Skocz do zawartości
Forum

Jakie tabletki proponujecie na odchudzanie?


Rekomendowane odpowiedzi

Diety nigdy nie zaczynasz ot tak. Trzeba przeprowadzić oczyszczanie najpierw. Najszybszy sposób to picie mniej więcej 3 litrów wody dziennie. Do tego profesjonalna głodówka. Jak jesteś na głodówce to do ograniczenia łaknienia najlepsze moim zdaniem tabletki AmlaslimMax. Poleciła mi je kiedyś trenerka fitness. Mniej więcej raz do roku stosuję, żeby doprowadzić się do porządku przez miesiąc. Głodówka w połączeniu z naturalnym suplementem to dobre rozwiązanie. Jak się boisz to skonsultuj się z dietetykiem.

Odnośnik do komentarza
Gość Bernadetta.A

Każdy wybiera dla siebie to co dla niego najlepsze.Mój wybór padł rok temu na Slimunox udało mi się na nim schudnąć.A najważniejsze jest to że do dzisiaj żaden kilogram nie wrócił,co rzadko się zdarza przy innych suplementach.

Odnośnik do komentarza

Naprawdę w to wierzycie? Mam na myśli te wszystkie cuda-rzekomo-zdziałujące-tablety na odchudzanie? Schudnąć one nie pomogą na pewno, wiem z autopsji. Mam koleżankę, która cierpi na obsesję świetnego wyglądu. Niestety niedawno lekarz oświadczył jej, że dość solidnie rozwaliła sobie żołądek taką inwazją przyjmowanych tabletek. Do dzis zastanawiam sie, jak mozna bylo do tego dopuścić. :/ jak można było nie zauważyć takiego poważnego problemu? :( Zbagatelizowanie, czy w ogóle możliwość wzięcia pod uwagę niekoniecznie dobrego wpływu tego rodzaju tabletek na nasz organizm, w tym przypadku okazało się dość tragiczne w skutkach. Oczywiście nie twierdzę z uporem maniaka, że wszystkie suplementy to zło wcielone, i wybaczcie mi ten pretensjonalny ton, ale obiecałam sobie, że będę przed tym przestrzegała, tym bardziej, że wielu z nas zdarzało się łykać to i owo z nadzieją, że waga pójdzie w dół. Może przy zaledwie kilku kg - owszem... Choć uważam, że to raczej ubytek wody z organizmu, który potem i tak do nas wraca... wszak dzieje się tak miesiąc w miesiąc przed i w trakcie miesiączki, czyż nie? Może i niektóre suplementy z początku wpływają jakoś na podkecenie metabolizmu... Sama korzystałam z tabletek zawierających tak modny ostatnio zielony jęczmień, bądź te bazujące na ananasie, wiele z nich się na tym opiera. Nazw podawać nie będę, bo nie to mi chodzi. Ostatecznie przekonałam się, że nie warto stosować niczego spośród tego, co proponuje rynek farmaceutyczny z prostego powodu. Wagi bez odpowiedniego odżywiania i bez odrobiny sportu, który metabolizm podkręca dużo bardziej niż jakiekolwiek tabletki, a w szczegolnych wypadkach bez konsultacji z lekarzem lub dietetykiem, zgubić się trwale nie da. Wiadomo, że trudno czasem o wygospodarowanie czasu na to wszystko. Zważywszy na fakt, że wszyscy żyjemy dziś w stresie, w biegu i pracujemy intensywnie. Długo zastanawiałam się gdzie jest ten złoty środek i jak go osiągnąć i poniekąd udało mi się i staram się teraz zarazić tym moją koleżankę. Ćwiczę codziennie, choć chwilkę a z raz, czasem dwa razy w tygodniu bardziej intensywnie (bardzo lubię basen - odpręża mnie i pozwala uspokoić zaganiane myśli, koleżanka upodobała sobie pumpy, zumbe oraz cycling). Większym wyzwaniem okazało się jednak to nieszczęsne jedzenie, bo choć gotować lubię i jeść też (z koleżanki jest większy niejadek) to jednak regularność i zasada częściej a mniej bywa nie do przejścia nawet ze wsparciem drugiej osoby. Dlatego też ostatecznie zdecydowałyśmy się na catering dietetyczny, i tu pozwolę sobie wskazać, że chodzi o Macro Bios Bar. Zrobiłyśmy wywiad, zestawienie plusów i minusów i padło własnie na nich. Nie żałujemy! Dziś dostajemy posiłki, które są zbilansowane, ale nie jałowe i byle jakie w smaku. Jemy tyle samo posiłków, ale każda o innej wartości kalorycznej - ja chcę zgubić trochę ciała, Anka poszła w dietę bardziej sportową, pomagającą zbudować jej wymarzoną sylwetkę. Czasem domawiamy też dla znajomych konkretne produkty, bo firma oferuję takie usługi. Warzywa Bio od sprawdzonych dostawców powodują, że odkrywamy niektóre smaki niemalże na nowo. Głupia marchewka może smakować i pachnieć wyjątkowo, a nie przypominać nam o zatęchłej piwnicy czy być kompletnie bez smaku. Co również fajne to to, że nie trzeba się martwić o róznorodność i konieczność przygotowywania tego wszystkiego. Warto się zastanowić, bo wiele z tych tabletek, o których się tu wspomina kosztują nie mało i nie dają efektów. A taki catering? Choć kojarzy się z dość ekskluzywną zachcianką, to jednak mam nadzieję, że ten mit wkrótce upadnie, bo to naprawdę spora oszczędność czasu, pieniędzy, no i również wygoda. A w przypadku tej firmy, którą wspomniałam to też bardzo zindywidualizowane podejście do klienta, którego potrzeby okazują się nie być problemem a ścieżką do wspólnego osiągnięcia zamierzonego celu wagowego i zdrowotnego. Zachęcam do rozważenia opcji z cateringiem, naprawdę a być może jak w moim przypadku padnie na Macro Bios Bar.

Odnośnik do komentarza

By się odchudzić wystarczy ograniczyć ilość jedzenia i zmienić jego jakość. Zrezygnować z bidronkowych kiełbas tańszych od mięsa w skupie i sera tańszego od mleka. Ja przez półtora roku systematycznie zrzucałem po 1,5kg miesięcznie. Właściwie cały czas staram się odżywiać naturalnie /jem tylko nie przetworzone lub nisko przetworzone produkty/. I oczywiście koniec z białym pieczywem.

Odnośnik do komentarza
Gość Majka7778

Większość znajomych nie wspominając już rodziny odradzała mi zakup Slimunox.Ja jednak postanowiłam zaryzykować i teraz nie żałuję podjętej decyzji.Kilogramy spadają a Ci którzy mi odradzali sami kupują i się odchudzają.

Odnośnik do komentarza
Gość zdrowadieta

Jedynie właściwie zbilansowana dieta, określona kaloryka i ruch pomoże Ci zrzucić zbędne kilogramy. Zapomnij o jakichkolwiek tabletkach i podjadaniu, a jeśli już to zamów sobie bakalie np. ze sklepu Krukam, jakieś orzechy, żurawinę, rodzynki lub cokolwiek innego, ale zdrowego. Dostarczaj organizmowi właściwych składników, a zobaczysz, że jak wprowadzisz w życie inne nawyki żywieniowe poczujesz się lepiej i zdrowiej

Odnośnik do komentarza
Gość julinka5484

Skład do mnie nie przemawia. No i nie oszukujmy się, bez aktywności fizycznej i zmiany diety żadne suplementy nie pomogą. Ja teraz planuję wypróbować citrosept slim, ćwiczę 3 razy w tygodniu i dbam o dietę. Sam preparat jest dosyć drogi, ale skład ma całkiem niezły, naturalny, a nie naszpikowany chemią.

Odnośnik do komentarza
Gość violla33

Postaraj się znaleźć jakąś aktywność, która Ci będzie dawała przyjemność - np zumb, rower, basenę albo jakiś taniec. Do tego wyrzuć węglowodany proste z diety na tyle na ile to możliwe, dorzuć jakiś spalacz - u mnie świetnie sie sprawdza Efedrynę, lek często używany przez sportowców, kulturystów który przyczynia się do budowania beztłuszczowej sylwetki opartej na ładnie zarysowanych mięśniach. Zamówiłam od dziewczyny z forum - Agaty www.centrumfigury.byethost14.com, kom. 517614677, agataliszka1@o2.pl i jestem bardzo zadowolona. Boczki i oponka zniknęły, zarysowały się bardzo fajnie mięśnie, kilka zbędnych kilogramów też spadło.

Odnośnik do komentarza
Gość amela80

Według mnie powinno się zacząć od swojego zwykłego menu, jeść to co się jadło - ale stopniowo wprowadzać drobne zmiany. Zamiast porcji lodów - koktajl owocowo warzywny. Zamiast białego chleba - razowy. Zamiast szklanki coli - herbata miętowa z sokiem malinowym. Zamiast kotleta z mięsa - warzywny, komunikacja miejsca - spacer czy rower. Nie ma sensu do zmuszania się do czegoś bardzo dużego. Bezcelowe jest ustalanie ile posiłków dziennie powinno się jeść i o której. Róbcie to co robiliście - ale stopniowo. Sama dobrze wiem, że chciałoby sie widzieć efekty już po pierwszych dniach, ale niestety tak nie jest, dlatego dodatkowo polecam Sibutraminę, która prócz redukcji apetytu ogranicza także wchłanianie węglowodanów, a w połączeniu ze zbilansowaną dietą i regularną aktywnością fizyczną przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to skontaktuj sie z Adą, ja od niej zamawiałam i jest wszystko w jak najlepszym porządku, kom 731 154 299. Powodzenia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...