Skocz do zawartości
Forum

Lęki i wahania nastroju przy związku na odległość


Gość PsychologiaMiłości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PsychologiaMiłości

Jestem z chłopakiem 6 miesięcy, mam 16 lat niestety nie mieszkamy w jednym mieście a aż 270 km od siebie. Ostatnio mam straszne wahania nastroju, ja już sobie z tym nie radze i on tez. Siedzę na kanapie i zaczynam po prostu płakać, odczuwam wewnętrzne leki choć zupełnie nic się nie wydarzyło. nie umiem sobie radzić już z ta odległością i brakiem bliskości ale nie mogę z nim zerwać bo za bardzo go kocham i nie umiałabym już funkcjonować bez niego, za dużo nas łączy. Miewam tez sytuacje kiedy mam bardzo dobry humor a w ciągu paru minut bez przyczyny zmienia się on do tego stopnia ze zamykam się w sobie nie mam ochoty z nikim rozmawiać a nawet płaczę. takie sytuacje zdarzają się coraz częściej. niszczę tym zachowaniem humor nie tylko sobie ale tez jemu i boje się ze zniszczę wszystkie nasze relacje. Bardzo proszę o pomoc bo już sobie z tym sama zupełnie nie radze.

Odnośnik do komentarza

Prawie 300 km każdego potrafiło by zdołować,a potrzeba bliskości często jest taka sama mając 16scie czy 30 lat.Co do tych relacji i odległości,potrzebujesz czegoś co cię odrobinę zdystansuje...wyjdź do znajomych postaraj się zrobić cokolwiek by odrobinę dać odetchnąć myślom i tęsknocie.Zapewne trudna to relacja i wymaga dużo zrozumienia z obydwu stron,co do twoich humorów nie martw się tym,to oczywiste że podchodzisz do tego emocjonalne ważne by chłopak wiedział że jesteś i że jesteś mu wdzięczna za to że rozumie twoje nastroje to ile dla ciebie znaczy i jak ci go brakuje bo trudno karmić uczucia,brakiem nie zależności,pośrednimi metodami kontaktu,ważne by w takiej relacji przede wszystkim oderwać się na chwilę każdym sposobem...gdy chodzi o uczucia niezależnie od odległości i wieku zawsze jest to trudne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...