Skocz do zawartości
Forum

Czy schudnę 15 kg w 3 miesiące na diecie 1000 kcal?


Gość marinaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Mam 18 lat, 162 cm wzrostu i ważę 60 kg. Rok temu ważyłam 37 kg (miałam anoreksję). Trafiłam do szpitala, wyszłam mając 45 kg. Przytyłam do teraz 15 kg. Chcę schudnąć do 45 kg. Stosuję dietę 1000 kcal. Co jadam? Posiłki spożywam co dwie godziny. Śniadanie - woda z cytryną, mała kanapka chleba śliwkowego (50 kcal), posmarowanego serkiem wiejskim, ogórkiem, szczypiorkiem. Drugie śniadanie: to samo, co na śniadanie. Obiad: ryba, sałatka. Podwieczorek: jabłko. Kolacja: jogurt naturalny.
Ciągle wydaje mi się, że jem za dużo, ale nie mogę jeść mniej, ponieważ w domu mnie pilnują. Nie uprawiam żadnych sportów, straciłam kondycję. Chciałabym zacząć biegać, ale wszędzie pełno śniegu, a póki co nie stać mnie na żadne przyrządy do ćwiczeń. Chciałabym schudnąć 15 kg w 3 miesiące jedząc to, co napisałam wyżej, bez ćwiczeń. Czy to możliwe?

Odnośnik do komentarza

Witam,
Twoja waga jest prawidłowa i nie powinnaś się odchudzać, szczególnie, ze względu na przebytą chorobę. Twoja dieta powinna być pod kontrolą lekarza. Czytając Twój post odnoszę wrażenie, że proces leczenia anoreksji w Twoim przypadku nadal się nie skończył. Nadal stawiasz sobie za cel schudnięcie do wagi przy której będziesz miała bardzo dużą niedowagę. Skupiasz się na kaloriach i swojej wadze, to wskazuje, że jeszcze nie wyzdrowiałaś. Radzę Ci porozmawiać z rodzicami lub terapeutą. Trzymam kciuki, aby Ci się udało bo walka z anoreksją jest ciężka.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...