Skocz do zawartości
Forum

Stosunek bez zabezpieczenia a możliwość ciąży


Gość dove1

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że temat jest już wałkowany od bóg wie jak długo ale to dla mnie ważne. Dzisiaj razem z moją dziewczyną pieściliśmy sie wzajemnie. Doszło u mnie do wytrysku. Penis został oczyszczony ręcznikiem. Teraz już wiem, że należy także oddać mocz. 15-25 minut później odbyliśmy stosunek. Mój penis nie był w pełnej erekcji. Nie doszedłem. Czy są szanse na ciąże?

Odnośnik do komentarza

Kochałam się z chłopakiem... 31.12.2012r. spuścił się we mnie nie używam żadnych tabletek ani plastrów... pożniej kochałam się z nim 01.01.2013r i tez sie we mnie spuścił... a 02.01.2013r dostałam okres...więc mam pytanie czy mogę być w ciąży?

Odnośnik do komentarza
Gość stefciunia453

Teoretycznie miałaś dni niepłodne, a w internecie czytałam, że jak sama nazwa wskazuje niepłodne to niepłodne. Chociaż z drugiej strony nie chcę Cię straszyć, jednak z matką natura nigdy nic nie wiadomo.
Czasem kobieta dostaje okres, a później się okazuje, że jest w ciąży.

Odnośnik do komentarza

dwa dni temu kochałam sie z moim chłopakiem na poczatku tylko pieszczoty itd a na końcu we mnie wszeł trwało to może 2 min poczułam mokrą pościel , więc domyśliłam się że był wytrysk , niestety nie zabezpieczyliśmy się. wieczorem tego dnia wypłynął mi biały śluz, ale wątpie żeby były to upławy. Okres powinnam dostać 27.XII ale spozniał się. Teraz odczuwam dziwne bóle w okolicy jajników, jakby skurcze kucie odczuwalam na poczatku, oraz co dziwne gazy. Dla uściślenia to był mój drugi raz, co o tym myślicie ?

Odnośnik do komentarza

Witam!
W przypadku niezabezpieczonego stosunku istnieje realne ryzyko zajścia w ciążę. W celu weryfikacji ciąży należy po 14 dniach od ryzykownego stosunku wykonać test ciążowy dostępny w aptece bez recepty. Badanie należy przeprowadzić z porannej porcji moczu. W razie wątpliwości warto udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.

Odnośnik do komentarza

Ostatni raz współżyłam pod koniec września 2012, w połowie października dostałam okres, później przez kolejne 3 miesiące (listopad, grudzień, styczeń) występowało u mnie krwawienie trwające 3-4dni, odstęp między miesiączkami to 21-23dni (dość krótki cykl). Spóźnia mi się okres, tzn ostatnia miesiączka wystąpiła u mnie 2.01.2013. Do tego mam lekko wzdęty brzuch (to mnie najbardziej martwi), ale żadne mdłości, czy wrażliwość piersi... nic takiego u mnie nie wystąpiło. Chciałam jeszcze dodać, że ostatni stosunek odbył się bez zabezpieczenia, ale to była tylko chwila (wcześniej też nam się zdarzało, a do zapłodnienia nie doszło). Żeby bardziej sprecyzować moje pytanie, czy pomimo krwawienia (po 3-4dni, w równych odstępach czasu) jest szansa, że mogę być w ciąży? Prosiłabym bardzo o odpowiedź, jest to dla mnie strasznie stresujące, do tego dochodzi jeszcze sesja na studiach i się podwójnie przejmuję...

Odnośnik do komentarza

Witam!
Mam takie pytanie...Bo od 2 lat uprawiam seks z partnerem bez zabezpieczenia (przerywany),a teraz nagle już od 2.01.2013r. do 5.02.2013r. mam raz upławy z krwią,a kolejnego dnia zaś zwykły okres i tak ciągle przez ten miesiąc cały na zmianę dzień w dzień...Na dodatek bardzo mnie bolą sutki więc czy to możliwe,że to ciąża czy raczej po prostu zaburzenia hormonalne? Wiem,że powinnam iść do ginekologa,ale boje się najbardziej,że wyjdzie mi niepłodność ponieważ słyszałam,że jak miesiączki są długo nieregularne to można być bezpłodnym...:( Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Hej. Mam zapytanie . Ostatnio z chlopakiem uprawialam stosunek bez zabezpieczen lecz nie doszedl we mnie , lecz w okolicach . Czytalam ze nawet w taki sposob mozna zajsc w ciaze . W tej chwili okres spoznia mi sie 4-5 dni . I nic nie wskazuje bym go dostala,zadnych bolesci ani nic . a objawow ciazy nie mam zadnch procz tej miesiaczki ...

Odnośnik do komentarza

Witam! Mam pytanie jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę przez moją narzeczoną w sytuacji gdy moj członek wszedł na ok 2 cm do jej pochwy na krótki czas biorąc pod uwagę że z mojego członka wydzielał sie śluz.Dodam jeszcze że narzeczona miała w tym czasie dni płodne! Bardzo proszę o szybką odpowiedz Mile widziane komentarze osób mających taki przypadek.

Odnośnik do komentarza
Gość anonim222222

Witam, mam 25 lat. Tydzień temu przerwałam przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych yasminelle. Dwa dni temu odbyłam stosunek z mężem. Chciałabym sie dowiedzieć czy istnieje możliwość, abym przy pierwszym stosunku bez zabezpieczenia zaszła w ciążę? Tabletki przyjmowałam, ponieważ miałam nieregularne miesiączki.

Odnośnik do komentarza

witam , ehh niedawno wspołżyłam z dwoma chłopakami w odstępie dwóch tygodni.. z jednym bez zabezpieczenia z drugim z . no i ten z ktorym sie nie zabezpieczałam ''zlał'' sie ''poza mną '' . a drugi w gumke ale jest mało prawopodobne że coś by mogło być ponieważ ona nie pękła.
nie mam okresu od 5 tego stycznia .. ostatni srosunek odbyłam 2 lutego .. i chodzi o to , że nie mam okresu ale nie maam także żadnych mdłosci .. ani nie wymiotowałam ... sprawdzałam na jakims forum i o to jak jest :
brak miesiączki;- nie maam
zmiany dotyczące piersi; maam tak jak przy okresie
nudności z wymiotami lub bez wymiotów;nie maam
zaburzenia w oddawaniu moczu;nie maam
zmęczenie; zmeczenie , niby troche ale to od dlugiegi spania
ruchy płodu.yy nie czuje .
proszę o pomoc.. test mam zamiar robić w nastepnym tygodniu, poniewaz nie maam go gdzie kupic narazie ;/ dziękuje z góry . :)

Odnośnik do komentarza
Gość Sylwia11112

Witam. Mam pytanie. Mój cykl trwa zawsze 28-29 dni. Poprzednią miesiaczke miałam 11 kwietnia.
4 dni przed spodziewaną kolejna miesiączką( termin na 8 maja) czyli 4,5,6 maj , kochałam sie z chłopakiem bez zabezpieczenia. on dochodził oczywiscie we mnie. w czasie 3,4 i 5 dnia miesiączki również.okres zakonczył sie w dniu wczorajszym(12maj) gdzie również doszło do stosunku. czy jest a jesli tak to jak duże prawdopodobieństwo zajścia w ciążę. w dniu dzisiejszym czuje kłucie z prawej strony brzucha u dołu (jakby jajnik). z góry dziekuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość Kosmatka

Każdy stosunek bez zabezpieczenia =ryzyko ciąży. Nie powiem Ci na ile procent bo tego nie da się wyliczyć ale jest. Moim zdaniem powinnaś zrobić test po jakiś 14 dniach od tych stosunków a najlepiej w dniu spodziewanej miesiączki

Odnośnik do komentarza
Gość Nefrete

Nie trzeba stosować mikroskopu owulacyjnego aby wyznaczyć dni płodne. Może też skorzystać z testów owulacyjnych by sprawdzić kiedy wysteuje owulacja, można to robić metodą naturalną, poprzez pomiar temperatury, położenia szyjki macicy i wygląd śluzu, są też komputery owylacyjne....

Odnośnik do komentarza
Gość olkaa_ao

Zawsze miałam nieregularne cykle, co 25 nawet do 38 dni. Ostatnie 5 z nich było w miarę dokładnie co 30 dni. Ostatni okres miałam od 12 do 17.04 i do dziś nie pojawiło się kolejne plamienie. Odbyłam krótki stosunek bez zabezpieczenia 21.04, chłopak nie doszedł. Nie wiem co mam myśleć, zrobiłam jeden test i wyszedł negatywny, ale nadal brak miesiączki i czuje się coraz bardziej zdenerwowana z tego powodu.

Odnośnik do komentarza

dużo osób właśnie mówi, że szanse są znikome. Ale czy w preejakulacie mogły znajdować się plemniki gotowe do zapłodnienia skoro dzień wcześniej kochałam się z chłopakiem z zabezpieczeniem i on skończył, ale w prezerwatywie. Wg czytałam gdzieś, że jeśli dobrze się umył i oddał mocz to raczej nie powinno być tam plemników proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...