Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu przy negatywnym teście ciążowym


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Mam problem, a dokladniej 17, 18 i 19 pazdziernika odbyłam stosunki przerywane bez zabezpieczenia. Moje cykle nie sa regularne dlatego nie jestem w stanie stwierdzić czy mialam wtedy dni płodne, natomiast jeśli ten cykl wypadłby prawidlowo to ostatni dzien, czyli 19.10, zahaczylby pierwszy dzien dni płodnych. 5.10 bylam u lekarza, odebralam wyniki cytologii i okazalo sie ze mam nadzerke, która musze usunąć i stan zapalny ktory leczyłam globulkami(badal mnie-usg dopochwowe, i powiedział ze w srodku wszystko ok..). 7.11 mialam planowo dostać okres lecz ten sie nie pojawil. 10.11 zrobiłam test ciazowy, na czczo, nic nie pilam, lecz nie z pierwszego tylko z drugiego moczu-negatywny. Wczoraj , tj 14.11 (7 dni po terminie miesiaczki) zrobilam kolejny test lecz w nocy.. musialam bo umieram ze strachu- także negatywny.Teraz jest 15.11 a okresu dalej nie ma.. dzis zaczęły mnie tylko lekko bolec piersi, wcześniej nic.. juz nie wiem o co chodzi.. co o tym myslicie dziewczyny? Myślę ze testy wykonane popolduniu po prawie 30 dniach od zblizenia będą wiarygodne..?
Konikowo

Odnośnik do komentarza

jestem w podobnej sytuacji, okres powinnam dostać 8 listopada, a nadal nic, uprawiałam seks, ale zabezpieczaliśmy się, tydzień po stosunku stosowałam globulki dopochwowe, które wg ulotki nie powinny wpływać na cykl...w tym tygodniu zrobię test,ale cały czas mam taki ból jakby okres miał się zaraz pojawić..może przez ten stres się spóźnia, już sama nie wiem co myśleć..

Odnośnik do komentarza

Witam , mam problemv. Kochalam sie 26 wrzesnia, z prezerwatywa. Nie pekla ani sie nie zsunela. 04.10 dostalam krwawienia. Jednakze teraz okres mi sie spoznia, wykonywalam 5 testow ciazowych wszystkie negatywne , ostatni test byl wykonany 16 listopada. Dodam ze nie uprawialismy seksu od 26 wrzesnia ? Mam plamienka zolte plamy na bieliznie i rosnie mi podbrzusze ? Mozliwa jest ciaza ?

Odnośnik do komentarza

Pomoze mi ktos ?! Boje sie ze jestem w ciazy 26 wrzesien wspolzylam z kochankiem z prezerwatywa, nie pekla. Mialam plamienie 04.10 przez 7 dni . Teraz spoznia mi sie okres, robilam wiele testow ciazowych , jednakze wszystkie negatywne. Dzis ( 20.11.14) zrobilam i wyszedl negatywny, mam mu wierzyc ? Bo bardzo sie jej obawiam, to by byla wpadka, nie mam mdlosci. Lecz mam wrazenie ze mam podbrzusze wieksze ( mam nadzieje ze mi sie zdaje ) , nie mam mdlosci. Od stosunku minelo dzis 50 dni, test moze sie mylic ?

Odnośnik do komentarza

mam problem. otóż moje miesiączki zawsze były nieregularne (podejrzewam u siebie policystyczność jajników, jednak jeszcze tego nie zbadałam), jakiś tydzień po spodziewanej miesiączce (doświadczyłam silnego stresu, być może dlatego tym razem aż tyle się spóźniał) pierwszy raz współżyłam z chłopakiem, zabezpieczyliśmy się prezerwatywą, nie pękła ani nie zsunęła się. tydzień później zaczęłam czuć krótkotrwałe bóle w podbrzuszu i często biegałam do toalety. po kilku dniach zmieniło się to w ciągły ból podbrzusza, momentami całego brzucha. Doszły nudności i ślinotok. 9 i 14 dni po stosunku zrobiłam test ciążowy z moczu porannego, wynik negatywny. Właśnie dzisiaj mija 14 dzień od stosunku, 55 dni od ostatniej miesiączki, ciągle boli mnie brzuch i mam nudności. wszystko wskazuje na ciążę ale wynik negatywny. Myśl o ciąży mnie paraliżuje, nie mogę mieć teraz dziecka. Te dolegliwości mogą wynikać ze samego strachu czy to może być faktycznie ciąża? proszę o opinię!

Odnośnik do komentarza
Gość Enigma_123

Witam!
Skoro robilas testy i od tego czasu nic nie wskazuje na ciaze, mysle ze spokojnie mozesz odsunac te mysl na bok.
Silny stres + obecne zdenerwowanie = zaburzania w cyklu.
Ja po maturach, pamietam, dostalam okres prawie 20 dni pozniej...
A dla upewnienia mozesz wybrac sie po prostu do ginekologa.
Bol w podbrzuszu (+pieczenie okolic intymnych) to moze byc objaw zapalenia drog moczowych.
Polecam profilaktycznie przegotowana wode i cytryna i herbate żurawinowa.
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Witam.Dnia 27.02 powinnam dostać okres,lecz do dziś go brak.Wczoraj zrobiłam test i wyszedł negatywny. Dodam, że od paru miesięcy mój cykl jest trochę zróżnicowany. Przykładowo w listopadzie dostałam okres na 30 dzień, a w grudniu co 32 i tak jest od pewnego czasu, lecz w styczniu powinnam dostać na 30 dzień, a dostałam na 32.Ciąże w 99% wykluczam,ponieważ był tylko petting. Piersi bolą mnie zawsze jak przed okresem. Dlaczego więc może spóźniać się, czy wykonać jeszcze jeden test?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...