Skocz do zawartości
Forum

Czy warto kupić e-papierosa?


Gość miłoszka

Rekomendowane odpowiedzi

Słyszałam, że e-papierosy są tak samo szkodliwe jak te normalne, więc nie wiem dlaczego miałyby wpływać inaczej na cerę czy inne rzeczy... Działanie nikotyny jest, nie ma zaś większości trujących substancji smolistych zawartych w dymie papierosowym, ale za to tutaj jesy płyn, który jak słyszałam moze być też trujący i rakotwórczy... Więc trochę z deszczu pod rynnę.

Odnośnik do komentarza

justicja
Słyszałam, że e-papierosy są tak samo szkodliwe jak te normalne, więc nie wiem dlaczego miałyby wpływać inaczej na cerę czy inne rzeczy... Działanie nikotyny jest, nie ma zaś większości trujących substancji smolistych zawartych w dymie papierosowym, ale za to tutaj jesy płyn, który jak słyszałam moze być też trujący i rakotwórczy... Więc trochę z deszczu pod rynnę.

ależ Justicja... skąd takie bzdury... słyszałas... nie są wiadome dokładne dane na temat e- paierosów , to napewno , ale i tak liquidy nie zawieraja aż tyle szkodliwych substancji smolistych,a są też takie które w ogóle nie mają nikotyny... Brak jeszcze szczegółowych, medycznych badań nad e –papierosami, dotychczasowe, nie wykazały ich szkodliwości dla zdrowia...ale lekarze zgodnie stwierdzają iż palenie a w sumie wapowanie liquidów jest o wiele zdrowsze niż tradycyjnych...http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/e-papierosy-do-23-razy-mniej-szkodliwe-niz-tradycyjne,121504.html obejrzyj proszę.... i za moją markę pojdę na koniec swiata.. wejdz i też poczytaj...http://atmant.pl/

Odnośnik do komentarza
Gość KasieŃka3

Ja się czuję lepiej odkąd palę e-papierosy, mam dużo lepsze samopoczucie. Wydaje mi się że nie mogę zaszkodzić sobie bardziej paląc e-papierosy w porównaniu z tradycyjnym paleniem. Powoli zmniejszam moc liquidów, więc to raczej dobrze wpływa na moje zdrowie .Uwielbiam owocowe liquidy (zamawiam na vogell.pl). Najbardziej smakują mi liquidy o smaku arbuzowym i liczi ;)

Odnośnik do komentarza
Gość ....qqqqqqqqqq

Po kilku latach juz wiadomo, ze e- papierosy sa takze niezdrowe. W UK w miejscach publicznych i transporcie publicznym jest calkowity zakaz palenia e-papierosow , tak jak zwyklych. Takze nie oszukujcie sie, ze to jest bezpieczne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...