Skocz do zawartości
Forum

Suknia ślubna dla krągłej kobiety


Gość Anastazja - jestem

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anastazja - jestem

Witam
we wrześniu wychodze za mąż i rozglądam się już za sukienkami. Przymierzyłam już kilka niestety te które mi sie podobają fasonowo nie pasują mi.
Jestem krągłą osobą mam szerokie biodra i spory biust jestem wysoka. Jaki krój sukni ślubnej byłby dla mnie odpowiedni? Czy suknia bez ramiczek nadaje się dla mnie?

Odnośnik do komentarza

oczywiście tamto jest dla pań puszystych, ale ja nie twierdzę że musisz tak wyglądać, tylko daję przykład jakie kroje mogłyby Ci pasować:) myślę, że jeśli masz figurę w kształcie klepsydry to dobrą sukienką mogłaby być rybka, ale jak
nie masz wcięcia w talii to już odpada. Jeśli masz okrąglejszy brzuszek, to pięknie będzie wyglądała taka obcinana pod biustem :)

Odnośnik do komentarza
Gość nitka244657

Jesli jestes osoba o pelnych ksztaltach to raczej nie polecam rozlozystych sukien w biodrach które wizualnie na pewno cie poszerza, jesli jak to sie mowi masz czym oddychac to koniecznie sliczna suknia na ramiaczkach lub nawet koronkowy rekawek np ze wstawka.
Na topie w tym sezonie sa dopasowane suknie w biodrach i slicznie lekko rozlozyste ku dolowi. Uwazam ze taki fason bylby dla ciebie najlepszy. Rekaw nawet dlugi z koronki oraz rzezbiony koronkowy dekold.
pozdrawiam cie serdecznie, nie martw sie na pewno cos ci w koncu podpasuje

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...