Skocz do zawartości
Forum

Otępienie i ucisk w głowie a nerwica


Rekomendowane odpowiedzi

Też wiem coś na ten temat. Atak paniki złapał mnie pierwszy raz 5 lat temu. Meczylam się z nią 2 lata sama bez leków. Potem o niej zapomniałam (praca) Ale ona wróciła 3 miesiące temu razem z silną depresja. Wiem jak Ci ciężko... Ja tym razem jestem na lekach od 2 tygodni które narazie nie pomagają Ale cierpliwie czekam bo tak żyć się nie da.

Odnośnik do komentarza

~Adrian_Su
Witam jestem Adrian mam 26 lat mam problem od około 6-7 miesięcy męczą mnie zawroty głowy ucisk tak jak bym miał na głowie opaskę nie mogę rozluźnić ogólnie wstaje rano jestem zmęczony cały czas bym spał ogólnie wszystko zaczęło się od kiedy dowiedziałem się że narzeczona jest w ciąży a mieliśmy problemy mieszkaniowe wynajem itp Ogólnie myślałem że po porodzie wszystko się zmieni no ale myliłem się teraz jest wszystko dobrze mamy mieszkanie dziecko się urodziło zdrowe wszystko jest ok a moje zdrowie nie poprawiło się nawet na trochę
Może pomożecie co mam zrobić byłem na badaniach ogólnych z krwi wszystko jest ok

Myślę że powinieneś skonsultować się z lekarzem rodzinnym i zrobić ew.badania. Ale moim zdaniem to jest wina nerwów. Znajdź dobrego psychologa póki nie jest za późno póki nerwica nie zawladnela Tobą do końca.

Odnośnik do komentarza
Gość Lukaszzzzzo

ADRIAN SIEMA. to Łukasz ten sam z 2012 roku z tymi cięzkimi objawami. Jak widzicie żyje. To nie znaczy jednak że mam sie dobrze. Objawy minely troche nawracaly no ale liczy sie ze po tylu latach jest lepiej. Moge Ci powiedziec bracie ze sytuacja zycia ktora nagle sie zmienila (ciąża) stresy i tym podobne moze miec wplyw. Badania mozesz zrobic jakies specjalistyczne dla spokoju i nie zadreczania sie. Pierwsze jednak co to zapisz sie na terapie. :)

Odnośnik do komentarza

Łukasz2586 ,nie moge napisać wiadomości do Ciębie.. Ale mam pytanie co do tej terapii Bars.. ja choruje na nerwicę lękową od paru lat..czasem mnie panika dopada ale do ie radzę z nią,ale ostatnio miałam znów dużo nerwów i mam tak spięte mięśnie czoła jakbym miała cały czas mimike grymasu..boli mnie to aż,boję s że to jakiś paraliż twarzy...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...