Skocz do zawartości
Forum

Czy moje obawy wobec nerwicy są słuszne?????


Rekomendowane odpowiedzi

PROSZE O POMOC

Witam Serdecznie proszę o poradę bo już brak mi sił
Mam lat 17 z nerwicą męcze się od około trzech z rokiem przerwy który przepracowałem jednak w najmniej spodziewanym momencie wszystko powróciło, w nasileniu takim, że nigdy nie spodziewał bym się nerwicy, zatem pewnego razu podczas pracy poczulem sie bardzo zle ucisk w glowie uczucie ze mdleje zaraz szybko do domu i w tajemnicy przed kolegami pojechalem do lekarza tam powiedziala ze od slonca i rozne duperele jednak ja w to uwierzyc nie potrafilem bo czulem sie okropnie a wrecz malo brakowalo mi do upadku, zatem odczekalem tydzien nieco sie polepszylo jednak wraz bylo zle, poszedłem znów do lekarza tam badania rtg zatok,dno oka, i krwi i duperele, zrobilem, wszystko ok, na tym historia sie nie konczy, pewnego razu jadąc do wujka z bratem poczulem sie bardzo zle ucisk wglowie dretwienia zawroty derelka chyba tez doszla, przywiezli mnie do domu zaczelem panikowac ze musze do szpitala, zmierzyli cisnienie 190/100
Badania krwi ,ekg i do domciu, na SOR trafialem potem z tym cisnieniem kilka razy i to samo, jednak pewnego pieknego razu po tym poszedlem PO RAZ KOLEJNY do lekarza tam do szpitala skierowanie (widocznie mieli mnie dosc)
tego samego dnia poszedłem leżałem tydzien z lękiem o własne życie i zdrowie wyłm jak dziecko ze ten ucis to guz mózgu a cisnienie to fuz chomochłonny dzis wiem ze to bzdety...ojciec byl ze mna na oddziale dzien i noc!
miałem badania takie jak
ECHO SERCA
DOPPLER TETNIC NERKOWYCH
USG JAMY BRZUSZNEJ I PRZESTRZENI ZAOTRZEWNIOWEJ
BADANIA KRWI WSZELKIE
DBM NA ADRENALINE ITP (nie znam sie na tym)
TK GŁOWY
WSZELKIE BADANKA MOCZU
I chyba cos wiecej nie pamietam jednak wszelakie badania prawidlowe!
dali mi hydroxyzyne Atarax i wypisali...
Wyszedłem ze szpitala i....Powtórka! dwa razy była u mnie karetka za pierwszym razem zabrali mnie znow badania chcieli zostawic mnie na oddziale ale ja dostalem drgawek i do domu wycienczony bez sil i oszolomiony, kazali isc do psychiatry poszedłem(znajoma lekarz przyjela mnie bez zapisu!)
Zomiren i Setaloft balem sie brac tych leków az do dnia kiedy znow karetka byla u mnie, i powiedzili ze nast. razem podjadą z policją
Ja wzburzony ale cos.hydro i tyle, zaczelem brac leki polepszylo sie jednak nagminie mierzylem cisnienie puls i takie tam potem mysli ze schiza ze wariuje czy umieram,
Fizyczne:
Ucisk w glowie
ból w klacie
dodatkowe uderzenia serca od jakeigos czasu
ból głowy
Ból miesni
Brak siły
PSYCHICZNE
lęki.
Przed śmiercią
że wariuje
DEREALZIACJA (do tego stopnia ze obco sie czulem w swoim domu i trzeslem sie prawie)
Uczucie pustkiw glowie
drażliwosc
nerwowosc
A jak ostatnio mial byc koniec swiata mialem lęk i napiete miesnie serce waliło jak dzwon czy to nie schiza?
cholernie sie jej boje jednak dalej podam ci pare dokuczliwych objawów
Cały czas sprawdzam czy nic nie widze nie słysze jakw schizie mam wrazenie ze juz zwariowalem
Ze nie bede poznawal bliskich
A wtym momencie otępienie...Jak i ucisk w glowie i niepokój ruchowy lekki, do tego głupie mysli ze zwariowalem... nie przespalem nocy o 7 zasnelem rano i wstalem o 16....
Biore setaloft 25 mg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...