Skocz do zawartości
Forum

NuvaRing problem po odstawieniu antykoncepcji


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zrezygnowalam po dwóch latach ze stosowania z NuvaRing, po ostatnim krwawieniu z odstawienia nie założyłam następnego ringa, okres ten skończył się 6,01,2013, dziś pojawiło się delikatne plamienie - brudzenie bielizny. Nie wiem, czy jest to normalne, czy też powinnam zgłosić się do lekarza. Antykoncepcję odłożyłam, z powodu nawracających się infekcji, dodam, że miałam niedawno usuwaną ovula nabothi, wszytsko było w porządku. Proszę o pilne odpisanie.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej może dochodzić do dodatkowych plamień lub nieregularnych miesiączek. Ma to związek z zaburzeniami hormonalnymi. Uważa się, że nieprawidłowości mogą występować do trzech miesięcy od odstawienia antykoncepcji. Nie można wykluczyć, że plamienia mają inną etiologię. Dla pewności warto udać się do ginekologa.

Odnośnik do komentarza
Gość paula 123458

Witam
Odstawiłam jakieś 3 tygodnie temu nuvaring wpierw obserwowałam u siebie wypryski na twarzy teraz jeszcze doszedl wzmożony apetyt i wahania nastroju. Czy to normalne? Czy mogę się spodziewać ze to samo przejdzie czy lepiej wrócić do stosowania krążków?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...