Skocz do zawartości
Forum

Jak przekonać chłopaka do seksu analnego?


Gość Kwietniowa12

Rekomendowane odpowiedzi

Gość do buractwa

jeśli myślicie, że spuszczając się w dupie, baba w ciążę nie zajdzie, to jesteście w błędzie, gdyż sperma wyciekając z dupy zahacza o wargi sromowe, a to wystarczy by plemnik niczym węgorz dalej popłynął na randkę z jajeczkiem.

Odnośnik do komentarza

Myśle, że obawa mężczyzny do seksu analnego wynika tutaj ze strachu o odpowiednią higienę. Przed seksem analnym można zawsze wykonać lewatywę ( zestawy do wykonania lewatywy są do kupienia w aptekach). I dzięki temu seks ten będzie o wiele bardziej czysty.
Na tej stronie jest dobry poradnik:
https://sexshop112.pl/blog/poradnik-erotyczny/58-stosunek-analny-o-czym-nalezy-pamietac-by-byl-bezpieczny-i-przyjemny.html

Jest tutaj kilka porad na temat tego o co zadbać aby seks ten był przyjemny i aby obojgu z partnerów przynosił satysfakcję. W co na pewno warto jest się zaopatrzyć:
Rozluźniający żel
Elastyczne koraliki analne
Masażer prostaty
Pompowana sonda
Pompowany korek analny

Odnośnik do komentarza

Nie, nie było. Aczkolwiek pamiętam, ze byłam mega podniecona i po prostu chcialam spróbowac. Przyda się lampka wina ale nie więcej. Tak abys się rozluźniła ale z drugiej strony abyś nie byla pijana i abyś odczuwała przyjemność. Ze swojej strony dodam, ze mam porownanie do żeli od durexa i od unimila jednak moim zdaniem belover sprawdził się tutaj najlepiej. Daje najlepszy poślizg i moim zdaniem jest najprzyjemniej. A i jeszcze jedno. Jak zacznie Cie boleć to niech on nie naciska mocniej. Musisz być gotowa!

Odnośnik do komentarza

Robi się to w nawilżanej prezewatywie.Ja miałam większe doznania niż przy normalnym stosunku ponieważ mam orgazmy pochwowe anie łechtaczkowe. Chodzi o to, że wolę powirzchowną niż głęboką penetracje.życzę samych miłych chwil

 

Odnośnik do komentarza

Jeżeli Twój facet nie chce sam spróbować to raczej go nie przekonasz.. Ja radzę poczekać albo delikatnie zasugerować,  że fajnie byłoby spróbować czegoś nowego. Mój chłopak sam wyszedł z inicjatywą po pewnym czasie bo ciekawiło go jak to jest. Warto jednak zaopatrzyć się w lubrykant bo jednak tam jest nieco inaczej ? Znajdziesz go na stronie  https://secretplace.pl/lubrykanty/ .

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Ola

Ja miewam ochotą na anal około trzech razy w miesiącu kiedyś też byłam przeciwnikiem takiego sexu ale by wprowadzić zmiany w sypialni kupiliśmy korek analny i takim sposobem polubiłam anal i teraz gdy nadchodzi mnie ochota robię solidną lewatywę ( z 4×po około 2litry wody i jestem pusta i czystą )  tubkę żelu  i można wodze fantazji puścić

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.07.2013 o 18:58, Gość xxxxxxxxxxx napisał:

A pózniej daj mu tego palca powachac to napewno cie rzuci hahaha
Sex analny to brudna sprawa... który facet chce śmierdzieć twoim gxxxxm, albo znależc "niespodzianke" pod napletkiem po wyciagnieciu swojego członka z twojego odbytu??? Postaw sie na jego miejscu.

 

ulalala co za totalny brak myślenia o higienie i co za bezmyślność i agresję prezentujesz tym wpisem. Człowieku, od tego są lewatywy i porządne przygotowanie się by seks analny był zajebisty. Ogólnie seks jest fajny jak zachowana jest higiena, nie tylko w przypadku seksu analnego. Fajnie gdyby mężczyzna mył się zanim włoży, a nie wyjmuje spoconego członka po całym dniu w spodniach.  

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...