Skocz do zawartości
Forum

Jak się pozbyć drugiego podbródka?


Gość koolka

Rekomendowane odpowiedzi

Na początek dobrze by było zrzucić kilka kilogramów. To naturalne, że nadmiar tkanki tłuszczowej kumuluje się w okolicach twarzy, takich jak policzki oraz podbródek.

W klinikach medycyny estetycznej istnieją metody umożliwiające szybką redukcję tego rodzaju problemu. Jedną z nich jest lipoliza, a drugą technologia wykorzystująca działanie niskoenergetycznego lasera diodowego (i-lipo).

Warto również zwrócić uwagę na sylwetkę własnego ciała. Zgarbione plecy i głowa lekko pochylona do dołu - sprzyjają powstawaniu podwójnego podbródka. Plecy muszą być wyprostowane, a głowa delikatnie uniesiona ku górze.

Odnośnik do komentarza
Gość Kohai -  Krakow

witam istnieje możliwość zniwelowania ,,drugiego podbródka,, zabiegiem MedShape jest on bezbolesny i
bezinwazyjny . Działanie to 4 technologie -
1. Laser biostymulujący IR - działa na płytkich warstwach skóry i podnosi temperaturę w tkance tłuszczowej, przyspiesza metabolizm, przygotowuje skórę do lepszego przepływu prądu i działania RF na głębsze warstwy skóry, zwiększa ilość dostarczanego tlenu przyspieszając proces lipolizy.

2. RF fale radiowe - działają na głębokich warstwach skóry i podnoszą temperaturę w tkankach, odbudowując w ten sposób włókna kolagenowe i elastyny oraz niwelując adipocyty czyli komórki tłuszczowe z nagromadzonych miejsc. Aktywuje procesy lipolizy w komórkach tłuszczowych.

3. Masaż podciśnieniowy vacuum - poprawia ukrwienie tkanki tłuszczowej zapewniając zwiększoną dawkę tlenu niezbędnego do spalania tłuszczu i redukcji cellulitu. Zwiększa głębokość penetracji prądu RF i światła IR i zwiększa aktywność fibroblastów do odbudowy tkanki łącznej.

4. Masaż mechaniczny - ruchome rolki udrażniają układ limfatyczny usprawniając tym samym proces usuwania toksyn z organizmu i przyspieszając procesy metabolizmu, prowadzą do zmniejszenia wzajemnego zlepiania się komórek tłuszczowych.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie tak. Bardzo dobre efekty daje zabieg modelowania podbródka Vaser Lipo 4d. Ja taki zabieg wykonałam w Klinice Genesis w Krakowie i jestem bardzo zadowolona. Szybka rekonwalescencja i szybkie gojenie. Dla mnie to było ważne, a przy tej metodzie właśnie tak jest. Po jednym zabiegu są widoczne rezultaty. Tutaj https://klinikagenesis.pl/zabiegi/korekty-ciala/modelowanie-podbrodka/  macie więcej info. Dla mnie to obecnie najlepsza metoda na rynku.

Odnośnik do komentarza

Lipoliza iniekcyjna polega na wstrzyknięciu pod skórę specjalnego preparatu, w skład którego wchodzi m.in. fosfatydylocholina. Sam preparat jest znany w medycynie estetycznej od dawna. Stosowany jest do ochrony wątroby oraz do redukcji tłuszczu we krwi. Fosfatydylocholina z łatwością przenika przez błony komórkowe, powodując ich rozerwanie, a następnie doprowadza do rozpadu trójglicerydów, które wraz z lipoproteidami transportowane są do wątroby, gdzie następuje ich rozkład. Pomimo faktu, iż zaaplikowany specyfik skutecznie przeciwdziała odkładającemu się tłuszczowi, to nie należy go traktować jako środka odchudzającego. Nie wszystkie miejsca nadają się do lipolizy iniekcyjnej.W zależności do ilości tkanki tłuszczowej procedurę powtarza się 2-3 razy w kilkutygodniowych odstępach. Często wystarcza jednak zabieg jednorazowy. Polecam osobiście https://pimik.pl/. Profesjonalna obsługa i cena adekwatna do jakości.

Odnośnik do komentarza
W dniu 18.12.2012 o 10:57, Gość Riiri napisał:

najlepiej było by schudnąć, bo innego wyjścia to ja nie widzę, możesz jeszcze stosować jakieś ćwiczenia na miesnie szyi

mi schudnięcie nic nie dało. zrzuciłam z 75 do 55 kg a podbródek pozostał. Organizm za bardzo "nie chce" zjadać tłuszczu akurat z podbródka. Mi nowy podbródek zrobił dr.Nylec i jestem mega zadowolona

Odnośnik do komentarza
W dniu 30.12.2021 o 12:18, Gość Nina321 napisał:

Lipoliza iniekcyjna polega na wstrzyknięciu pod skórę specjalnego preparatu, w skład którego wchodzi m.in. fosfatydylocholina. Sam preparat jest znany w medycynie estetycznej od dawna. Stosowany jest do ochrony wątroby oraz do redukcji tłuszczu we krwi. Fosfatydylocholina z łatwością przenika przez błony komórkowe, powodując ich rozerwanie, a następnie doprowadza do rozpadu trójglicerydów, które wraz z lipoproteidami transportowane są do wątroby, gdzie następuje ich rozkład. Pomimo faktu, iż zaaplikowany specyfik skutecznie przeciwdziała odkładającemu się tłuszczowi, to nie należy go traktować jako środka odchudzającego. Nie wszystkie miejsca nadają się do lipolizy iniekcyjnej.W zależności do ilości tkanki tłuszczowej procedurę powtarza się 2-3 razy w kilkutygodniowych odstępach. Często wystarcza jednak zabieg jednorazowy. Polecam osobiście https://pimik.pl/. Profesjonalna obsługa i cena adekwatna do jakości.

o lipolizie iniekcyjnej poczytajcie coś więcej niż tylko na stronach klinik które to robią i zgarniają na tym kasę. Preparat kosztuje grosze  a zabieg za grube pieniądze. Poczytajcie czy warto tutaj https://skorna.pl/lipoliza-iniekcyjna-dlaczego-nie-warto-zobacz-powiklania/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...