Skocz do zawartości
Forum

Zmęczona romansem


Gość b.zmęczona

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Gość gość do starrgates napisał:

Starrgates  jeżeli możesz to napisz proszę bo widzę że jesteś zaznajomiony w temacie chorób wenerycznych ... pisałeś Magdzie że ma zrobić badania co jest na pewno wskazanym ale powiedz proszę jakby wyszło że jest zrażona to dlaczego sugerujesz że wyjdzie wówczas zdrada na jaw ?   czy te badania jakoś to wykażą bo nie rozumiem , przecież zakazić się  można też innymi drogami nie tylko płciowymi ?   napisz jak możesz bo może czegoś nie rozumiem i nie wiem  a temat ważnym dla mnie ...

Dzięki wielkie z góry ,   

To nie wiedza o chorobach wenerycznych, tylko zwykła logika. Jeśli w małżeństwie jedna osoba zdradza, a druga nie, to pojawienie się choroby przenoszonej drogą płciową zawsze rodzi pytanie - Jakim cudem?

Fakt, WZW można zarazić się przez sam kontakt, na przykład podanie dłoni. Ale HPV już przenosi się inaczej - pocałunek, stosunek.

Edytowane przez starrgates
Odnośnik do komentarza

Czemu od razu doszukiwać się zdrady ?  ta choroba niektórych osobach nie daje znaku że ją się ma i zyje się z nia latami i moze być tak że nie przez zdradę doszło do zarazżenia ale się zwyczajnie zachorowało np brak higieny itp...  

Odnośnik do komentarza

no to fakt że nie korzysta się z obcego ręcznika , ale można chyba też z wody na basenie się zarazić ?? ,  czytałam też że z  publicznej toalety również istnieje prawdopodobieństwo  oraz samoczynnie czyli brak higieny  ?

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Gość gość napisał:

no to fakt że nie korzysta się z obcego ręcznika , ale można chyba też z wody na basenie się zarazić ?? ,  czytałam też że z  publicznej toalety również istnieje prawdopodobieństwo  oraz samoczynnie czyli brak higieny  ?

cytat ze strony medycznej:

 3. Rezerwuar i droga przenoszenia: rezerwuarem jest zakażony człowiek; do zakażenia dochodzi wskutek kontaktu seksualnego, poprzez kontakt bezpośredni ze zmianami skórnymi lub na błonie śluzowej oraz drogą wertykalną w czasie porodu (ryzyko zakażenia niewielkie).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...