Skocz do zawartości
Forum

Ujędrnianie ciała przy prawidłowej wadze


Gość kama911

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Jestem kobietą, mam 22 lata, 171 cm wzrost.
Zastanawiam się jaka waga jest dla mnie prawidłowa?
Obecnie ważę 56 kg.
Jestem osobą dosyć aktywną. Staram się czasem poćwiczyć w domu, często chodzę na spacery, ruszam się.
Budowę mam raczej szczupłą (ramiona 88 cm, talia 69, biodra 88) , figura raczej chłopięca.
Co do diety to jest ona raczej urozmaicona, staram się jeść dosyć zdrowo.
Niestety mam problem z podjadaniem słodyczy. Jem ich naprawdę sporo, szczególnie w nocy, gdyż cierpię na bezsenność. Ciało mam raczej mało elastyczne, pomimo ćwiczeń, nie jest jędrne, szczególnie opadająca pupa i zwisające ramiona.
To chciałabym zmienić ale niestety strasznie ciężko mi to idzie.
Może coś doradzicie, jak nie schudnąć ale ujędrnić troszkę ciało?

Odnośnik do komentarza

Może spróbuj zabiegów ujędrniających. Ja byłam na takim w centrum Elite w Warszawie, widziałam na ich stronie, że jest teraz na zabiegi ujędrniające promocja, więc tym bardziej warto skorzystać. A zabiegi te są bardzo skuteczne i mnie pomogły się pozbyć galaretowatej i wiszącej skóry.

Odnośnik do komentarza

Witam,
Twoja waga jest zbyt niska i wskazuje na niedobór masy. Twoja prawidłowa waga mieści się w zakresie: 57 kg do 72.8 kg.
Jeśli chodzi zaś o ujędrnianie ciała to bardzo ważna jest ilość płynów jaką spożywasz. Dziennie powinnaś pić około 2 litrów wody w to wliczają się płyny przyjmowane w posiłkach. Należy jednak pamiętać, że niektóre płyny takie jak herbata, kawa, cola działają odwadniającą. Jeżeli pijemy ich dużo musimy zwiększyć ilość płynów typu woda mineralna, soki owocowe itp.
Drugim ważnym punktem w ujędrnianiu ciała są regularne ćwiczenia. Dają one najlepszy efekt. Poniżej przedstawię kilka wybranych ćwiczeń na te partię ciała, które szczególnie chcesz ujędrnić:
1.


2.

3.

4.

5.

Z innych sposobów na ujędrnianie ciała polecam:
- masaże
- peelingi
- regularne stosowanie balsamów ujędrniających
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...