Skocz do zawartości
Forum

Problem życia w świecie obłudy i fałszywości


Gość seps

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problemy z życiem w takim świecie np gdy poruszy sie temat sexu w wieku 14lat to zaraz trafią sie podrząd odpowiedzi w stylu, że ten ktoś jest głupi, nastepnie, szanowanie sie dziewczyn, kazda jedna mowi o tym szanowaniu, że wkoncu niewiem co znaczy to szanowanie, nastepnie określenie dziwka, dla mnie dziewczyna co zaoferuje sex to sie nazywa dziewczyna, ale przeciez panuje osąd że to ta co robi to na lewo i prawo, a przecież to osoba lubiąca sex, dla mnie określenie dziwka znaczy że to osoba oferująca sex za korzyści, sex i miłość - mówi sie ze sex to zwierzece zapedy, bedac chlopakiem i wyrazajac potrzeby seksualne zostane wyzwany od zboka, bezuczuciowego, niemyslacego mozgiem tylko czym innym, o miłości wyraża sie już cnotliwie, gdy przecież taka miłość wynika z seksualności. No i to przedmiotowe traktowanie czy jest możliwe traktowanie odmiennej płci jak lalki gumowej? bez żadnych innych uczuć? rozumiem że w zażyłych związkach może tak, ale raczej to określenie odnosi sie do powszechnego postrzegania dziewczyn przez chłopaków - a jeśli jest to postrzeganie nawet seksualne, to jaki ma to związek z przedmiotem? wykorzystanie seksualne - niby dziewczyna jest naiwna i zrobie z nią co chce jeśli mam na to ochote?

Odnośnik do komentarza

Ogólnie są przyjęte reguły,których lepiej przestrzegać chyba że człowiek potrafi się oswoić z widokiem koleżanki która w wieku 16tu lat rodzi dziecko,chłopak sam nie wie czego jeszcze chce a czas pomyśleć o pieluchach i reszcie,nie wspomnę rodziców którzy przeżyli traumę że ich dziecko nagle z dziewczynki musi stać się kobietą.Jakoś nie potrafię przyswoić takich widoków tego świata.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...