Skocz do zawartości
Forum

Jakie tabletki proponujecie na odchudzanie?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Piotras35

Nie wiem jaki skład ten specyfik ma. Ale na pewno nic dobrego dla twojego organizmu. Spróbuj mniej jeść i się ruszać. Po takich specyfikach można się nabawić arytmi. A to już pozostanie do końca życia.

Odnośnik do komentarza

Po co komu chemia. Wystarczy 4 miesiące. Co drugi dzień 15-20 minut ćwiczeń i jeść jak normalnie. Niewielki wydatek wyrzeczeń a 9kg mniej. Wystarczy rozruszać metabolizm (myślałem że przy mojej przemianie materii to już tylko masa się będzie zwiększać) ta każdy chciałby szybko efekty ale tak się nie da. Trzeba po prostu zmienić styl życia.

Odnośnik do komentarza
Gość Mariolka Lis

Z foreverslimem schudłam 14 kg,było to ponad rok temu.Od tego czasu nie przytyłam wcale.Jem normalnie jednak nadal dwa razy w tygodniu korzystam z basenu.Nauczyłam się jeść zdrowiej i do dzisiaj z tego korzystam.

Odnośnik do komentarza

Stosowałam acai berry i Novoslim i nie ma porównania Acai beryy pieniądze wyrzucone w błoto za to Novoslim świetny produkt , już po tygodniu miałam mniejszy apetyt a przy tym czułam się dobrze i miałam siły na ćwiczenia Schudłam w sumie jakieś 10 kg i to bez większego wysiłku

Odnośnik do komentarza
Gość PoprostuJA87

Osobiście uważam że Slimcea jest fantatyczna, cudowna, a przedewszystkim działa :) Dzięki niej nie wstydze się już isć na basen w stroju 2- częsciowym. Kiedyś nie miałam z tym problemu, ale po ciąży normalnie dramat godzilla byłam ehh.
Polecam poważnie, dała mi efekt utracenia z wagi 11 kilogramów, dzięki czemu wróciłam praktycznie do swojej wagi, a dokładnie porównując to zmniejszyłam ją jeszcze o 0.5 kg. Teraz waże 47.5 i jestem zadowoloną z życia kobietą :)

Odnośnik do komentarza

Mówcie co chcecie według mnie najlepszy jest Novoslim a próbowałam wielu.. już po miesiącu widać różnicę i to jest fajne bo mozna rozplanować sobie ile opakowań trzeba kupić Mi 3 wystarczyły by schudnąć 9 kg:) i to bez jakiś drakońskich diet a myślę że jak ktoś by chciał więcej zrzucić to przy większych ograniczeniach można by było sporo schudnąc
Jak dla mnie rewelacja!

Odnośnik do komentarza

Dziewczyno, na tabletkach daleko nie zajedziesz. Nie słyszałaś o przypadkach zejść śmiertelnych po zastosowaniu takich specyfików? Jedyne, co Ci może pomóc, to zmiana sposobu odżywiania, ruch i oczyszczanie organizmu - kup sobie np. Helfix ScleanUp, adidasy i do roboty! Zaden tłuszczyk nie spali się sam - trzeba mu w tym pomóc. Al nie tabletkami...

Odnośnik do komentarza
Gość Księżna  Inkaa

Bez przesady.. dla mnie też Novoslim okazał się ok Na początku próbowałam właśnie oczyszczania ale efekty były znikome a za opakowanie firmy Now zapłaciłam 100zł.. a Novoslim fajnie właśnie działa na przemianę materii i skład jest bardzo fajny na bazie ziół więc nie taki diabeł straszny

Odnośnik do komentarza
Gość olamaite

napewno nie bież tabletek które działają szybko. Ponieważ mogą zawierać jaja tasiemca. Ogólnie tabletki są złe dla zdrowia poprostu zanieczyszczają organizm, a potem się dużo choruje i ma się kłopoty ze zrowiem. Jeżeli chcesz schudnąć to napewno nie przez tabletki. poprostu uwierz w siebie i dasz rade.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...