Skocz do zawartości
Forum

Biegunka po antybiotyku


Gość Paweł89

Rekomendowane odpowiedzi

https://filmvod.pl -
----------------------
To Największa wyszukiwarka legalnych filmów i seriali online!
Znajdziesz tam filmy takie jak:  365 Dni (2020)  Czy  Legiony 2019

Setki filmów w jednym miejscu a to wszystko z dożywotnim dostępem.
 Polecam jak najbardziej!

Odnośnik do komentarza

Właśnie dlatego trzeba podawać przy antybiotykach probiotyk acidolac. Nie można liczyć na równowagę i brak biegunki, jeśli nie zapewniamy dziecku osłonki dla jelit. Nie wyobrażam sobie, jak można myśleć o leczeniu bez odpowiedniego działania profilaktycznego. 

Odnośnik do komentarza

Biegunka prawie zawsze pojawiała się u mnie przy antybiotykoterapii, nawet jeśli piłam dużo jogurtów, kefirów i czasem brałam coś osłonowego. Teraz już jest lepiej, bo mam debutir, który poprawia pracę jelit i odżywia ich nabłonek. Stosuję go przez kilka tygodni i brzuch dużo lepiej pracuje.

Odnośnik do komentarza

To prawda, odbudowanie flory jelitowej trwa nawet kilka miesięcy o czym nie każdy wie. A jeśli nie ma równowagi w mikrobiomie organizm jest podatny na inne choroby. Sama nie mogłam poradzić sobie z biegunkami, nie wychodziłam z domu, zwyczajnie się bałam. Tego się nie zatrzyma. Do tego jeszcze miałam silne wzdęcia, brzuch mnie bolał. Dopiero jedno z badań potwierdziło zakażenie clostridium difficile. Problem w tym, że trudno się to leczy. Okazało się, że bardzo pomocne są przeszczepy mikrobioty jelitowej. Dopiero dzięki Human Biome Institute się o tym dowiedziałam. Wszystko jest opisane jak się to wszystko odbywa i gdzie są takie zabiegi wykonywane. We wszystkim mnie pokierowali.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...