Skocz do zawartości
Forum

Odchudzanie przy słabości do słodyczy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam na imię Natalia. Mam 14 lat. Warze 56kg co nie jest nadwagą przy moim wzroście 157cm. Chciałam bym schudnąć z powodu mojego nie małego brzucha i nóg, które wyglądają strasznie. Chcę też polepszyć wygląd mojej twarzy. Mam ogromną słabość do słodyczy. Za pół roku wyjeżdżam do Warszawy na zlot i chciałam bym wyglądać przyzwoicie by czuć się komfortowo. Jak mam schudnąć? Co Panie doradzają?

Odnośnik do komentarza

nie ma nadwagi, to jeszcze nie jest nadwaga, ale jeśli chcesz schudnąć to musisz wziąć się za siebie a słodycze nie będą niestety pomocne w tym.
Co musisz zrobić:
1. Ogranicz słodycze - no niestety inaczej się nie da. To samo tyczy się coli itp rzeczy. Pizza, frytki, chipsy też radzę odstawić. Możesz zjeść 2 kostki czekolady ( byle nie nadziewanej) dziennie. A i nie słódź herbaty, aby to przetrwać i się przyzwyczaić to kup sobie jakaś owocową.
2. Poproś mamę aby troszkę zmniejszyła Ci porcję jedzenia, albo zmień proporcję np pół talerza surówki a nie ziemniaków.Zupy możesz wcinać, tylko poproś aby twoją ( ożesz odlać w mały garneczek) nie zabielać śmietaną.
3. Warzywa najlepiej do każdego posiłku. Owoce 2 razy dziennie.
4. 5 posiłków, co 3 godziny.
5. Ruch! Im więcej tym lepiej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...