Skocz do zawartości
Forum

Jakie tabletki proponujecie na odchudzanie?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Justyna354

Potrzebowałam jakiegoś wsparcia dla mojej diety i ćwiczeń i wybór padł na kapsułki Acetomale. Muszę powiedzieć, ze bardzo przyjemnie mnie zaskoczyły, ponieważ od czasu ich stosowania, czuję się lepiej, mam więcej energii, moja cera jest bardziej nawilżona i nie jest już ziemista. Wyglądam naprawdę korzystniej, znajomi zwracają mi na to uwagę, więc musi być coś na rzeczy :) Straciłam całe 7 kilogramów w 1,5 miesiąca, ale to jeszcze nie koniec.

Odnośnik do komentarza

jeśli już zażywać jakieś tabletki na odchudzanie to tylko te w miarę naturalne i nie gwarantujące zrzucenia 10 kg w tydzień, bo to niemożliwe - trzeba też wiedzieć, że tabletki na odchudzanie i inne podobne środki to tylko dodatki do odchudzania, a więc bez chociażby niewielkiej zmiany diety nie przyniosą oczekiwanych efektów.

Odnośnik do komentarza

Ja sama uważam że najlepsze efekty otrzymujemy regularnie ćwicząc może być nawet spacer z psem albo z myślami wieczorem przed snem
(ważne by energiczny / powolny trucht) od razu lepiej się zasypia. Dołączmy do tego lepsze nawykiżywieniowe:
-wywalić pieczywo
(jak już musisz to czarne)
-makarony kasze itd zastąpić gotowanymi warzywami
np. kalafior lub brokuły na parze
-surowe warzywa to świetne przekąski;
spróbujcie sobie zamiast batona czy coś podobnego wziąć do pracy/szkoły/uczelnie
np. marchewkę sałatkę z rzodkiewkami + pomidory (posypane bazylią) polać leciutko octem jabłkowym.
To nie jest takie trudne.
Sama korzystałam tylko z tabletek zielona kawa max na zmniejszenie łaknienia + żeby mnie coś trzymało na nogach aż wrócę do domu

Odnośnik do komentarza
Gość ewelonelba

ja jeszcze nie wybrałam ale czytałam na temat Zielonej kawy , która ma właściwości antyoksydacyjne, a jej spożywanie pomaga w wolniejszym odkładaniu się cukru w organizmie, dzięki temu, zamiast spalać cukier – spalamy tłuszcz i poprawiamy swój metabolizm.

Odnośnik do komentarza

wiele osób żeby schudnąć narzuca sobie zbyt duże ograniczenia.
Dostarczają w ten sposób dla organizmu zbyt mało kalorii w efekcie czego organizm zaczyna bronić się przed utratą tłuszczu.
Wytrzymują w ten sposób krótki okres czasu, wracają do starych nawyków żywieniowych i w ten sposób fundują sobie efekt jojo.
Żeby schudnąć, należy na stałe wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe, ja np. do swojej diety wprowadziłam większą ilość błonnika,
warzyw oraz owoców. Polecam też płatki owsiane, które znakomicie zmniejszą uczucie głodu.
Warto jest wspomóc dietę aktywnością fizyczną np. jazdą rowerem. Jak już zgubimy pierwsze kilogramy,
możemy zacząć dokładać inne aktywności np. bieganie albo nordic-walking - to już zależy od ogólnej kondycji fizycznej.
Na podjadanie polecam zieloną kawę max, która ogranicza łaknienie + dodaje energii który aż prosi się spożytkować^^

Odnośnik do komentarza

Kupiłam niegdyś Linea. Dla mnie nie było żadnych efektów, nawet wydawało mi się że chce m się więcej jeść ;)

Najlepszy sposób? Zaoszczędź te 30 zł i idź na pierwsze zajęcia fitness/siłownię. To naprawdę daje efekty :)

Do tego spacery, wycieczki rowerowe, zdrowsze odżywianie, lub chociaż wyeliminowanie słodyczy.

To naprawdę pomaga :) Nie ma co truć się tabletkami :)

Odnośnik do komentarza

moim zdaniem 7 kg to nie na tyle by sie futrowac tabletkami moja propozycja to ruch, cwiczenia z ewa chodakowska sa bardzo wazne a ponadto sa na tyle wygodne ze mozna je robic w kazdym miejscu w domu na polu czy gdzies na lace przed domem a co najwazniejsze korzystnie wplywa na organizm i niczemu nie szkodzi a ,,cud " tabletki napewno maja jakies szkodliwe dzialanie dla watroby badz zoladka a nawet mozesz byc tego nie swiadoma... na dodatek jedzenie jesc czesto a w mniejszych ilosciach, do tego pic wode niegazowana bez zadnych aromatow smakowych zwykla wode no a herbatki to najlepiej biale czerwone i zielone ....

zycze madrych wyborow zyciowych gdyz zdrowie sie ma tylko jedno :) pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Istnieje mnóstwo tabletek na odchudzanie, ale zdecydowana większość z nich jest niewiele warta jeśli jednocześnie nie zmieni się diety i nie zacznie się ćwiczyć. Pomocne w odchudzaniu są m.in. tabletki tłumiące apetyt (jak błonnik w kapsułkach), oraz ograniczające wchłania tłuszczów (jak l-karnityna, czy CLA), ale bez zmiany diety i ruchu na niewiele się zdadzą.

Odnośnik do komentarza

Ja jestem bardzo zadowolona ze spalacza Trizer www.trizer.pl. Stosuję go od miesiąca i udało mi się w ciągu tego czasu schudnąć dwa kilogramy. Im mniej tłuszczu w ciele człowieka tym trudniej schudnąć, dlatego postanowiłam się wspomóc spalaczem tłuszczu. Szukałam długo odpowiedniego, który spełniłby moje wymagania i zagwarantował, że korzystanie z niego jest w stu procentach bezpieczne. Zdecydowałam się na Trizer, bo koleżanka widząc moje poszukiwania produktu, który w swoim składzie będzie zawierał witaminy i przyspieszy spalanie tłuszczu poinformowała mnie o jego dostępności.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...