Skocz do zawartości
Forum

Przygotowania do ślubu


Rekomendowane odpowiedzi

~Kosmatka
Jak tam po ślubie koniczynko? Udało się wszystko?

Oj jak po ślubie... szkoda że już po ;(
To był najpiękniejszy dzień w życiu ;D
Wszystko poszło jak z płatka ;) orkiestra grała fantastycznie ! Ludzie się bawili calutką noc ;) Jedzeni było pyszne ;)
Mnie stres nie dopadł, także wszystko było na luzaka ;)
Goście było mega zadowoleni a my razem z Nimi :D eh chciałabym jeszcze raz ;) tyle było czekania, przygotowa aż tu nagle cisza..... wszystko już po i można tylko tęsknić za tymi czasami ;(

Odnośnik do komentarza
Gość Kosmatka

irlandzka_koniczyka
~Kosmatka
Jak tam po ślubie koniczynko? Udało się wszystko?

Oj jak po ślubie... szkoda że już po ;(
To był najpiękniejszy dzień w życiu ;D
Wszystko poszło jak z płatka ;) orkiestra grała fantastycznie ! Ludzie się bawili calutką noc ;) Jedzeni było pyszne ;)
Mnie stres nie dopadł, także wszystko było na luzaka ;)
Goście było mega zadowoleni a my razem z Nimi :D eh chciałabym jeszcze raz ;) tyle było czekania, przygotowa aż tu nagle cisza..... wszystko już po i można tylko tęsknić za tymi czasami ;(

No to wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :)

Odnośnik do komentarza
Gość Kachnapelachna

Witam forumowiczki :) w lipcu biorę ŚLUB :D czytam Wasze wpisy i utwierdzam się w przekonaniu, że ze mną jest coś nie tak...
nie odczuwam stresu
nie panikuję
nie martwię się gośćmi, jedzeniem, salą,
wyglądem chociaż juz maj moze powinnam poszukać wizażystki?
nie mam sukienki, butów, bielizny, nie wiem co tam jeszcze jest potrzebne, aaa kwiaty tzn wiązanka, bukiet ślubny? nie wiem jak to się nazywa chabaź jakiś ;) za to moja córka lat 8, noooooo przeżywa za mnie za przyszłego męża (tatusia) świadków, rodziców itd. Suknie sobie juz wybrała, liste gości zrobiła, oczywiście same koleżanki, aaaaaaaaaaaaa włąsnie mam pytanie??????
w środę wybieram się do Księdza, ile i kiedy daje się na zapowiedzi? teraz w środę, czy mam zapytać ile Ksiądz bierze? a Kościół to ja stroję czy Ksiądz? nieeee tooo dla mnie za dużo, ja się w tym gubię, jeszcze jakiś kwitek z urzędu - cudownie...

Odnośnik do komentarza

Ja mam ślub w sierpniu - juz sie nie stresuje. Miałam ogromny stres przed zabiegiem Lentivu na krótkowzroczność, bo od zawsze nosiłam okulary, ale marzyłam o tym, zeby w ten dzień ten jedyny zobaczył mnie bez okularów. Co prawda widział już wcześniej, ale mówi, że jakby miał się żenić z inną kobietą :) Ja szybko doszłam do siebie po zabiegu.

Odnośnik do komentarza

marikaw - hehe nie myślałam, że na wątku ślubnym trafię na kogoś po Lentivu :D super, ja tez zrobiłam zabieg właśnie ze względu na ślub :) niby okulary to nie jest coś nad czym się najbardziej zamartwiają panny młode, ale ja bardzo się w nich nie lubię i strasznie się cieszę, że się zdecydowałam. nie bolało i mega szybko mogłam wrócić do dalszych przygotowań ;)

Odnośnik do komentarza

Moje wesele było w sali w hotelu best western premier w Krakowie. Mogę polecić to miejsce z czystym sercem, bo wszystko wyszło fantastycznie, dzięki pomocy pań menadżerek. Sala jest elegancka, przestronna, klimatyzowana. Goscie byli zachwyceni :)

Odnośnik do komentarza

nie wiem jak u was, ale ja sie bardzo stresuje pierwszym tancem weselnym, bo nie jestem zbyt dobra tancerka- zreszta moj narzeczony tez nie jest mistrzem parkietu :P dlatego zapisalam nas do szkoly pierwszy taniec w Myślenicach, zeby co nieco przyswoic sobie jakis uklad choreograficzny pod okiem instruktora. mamy za soba kilka zajec i podoba mi sie :)

Odnośnik do komentarza
Gość amanda8993

Przygotowania na początku nie są, aż takie złe, bo zazwyczaj jest jeszcze czas i wszystko robimy sobie na spokojnie. Wiele się zmienia kilka miesięcy, tygodniu i dni przed weselem. Nam na szczęście wszystko udało się załatwiać stopniowo. Pierw była sala, a potem od razu zespół, bo chcieliśmy ten sam, który grał na weselu siostry, czyli NotoGramy, bo w Warszawie są najlepsi!

Odnośnik do komentarza

Ja mogę od siebie polecić cell body liftingi! Wiadomo dieta i treningi są najważniejsze ale jeśli jak ja już trochę zrzuciłyście to warto zadbać o napięcie i ujędrnienie skóry. To taka endermologia tylko z promieniowaniem podczerwonymi i falami radiowymi przez co się tworzą nowe włókna kolagenowe, przyśpiesza metabolizm. Miałam już 5 zabiegów i widzę dużą różnicę, w szczególności na tym flaku skóry co mi został po brzuchu. Wykorzystują tez profesjonalne kosmetyki z tej serii bielendy profesional do tych fal radiowych.
Przy okazji zobaczyłam jeszcze że mają fajny zabieg, ale to już przed samym ślubem dla relaksu :) Najpierw sauna a potem na łóżku wodnym robią peeling i masaż. Przyda mi się bo mam suknie bez rękawów i z dekoltem na plecach :)
Slyszałam jeszcze że mają w ofercie terapie ketogeniczną że ma się taką sonde i ona podaje mieszankę białkową i właśnie że jest super rozwiązaniem jesli ktoś chce nagle schudnąć przed jakimś wydarzeniem.
Wiadomo zdrowa dieta i treningi lepsze, ale czasami się ludzie tak budzą na ostatnią chwile.

Powodzenia w Waszym wielkim dniu :*

Odnośnik do komentarza

ja już jestem mężatką od 3 miesięcy :) musze przyznać, że my największy problem mielismy ze znalezieniem fajnej sali. Na szczęscie nasi znajomi przyszli nam z pomocą i polecili nam Dom Weselny Astoria w Kaniach koła Pruszkowa. Nie mogliśmy trafić lepiej :) super jedzenie, super obsługa, pięknie przystrojona sala... było cudownie :)

Odnośnik do komentarza
Gość xchwilowki

Pożyczki na dowód bez zaświadczeń od 100zł do 25.000zł w 30minut na Twoim koncie
Wybierz odpowiednią pożyczkę dla siebie tu: www.xchwilowki.pl
Do 3.000zł na 30dni za Darmo, 100% Online na Konto
Wypełnij bezpłatny wniosek tu https://xchwilowki.pl/chwilowki/netcredit/
lub
Do 6.000zł na 60dni za Darmo, 100% Online na Konto
Wypełnij bezpłatny wniosek tu https://xchwilowki.pl/chwilowki/szybka-gotowka/
lub
Do 15.000zł bez zaświadczeń nawet na 3 lata, 100% Online na Konto lub odbór na poczcie
Wypełnij bezpłatny wniosek tu https://xchwilowki.pl/go/fellowfinance/
Wszystko załatawisz przez internet bez wychodzenia z domu!
lub
Do 10.000zł nawet na 4 lata, 100% Online na Konto lub odbór na poczcie
Wypełnij bezpłatny wniosek tu https://xchwilowki.pl/pozyczki_na_raty/supergrosz/
Wszystko załatawisz przez internet bez wychodzenia z domu!
lub
Do 25.000zł nawet na 4 lata, 100% Online na Konto lub odbór na poczcie
Wypełnij bezpłatny wniosek tu https://xchwilowki.pl/pozyczki_na_raty/pozyczka-hapi/
Wszystko załatawisz przez internet bez wychodzenia z domu!
lub
Szybka pożyczka z żyrantem lub poręczycielem do 25.000zł na 4 lata. 100% przyznawalności! Wypłata gotówki w 24h a najczęściej jest to 2 godziny. Szybki wniosek wystarczy 5minut i minimum formalności.,
Pożyczka dostępna na stronie tu https://xchwilowki.pl/pozyczki_na_raty/rapida/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...