłumaczył...według mnie nadal na to nie zasługujesz. Powalcz trochę, może twoja szorstkość zostanie nagrodzona. I nie jest to wątek do wymiany zdań, chcesz ze mną podyskutować to założyłem posta na F P.

Odnośnik do komentarza

Nie mogę uwierzyć jak ludzie są tacy okrutni i zostawiają tej rasy zwierzęta w schronisku. Kiedyś byłem dumnym posiadaczem owczarka niemieckiego. Jeśli się uda kupić domek planowany, to piesek tej rasy będzie moim nabytkiem. Nie jestem zwolennikiem wyprowadzania psa pod okna mieszkania na jego potrzeby i w pięć minut zamykania go ciasnym mieszkaniu, oczy jego to są obłęd który dawno temu zawładnął mym sercem. A wyje tak jak ja ostatnio na urlopie he he fajne i miłe dla oczu dzięki Franca :)

Odnośnik do komentarza

Krzysztof.W
Nie mogę uwierzyć jak ludzie są tacy okrutni i zostawiają tej rasy zwierzęta w schronisku.

No, ciężko w to uwierzyć, tak jak w wiele innych rzeczy odnośnie traktowania zwierząt. :((( A jeśli chodzi o tą rasę, to zdaje się, że jest tak, że często ludzie biorą te psy ze względu na ich urodę. Nie da się chyba ukryć, że są bardzo piękne. Jednak w ogóle nie zastanawiają się przy tym, czym się charakteryzuje ta rasa, jakie ma potrzeby. A tak się składa, że psy tej rasy uwiebiają biegać, bardzo potrzebują dużo ruchu. A że właścicielom nie chce się im tego zapewnić, to albo psy męczą się u nich całymi latami, albo są oddawane do schroniska. To co to jest, jak nie przedmiotowe traktowanie zwierzęcia?
Owczarki niemieckie też są słodkie:))) Pamietam jednego takiego, którego właścicielem był ratownik na jednym kąpielisku, i czasem ten pies też się nieźle w tej roli sprawdzał.;)

Krzysztof.W
A wyje tak jak ja ostatnio na urlopie

Haha! Ale zauważ, że jak przez pierwsze 9 sekund filmiku pan do niego zagadywał, to nie reagował. Ale jak tylko pani zaczęła, to odezwał się od razu! :) Hmmm... Jest z nią bardziej zżyty?

Odnośnik do komentarza

Jejejejej... Dawno tu nie zaglądałam, a w międzyczasie tyle słodkości się pojawiło...:))) Śmieeeeszna wiewióra... Moja siostra się nimi bardzo interesuje, choć nie ma swojej(ale ma na tapecie w kompie zdjęcie wiewiórki;)). Pamiętam, jak mówiła o tych domowych, że są fajne, ale niechętnie się przytulają. Hihi, tutaj też to widać, Fredek się przysuwa, gdy pani mu daje jeść, a odskakuje, gdy próbuje się przytulić, pogłaskać, itp. Chyba tylko w 0.24 udało się jej skraść jednego całusa za pomocą jedzenia... Hehe, niełatwo przechytrzyć tego szybciora. :D

Właściciele Fredka na pewno są dumni z roboty swojego ulubieńca przy doniczce...:DDD

Odnośnik do komentarza

HAHAHAHA! :DDDD Ja też nie mogłam, patrząc na tę szpiczastouchą Osobistość... A minę miałam przy tym bardzo do niej podobną. :D
Ale Twój apel o nieprzynoszenie zdobyczy do domu chyba nie odniesie skutku, hihi.;) Przynajmniej patrząc po tych kotach, które ja poznałam. Kotka mojej babci robi to chyba po to, żeby się z nią podzelić łupem.:)

Krzysztof.W
lub po prostu facet nieraz robi sobie jaja z zwierzaka chwaląc się jego popisami w towarzystwie niewykluczone, że pies to wyczuł dlatego kobieta jest większym autorytetem w jego oczach.

No nie, MĄDRALE jedne! ;)

Odnośnik do komentarza

kinia0404
Ja mam kocórka, wygląda na stateczne i rozważne zwierzę. Jak tylko wracam z zakupów wpada za mną do kuchni i szuka w siatkach... nie kiełbasy, mięsa, czy innych rzeczy które interesują koty, on szuka pomidorów ! Jak mam w torbie to od razu wyciąga, turla i ucieka ile ma sił, po czym go POŻERA zostawiając tylko szypułkę.

A ja myślałam, że to mój jest wyjątkowy, bo je sałatkę jarzynową i zupę. A tu proszę bardzo! Jest szanowny przedstawiciel tego gatunku, który jeszcze bardziej dba o urozmaiconą dietę i odpowiednią dzienną porcję witamin..:D

Odnośnik do komentarza

Wśród zwierząt też liczy się doświadczenie:
Idzie stary byk po łące z młodym byczkiem. W pewnym momencie młody woła do starego na widok stadka jałówek: - Chodź podbiegniemy szybciutko i przelecimy parę. Na co stary: - Po pierwsze nie podbiegniemy, tylko....podejdziemy, po drugie nie szybciutko, tylko ....po woli, a po trzecie nie parę tylko .....wszystkie!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...