Skocz do zawartości
Forum

Stosunek bez zabezpieczenia a możliwość ciąży


Gość dove1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,w dniu 12 sierpnia odbywałam stosunek płciowy . Nie zabezpieczyliśmy się natomiast mój kalendarzyk wskazywał okres płodny . Partner długo przed dojściem wyjął członka. Czy jest jakieś ryzyko ciąży ? Wykonać test ciążowy ? Jeśli tak to po ilu dniach ? . Dodam ,że kilka miesięcy temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne ,które brałam jakiś czas.

Odnośnik do komentarza

Witam. W kwietniu odbyłam stosunek bez zabezpieczenia.Okres dostałam cztery dni później i trwał tyle co zawsze- w terminie. W maju również, natomiast w czerwcu 5 dni wcześniej. W lipcu dostałam skąpą miesiączkę trwającą jeden dzień krócej (była dość słaba)- lipiec był stresujący i podróżowałam. Po tej skąpej miesiączce zrobiłam dwa testy, oba negatywne. Jednak naczytałam się na forach o ciąży... Pulsuje mi brzuch, pod pępkiem. Często też bulgocze. Czy popadam w paranoję? Właśnie czekam na okres.

Odnośnik do komentarza

Witam mam problem . Kochałam się z chłopakiem w sobote , doszło do wytrysku we mnie. W środe wieczorem miałam owulacje mineło więc 5 dni . Wiem , że plemniki żyją 72godz. Są przypadki kiedy wydłuża się czas ich życia. Moje pytanie jest takie czy mogłam zajść w ciąże czy raczej szansa jest mała. Dodam, że słyszałam iż zajść w ciąże można tylko w owulacje lub 2-3 dnie przed nią. ?

Odnośnik do komentarza

Ostatni okres miałam 10.10 a 2.11 obyłam stosunek bez zabezpieczenia. 7.11 dostałam obfitego krwawienia wiec podejrzewam ze to okres a nie implantacja zarodka. Czy jest szansa abym byla w ciazy? Jeśli tak to kiedy powinnam wykonac test domowy i z krwi?

Odnośnik do komentarza

Wszystko zależy od tego w jakim momencie cyklu byłaś. Szansa jest zawsze przy stosunku bez zabezpieczenia. W czasie stostunku mężczyzna może już wcześniej "uwalniać" plemniki w preejakujacie. Większość z plemników jest martwa albo mało ruchliwa, jednak może się zdarzyć że pojawiają się również żywe plemniki. Stąd kiepska jakoś takiej metody antykoncepcji.

Odnośnik do komentarza

Witam, mam cykl 30-34 , rozpoczal mi sie cykl 9 marca wwspolzylismy od 17 marca tak co dwa dni z partnerem.. wydawalo mi sie ze owulacja byla 23 lub 24 marca, towarzyszyl ok tyg bol prawego jajnika, jednak dzisiaj byl u ginekologa to powiedziano mi ze mam pecherzyk o wielkosci 1 cm, to znaczy ze byla owualcja i cos sie wydarzylo sa szanse ze bylo zapolodnienie czy dopiero peknie? ta Pani nic mi nie powiedziała..

Odnośnik do komentarza

witam, mam obawy przed ciążą. kochałam się z moim chłopakiem bez zabezpieczenia dwa dni przed jajeczkowaniem, do wytrysku we mnie nie doszło. od około 6 dni, dwa tyg po stosunku zaczął mnie boleć brzuch na poziomie pępka, ostatnio też po prawej stronie na dole, częściej chodzę sikać, bolały mnie plecy na dole, a nigdy tak nie było. "okres" dostałam z jednym dniem opóźnienia. zawsze miałam bardzo obfity ale teraz jest bardzo skąpy i bez skrzepów. czy to może świadczyć o prawdopodobieństwu ciąży?

Odnośnik do komentarza

Witam
Jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę, jeżeli miesiączkę mam stosunkowo regularną cykl trwa 28-29 dni, ostatnią miałam 29.03, od 15.04 do około 22.04 zauważyłam wydzielanie się śluzu, 21.04 uprawiałam seks z chłopakiem bez zabezpieczenia, skończył na zewnątrz, okres już mi się spóźnia 3 dni, nie wiem co mam myśleć. Na początku kwietnia miałam bardzo poważną operacje, była ona źródłem stresu i niepewności, czy to mogło wpłynąć na przesunięcie się cyklu owulacyjnego tak, że podczas stosunku mogło dojść do zapłodnienia

Odnośnik do komentarza

W takim przypadku jak najbardziej istnieje możliwość zapłodnienia. Jesli nie jesteś pewna swoich interpretacji, kup sobie specjalny tester na ślinę np Afrodytę. Pomoże Ci dokładnie wyznaczyć fazy cyklu. I pamiętaj o zabezpieczeniu następnym razem.

Odnośnik do komentarza
Gość Angelika90

Witam,
Mam pytanie, czy jeśli odbyłam stosunek seksualny w dni płodne bez zabezpieczenia z wtryskiem do środka trzy dni przed planowaną owulacja. To jak duża jest możliwość zajścia w ciążę?
Dodam, że występowanie dni płodnych odliczam metodą kalendarzowa oraz obserwacją śluzu.

Odnośnik do komentarza

witam serdecznie wczoraj kochalem sie od tylu z partnerka moja ja mam 27 lat ona 17 wczoraj podobno mniala najwiekszą miesiaczkę chodzi tez o to ze doszedlem od tyłu w niej i zapytalem jej czy czula cos ze sperma w srodku jest powiedziala ze czula jak zalałem ją czy mogę byc Tatą pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Ostatni okres miałam 4 kwietnia, z chłopakiem kochałam się bez zabezpieczenia 20 kwietnia, były to dni płodne. Po ok półtora tygodnia pojawiło się zmęczenie, huśtawki nastroju, ból piersi, lekkie nudności.. Ale 25 wyjechałam nad morze, zmiana klimatu i tam krwawiłam ok 4 dni było to średnio nasilone krwawienie.. Po 18 dniach od stosunku zrobiłam test ale kreska była ledwo widoczna pod światło czyli test negatywny.. Czasami mam zawroty głowy, nudności, ciągle jestem zmęczona ale piersi mnie już nie bolą, 3 dni temu powinnam mieć okres ale go nie dostalam, zamiast tego pojawił się przezroczysty śluz czy mogę być w ciąży? Często chodzę do łazienki

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...