Skocz do zawartości
Forum

Co robić jeśli nie kontroluje swoich emocji?


Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem że ostatnio nad sobą nie panuję wybucham złością, wyzywam najbliższych, i co mi się nigdy nie zdarzało wdaję się w bójki. Dzisiaj przy obiedzie powiedziałem mamie żeby się pi*******a, wykrzyczałem jej to, a zwróciła mi tylko uwagę żebym się nie upijał jak wychodzę ze znajomymi wczoraj na dyskotece wdałem się w bójkę wyniosła mnie ochrona , zeszłym razem też wdałem się w bójkę którą sam sprowokowałem nie wiem co się ze mną dzieje. Dzieję się tak już od dłuższego czasu od paru miesięcy zauważam że się zmieniłem na gorsze nie wiem co robić. Nigdy nie wdawałem się w bójki nie pomyślałem nawet o prowokacji. Z mamą się kłócę często ale dzisiaj przesadziłem mój brat gdy to słyszał powiedział że mnie nienawidzi że do własnej matki odważyłem się coś takiego powiedzieć ostatnio kłócę się z nią non stop i wchodzą tam różne wulgaryzmy z mojej strony z siostrą mam to samo . Nie wiem co się ze mną dzieje pomocy ! Jak mam panować nad emocjami bo jeżeli dalej będę tak wybuchał to będe niedługo skłócony z całą rodziną...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...