Skocz do zawartości
Forum

Wysoki poziom prolaktyny a wzwód


Gość pi...ki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam 20 lat i problemy ze wzwodem. Swoje życie seksualne rozpocząłem dwa miesiące temu, od tego czasu staram się uprawiać sex ze swoją dziewczyną w miarę regularnie. Na początku była katastrofa, przez pierwszy miesiąc nie udało się chyba ani razu. W drugim miesiącu mieliśmy około 5-8 udanych podejść z rzędu. Niestety teraz problem wraca, już kilka razy nie udało mi się osiągnąć wzwodu umożliwiającego stosunek. Podłamało mnie to, myślałem że po mału pozbywam się tego problemu. Masturbuję się raz na jakieś 10 dni, wcześniej robiłem to dużo częściej, ale odkąd uprawiam sex to ograniczam to do minimum. Nie mamy problemów w związku, nie mam żadnych kompleksów. Nocne/poranne erekcje są pełne. Szczerze mówiąc nie mam pojęcia skąd te problemy. Może trochę się stresuję czy tym razem się uda ale nie jest to chyba bardzo duży stres. Staram się wysypiać, ograniczać stresy itp. Generalnie moje podniecenie potrafi opaść bardzo szybko, nie potrafię go utrzymać przez cały czas. Podczas gry wstępnej często mi opada w jej trakcie, a ponowne podniesienie graniczy z cudem. Czasem tak jakby gubię podniecenie, chociaż jest zwiększona wrażliwość na penisie i mam ochotę na sex itp. Odczuwam dość spory popęd. Moja dziewczyna jest naprawdę ładna i mnie pociąga, podobamy się sobie i kochamy się. Mogę też liczyć na jej wsparcie w tym temacie. Mimo to mam jakieś zaburzenia z utrzymaniem erekcji. W linku przesyłam badania - www.postimage.org/image/o4zlz52pp - mam kilka punktów poza normą oraz dość wysoki poziom prolaktyny. Czy to może mieć jakieś powiązania z moimi problemami? Czy to tylko i wyłącznie kwestia psychiki i bycia początkującym? Co mam robić? Czy powinienem udać się do psychologa? Zaznaczę też że brałem penigrę i swanson maca, w zasadzie problemy wróciły po odstawieniu penigry.

Odnośnik do komentarza

Ma Pan zaniżony poziom cholestorolu - to wynika z badań, a cholesterol wpływa na synteze hormonow płciowych i jego zbyt niski poziom źle wpływa na funkcję seksualną mężczyzny. Może to dziwnie zabrzmieć, ale chyba Pan zbyt zdrowo się odżywia i jest chudy... Trzeba trochę przytyć i trochę zmienić dietę :)

Odnośnik do komentarza

Lipidogram ma Pan dobry i raczej nie wpływa on na synteze testosteronu. Dieta powinna opierać się na zasadach zdrowego żywienia, a BMI powinno znajdować się pomiędzy 19-25. Warto oznaczyć jeszcze stężenie prolaktyny i testosteronu, aby całkowicie wykluczyć podłoże hormonalne. Opis dość mocno sugeruje podłoże psychogenne problemu (pełne erekcje poranne+erekcja przy masturbacji).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...