Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
merc86

Jakie tabletki proponujecie na odchudzanie?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Edwarda34

Dla mnie niezawodne okazały się tabletki Foreverslim.Nawet nie przypuszczałam żę będą aż tak dobre.Spadek wagi w ciągu pierwszych czterech tygodni to 5 kg.Potem było tylko lepiej.Pierwszy sylwester od wielu lat kiedy nie będę maiła dylematu w co się ubrać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gość321

Odkąd zainteresowałam się tabletkami na odchudzanie szukałam odpowiedniego środka, który nie będzie działał jak placebo i który faktycznie pomoże mi w mojej kuracji odchudzającej. Nie będe ukrywać, że kilka razy sie "przejachałam" więć byłam bardzo uważna. Dużo czytałam, pytałam się koleżanek o opinnie, rezulataty. W końcu zamówiłam Sibutramine 20mg, ale nie do końca byłam przekonana. Zdanie zmieniłam już po kilku dniach jak odczułam, że wyraźnie zmniejszył mi się głód. Przemiana materii ruszyła z kopyta i zaczął się spadek wagi. Na początek powolny ale rósł równolegle do czasu jaki byłam na kuracji. ŁĄCZNIE schudłam 10kg, po boczkach czy oponce ani śladu. Na ewentualne pytania na 100% odpowie Dominika kom 732 845 431, więc jak coś to piszcie czy dzwońcie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość agata6645

suplement diety który warto polecic to slimcea. Stosuje siostra i chudnie w oczach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdecydowanie dla naszego zdrowia najlepsze będą suplementy naturalnego pochodzenia, oparte o zioła czy owoce. Kawa pomaga spalać tłuszcz.Można sobie dodatkowo po zaparzeniu z fusów zrobić masaż skóry, który poprawi ukrwienie skóry i pomoże zwalczyć cellulit. Ja z suplementów stosuję takie, które pomagają mi obniżać cukier przy moim stanie przedcukrzycowym, a przy okazji wspomogą mnie w odchudzaniu. Bardzo dobry na bazie wyciągu z liści morwy białej jest doppelherz dla diabetyków. W swoim składzie ma też chrom i cynk, które w połączeniu z dieta i ruchem pomagają mi w redukcji wagi.

monthly_2019_01/jakie-tabletki-proponujecie-na-odchudzanie_7905.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uważaj na reklamy specyfików na forach, niektóre firmy produkujące suplementy zatrudniają naganiaczy by zwiększyć dochody.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Do Autorki

gama
Uważaj na reklamy specyfików na forach, niektóre firmy produkujące suplementy zatrudniają naganiaczy by zwiększyć dochody.

Winno być wszystkie firmy. Sam casami to robię, ale w innej branży.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marybal

Hej, też macie problem z boczkami, odstającą oponką? Miałam tak samo... Jestem osobą dość szczupła, niestety miałam odstający brzuszek, ograniczyłam jedzenie (do minimum), ćwiczyłam brzuszki itp (niestety jest to opcja dobra tylko dla osób które mają płaski brzuch i chcą sobie go jedynie "wyrzeźbić" a nie zbić tłuszczyk); efekt: brzuch lekko twardszy, natomiast wcale się nie zmniejszył, a co tu mówić o płaskim....dopiero kontakt z jedną z użytkowniczek forum - Agatą uświadomił mnie co robie źle i czego mi potrzeba. Wybrałam Meridię, bo nie miałam ochoty bawić sie już w suplementy diety i moje problemy się skończyły, dlatego jak macie podobne "dolegliwości" to zachęcam do kontaktu (kom. 517614677). Na pewno nie będziecie żałować :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość violla33

Postaraj się znaleźć jakąś aktywność, która Ci będzie dawała przyjemność - np zumb, rower, basenę albo jakiś taniec. Do tego wyrzuć węglowodany proste z diety na tyle na ile to możliwe, dorzuć jakiś spalacz - u mnie świetnie sie sprawdza Efedrynę, lek często używany przez sportowców, kulturystów który przyczynia się do budowania beztłuszczowej sylwetki opartej na ładnie zarysowanych mięśniach. Zamówiłam od dziewczyny z forum - Agaty www.centrumfigury.byethost14.com, kom. 517614677, agataliszka1@o2.pl i jestem bardzo zadowolona. Boczki i oponka zniknęły, zarysowały się bardzo fajnie mięśnie, kilka zbędnych kilogramów też spadło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość katarzyna978

Polecam zbilansowaną dietę, wyliczenie swojego zapotrzebowania kalorycznego, odpowiednią aktywność fizyczną oraz dodatkowy ruch w ciągu dnia. Tabletki odchudzające nie są raczej dobrym rozwiązaniem, a na pewno nie są dla każdego. Żeby zastosować powyższe nie musisz od razu biec do dietetyka, może to być dieta przez internet zamówiona - oczywiście od odpowiedniej osoby. Należy uważać na pseudotrenerów od których teraz roi się w internecie (pomagają oni tak jak i te tabletki) ;) powodzenia - po prostu znajdź swój sposób nie tylko na odchudzanie ale i zdrowy tryb życia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość amela80

Według mnie powinno się zacząć od swojego zwykłego menu, jeść to co się jadło - ale stopniowo wprowadzać drobne zmiany. Zamiast porcji lodów - koktajl owocowo warzywny. Zamiast białego chleba - razowy. Zamiast szklanki coli - herbata miętowa z sokiem malinowym. Zamiast kotleta z mięsa - warzywny, komunikacja miejsca - spacer czy rower. Nie ma sensu do zmuszania się do czegoś bardzo dużego. Bezcelowe jest ustalanie ile posiłków dziennie powinno się jeść i o której. Róbcie to co robiliście - ale stopniowo. Sama dobrze wiem, że chciałoby sie widzieć efekty już po pierwszych dniach, ale niestety tak nie jest, dlatego dodatkowo polecam Sibutraminę, która prócz redukcji apetytu ogranicza także wchłanianie węglowodanów, a w połączeniu ze zbilansowaną dietą i regularną aktywnością fizyczną przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to skontaktuj sie z Adą, ja od niej zamawiałam i jest wszystko w jak najlepszym porządku, kom 731 154 299. Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kamila 23A

Moim zdaniem jednym z najlepszych  środków na odchudzanie jest Slimunox. Ja w każdym razie na pewno bez tych tabletek nie dałabym rady pozbyć się nadwagi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gosiczka

Ja aby szybko schudnąć biegałam, chodziłam na siłownię i brałam suplement Piperinox. Polecam Ci te tabletki bo dają spoko efekt. Ja jestem bardzo zadowolona. Brałam je miesiąc i teraz wystarczy trzymać zdrową dietę i waga się utrzymuje. Sprawdz sobie ich opis: https://suplementyinfo.pl/suplement/piperinox/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niektóre odpowiedzi szczególnie mnie irytują.. A jakie? Od osób, których mottem jest "nie znam się ale się wypowiem" . Warto zacząć od poczytania na temat suplementów na odchudzanie oraz o ich rodzajach bo mogą to być tabletki przeczyszczające i moczopędne, ograniczające wchłanianie tłuszczów i węglowodanów, przyśpieszające przemianę materii, ograniczające apetyt (źródło https://byc-zdrowym.pl/suplementy-na-odchudzanie/ ). Zastanówcie się najpierw, jakich efektów oczekujecie, później dobierzcie tabletki zgodnie z ich przeznaczeniem ale także zgodnie z badaniami, które najpierw powinniście wykonać zanim w ogóle zaczniecie myśleć o zdrowym odchudzaniu.. Wiem sama z własnego doświadczenia, że wykonując takie podstawowe badania można wiele z nich wywnioskować o naszym organizmie i wspomóc swoją walkę z odchudzaniem. Czasem źródło naszych problemów może leżeć zupełnie nie tam, gdzie się tego spodziewamy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dobromira7

Moje odchudzanie z Slimunox dobiegło końca i tak jak się spodziewałam od samego początku efekty są.Nie wiem jak dla innych ale dla mnie rewelacyjne 12 kg mniej to jest jednak wyczyn.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość karolinaherera

Zamiast tabletek lepiej jest pomyśleć o zwykłych witaminach plus odżywce białkowej. Ewentualnie jeszcze do tego spalacz. Gdybyś szukała sklepu to zerknij na http://www.elitesportfood.pl/ .Wystarczy że będziesz zdrowo się odżywiać, zapewnisz sobie dawkę ruchu, a zobaczysz efekty szybciej niż myślisz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mercza

Cześć. Odkąd zainteresowałam się tabletkami na odchudzanie szukałam odpowiedniego środka, który nie będzie działał jak placebo i który faktycznie pomoże mi w mojej walce o wymarzoną sylwetkę. Nie będe ukrywać, że kilka razy sie "przejachałam" więć byłam bardzo uważna. Dużo czytałam, pytałam się koleżanek o opinnie, rezulataty. W końcu zdecydowałam się na Biphasic Slim, ale nie do końca byłam przekonana. Zdanie zmieniłam już po kilku dniach jak odczułam, że wyraźnie zmniejszył mi się głód. Przemiana materii ruszyła z kopyta i zaczął się spadek wagi. Na początek powolny ale rósł równolegle do czasu jaki byłam na kuracji. ŁĄCZNIE schudłam 10kg, po boczkach czy oponce ani śladu. Na ewentualne pytania na 100% odpowie Zuzia kom 881 354 456, więc jak coś to piszcie czy dzwońcie :) Polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Thalia21

Tabletki to ostateczność, najlepiej zadbać o zdrową zbilansowana dietę oraz regularny lekki trening. Jeżeli chodzi o dietę to bardzo pomocny może być odpowiedni catering z ustaloną ilością kalorii na dzień https://www.caterobazar.pl/catering-dietetyczny-gdynia a sam trening nie musi być bardzo intensywny, ale ważne aby był regularny, na przykład 3-4 razy w tygodniu, a na pewno szybko zauważysz efekty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość AguskaKolaszka

Green Barley Plus to najwyżej oceniany naturalny produkt zawierający wyciąg z zielonego jęczmienia. Jego odchudzające i oczyszczające właściwości intensyfikuje obecność legendarnego składnika: https://nplink.net/Jhfxq1v4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość onkaY

Green lewtywa Plus to najwyżej oceniany naturalny produkt zawierający wyciąg z zielonego jęczmienia. Jego odchudzające i oczyszczające właściwości intensyfikuje obecność legendarnego składnika: https://lewatywa.net/Jhfxq1v4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Agnes

Łykałam kiedyś tabletki. Teraz piję codziennie herbatę matcha z Fresh&Green. Nie jest tanio, ale przynajmniej wiem, że nie piję gorzkiej chińskiej podróbki. No i na ich blogu wyjaśnione są dobrze właściwości tej herbaty. Nie ściemniają, tylko piszą, jak jest. Link do ich sklepu: www.freshandgreen.pl  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...