Skocz do zawartości
Forum

Zbyt szybkie tempo chudnięcia


Gość julaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 20 lat, 160 cm wzrostu i w chwili obecnej waże 66 kg. Dietę rozpoczęłam od poniedziałku i waga spadła mi już o 4 kg ( w 5 dni ). Wiem że powinno się chudnąć 1kg na tydzień, dlatego zaczynam się martwić. Nie liczę kalorii więc nie jestem w stanie powiedzieć ile ich dziennie przyjmuję. Nie rozpoczęłam również jeszcze żadnych ćwiczeń gdyż z powodu zaliczeń na studiach nie mam na to czasu. Staram się jeść często, ale same zdrowe produkty i pije dużo wody. Boje się że przy tak szybkiej utracie wagi zostanie mi obwisła skóra , co mam robić ?

Odnośnik do komentarza

Witam,
Tempo chudnięcia jest zdecydowanie zbyt duże. Warto zastanowić się nad przyczyną takiego stanu.
Napisz proszę przykładowy jadłospis z jednego dnia - co, w jakich ilościach i co ile jesz.
Dodatkowo zastanów się czy nie masz ostatnio dużo stresów. Tak szybka utrata wagi może być spowodowana odpowiedzią organizmu na sytuacje stresowe.
Jeżeli masz możliwość zważ się na innej wadze być może Twoja jest zepsuta i źle wskazuje pomiar.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ważyłam się na innej wadze, wskazuje tyle samo.
Stresu rzeczywiście w ostatnim czasie mam trochę więcej, ponieważ zbliża się sesja.

Jadłospis:
Śniadanie- jajko na twardo, 2 kanapki z ciemnego pieczywa z polędwicą z indyka
2 śniadanie- 2 papryki
obiad- pieczona pierś z kurczaka, plus ryż
podwieczorek- sałatka owocowa plus jogurt naturalny
kolacja- 2 kanapki z twarożkiem

W między czasie chrupię jeszcze surowe marchewki które uwielbiam :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...