Skocz do zawartości
Forum

Próby odnowienia kontaktów przez byłego chłopaka


Gość bez znaczenia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bez znaczenia

bylismy razem 5 lat -on zostawil mnie dla innej -z tego co wiem chyba sie z nia poklócil -nie wychodzi z domu odkad sie wyprowadzilam , na sylwestra tez nie byl nigdzie . co jakis czas do mnie dzwoni -ale z takimi pierdolami - jak sie wyprowadzalam to powiedzila ,ze zle zrobil i ze powinnislmy byc raze m -ja tylko sie usmiechnelam .

nie wiem jak reagowac na jego telefony i sms

nie pisze w nich nic takiego -szuka kontaktu -moze chce sie mna pocieszyc po stracie >

oczywiscie ja go kocham , ale ja sie do niego nie odzywam

-odpisuje jak do mnie napisze -ale bez emocji.

ni wiem po co w ogole do mnie pisze

dobrze mysle ,ze traktuje mnie jak kolo ratunkowe?

Odnośnik do komentarza
Gość bez znaczenia

ale on nie wie ,ze ja wiem ze oni sie poklocili ,. on odzywa sie czasami ale bez zadnej deklaracji . oczywiscie ja mam jakas nadzieje -ale sama do niego nie dzwonie. nawet myslalam,ze moze zamknal sie w domu bo teskni do mnie -jak sie wyprowadzalam to powiedzial ,ze zaluje ze sie rozchodzimy.mysle jednak ,ze to za nia teskni

Odnośnik do komentarza
Gość bez znaczenia

Chyba jestem glupia . Dzisiak zadzwonil tak o sobie . Ma przyjechac do mnie przywiesc mi rzeczy, a ja zupelnie nie wiem jal mam sie zachowac . Co powiedziec i jak potoczyc rozmowe. Moze jak przywiezie te rzeczy to kawe mu zrobic, albo udac ze musze wyjsc ? Jeny jak malolata prosze o porade .

Odnośnik do komentarza

Raczej udaj, że musisz wyjść, a za rzeczy podziękuj.
Pewnie jego nowa panna postawiła sprawę na ostrzu noża (może przez ten czas właśnie o to się kłócili) no i wziął chłop podjął męską decyzję. Znaczy wyrzuca Cię ostateczne (przepraszam za dosłowność).
Może zaproś na ten czas koleżankę - będzie mu głupio i prędko się zmyje.

Odnośnik do komentarza
Gość maleństwo1991

Słuchaj jeśli on zostawił Ciebie dla innej, to przykre to mówić, ale faktycznie może Ciebie traktować jak koło ratunkowe. Najlepiej zrobisz jak faktycznie albo zaprosisz kumpele, albo udasz, że masz ważne sprawy, albo wymyślisz coś ważnego i wyjdziesz. Nie pokazuj, że Tobie na nim zależy. Wiem, że to trudne, ale pamiętaj, że Ty zasługujesz na szacunek i szczęście i to nie musi być akurat z nim ;***

Odnośnik do komentarza

Pięcioletni okres związku zapewne pozostawił po sobie ślad,możliwe że facet nie potrafi się do końca pogodzić z odejściem,jest na etapie porównań między tobą a obecną partnerką,kłótnia jedynie bardziej wzmogła w nim niepewność swojej decyzji.Zapewne chłodny i stanowczy dystans będzie najrozsądniejszą decyzją,niewykluczone że zmierza do układu kochanki i partnerki jednocześnie.

Odnośnik do komentarza

Istnieje kilka możliwości jego zachowania.
- Możliwe,że będąc z tamtą kobietą zobaczył ile ma ona wad,jak pochopnie postąpił,że cię zostawił,liczy na coś,cokolwiek,szansę.
-Możliwe,że uważa cię za ratunkowe koło,myśli,że przyjmiesz go z otwartymi ramionami. Ja bym go nie przyjęła,skoro tak łatwo i lekko odpuścił sobie ciebie po 5 latach i znalazł inną.
- Możliwe,że jemu chodzi jedynie o seks.

It's who I am and what I feel
My life is automatic
Up in the air, is what I breath
and it is never static.

Odnośnik do komentarza
Gość bez znaczenia

przede wszystkim bardzo dziekuje za odpowiedzi.

Postanowilam ,ze bede mila uprzejma -ale zadnych rozmów n a tematy zwiazkow-jego z nia czy mojego z nim.

jesli bedzie pytal jak spedzilam sylwestra -powiem ,ze dobrze -a swieta tez dobrze bez zadnych szczegulów.

Zrobie kawe i powiem ,ze musze wyjsc na fitnes .

Jak myslicie ?

zreszta chyba sama siebie oszukuje -bo gdzies tam w glebi serca chcialabym aby wrocil -lecz jednoczesnie wiem ,ze on raczej nie bedzie chcial.

I tak jak Ktos napisal -w razie czego bedzie pewnie liczyl na seks -.Jak jestem naiwna-ale tak sie boje tego spotkania masakra

Odnośnik do komentarza
Gość bez znaczenia

no wiec tak -nie przyjechal -nie oddal mi nmoich rzeczy -zadzwonil , ze nie moze i ze odda mi je na weekend.

jak dzwonil byl bardzo skruszony -powiedzial mi ,ze sylwestra przespal ( abym nie myslala ,ze byl z nia )

MYSLE teraz ,ze te rzeczy to tylko wymowka aby co jakis czas dzwonil i macil w glowie

Odnośnik do komentarza
Gość bez znaczenia

uwazna to ja bylam -jak sie okazalo za malo:)

Teraz juz wiem ,ze wcale sie nie poklocili , ze dalej sie spotykaja . od samego poczatku do teraz . On podobno do niej nie jezdzi , onba przyjezdza 1-2 razy w tygodniu do niego na 2 godziny . znajomym mowil ,ze jest wolny . nie rozumiem w ogole . i na sylwestra rzeczywiscie siedzial sam w domu .

Odnośnik do komentarza
Gość bez znaczenia

wiem ,ze zanudzam was -ale kurcze nie wiem co sobie wyobrazalam , chyba ,ze teskni do mnie nie wiem .

glupia jestem jak nie wiem co -nie potrafie sie od niego uwolnic

a on dalej sie z nia spotyka -jeszeli tylko na sex w co nie wierze to jednak dalej z nia . jestem beznadziejna
. tylko po co do mnie dzwoni

nic nie kumam

Odnośnik do komentarza
Gość emiilii79

żeby podbodowac swoje posrane Ego...karmi sie tym że cierpisz i jest szczesliwy ze pomimo świadomości ze podły z niego jegomość wie że o nim myślisz ,tęsknisz jest ci przykro..to go nakreca jest mu lepiej...olej..olej..olej..urwij wrzoda zanim znów exploduje Ci na twarz...:)znam Sie na tym..:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...