Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Paweł89

Biegunka po antybiotyku

Rekomendowane odpowiedzi

Gość film

https://filmvod.pl -
----------------------
To Największa wyszukiwarka legalnych filmów i seriali online!
Znajdziesz tam filmy takie jak:  365 Dni (2020)  Czy  Legiony 2019

Setki filmów w jednym miejscu a to wszystko z dożywotnim dostępem.
 Polecam jak najbardziej!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość johna

Właśnie dlatego trzeba podawać przy antybiotykach probiotyk acidolac. Nie można liczyć na równowagę i brak biegunki, jeśli nie zapewniamy dziecku osłonki dla jelit. Nie wyobrażam sobie, jak można myśleć o leczeniu bez odpowiedniego działania profilaktycznego. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ozik203

Biegunka prawie zawsze pojawiała się u mnie przy antybiotykoterapii, nawet jeśli piłam dużo jogurtów, kefirów i czasem brałam coś osłonowego. Teraz już jest lepiej, bo mam debutir, który poprawia pracę jelit i odżywia ich nabłonek. Stosuję go przez kilka tygodni i brzuch dużo lepiej pracuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość tanka

Antybiotyki leczą, ale też dużo szkody robią w organizmie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To prawda, odbudowanie flory jelitowej trwa nawet kilka miesięcy o czym nie każdy wie. A jeśli nie ma równowagi w mikrobiomie organizm jest podatny na inne choroby. Sama nie mogłam poradzić sobie z biegunkami, nie wychodziłam z domu, zwyczajnie się bałam. Tego się nie zatrzyma. Do tego jeszcze miałam silne wzdęcia, brzuch mnie bolał. Dopiero jedno z badań potwierdziło zakażenie clostridium difficile. Problem w tym, że trudno się to leczy. Okazało się, że bardzo pomocne są przeszczepy mikrobioty jelitowej. Dopiero dzięki Human Biome Institute się o tym dowiedziałam. Wszystko jest opisane jak się to wszystko odbywa i gdzie są takie zabiegi wykonywane. We wszystkim mnie pokierowali.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...