Skocz do zawartości
Forum

Ciągłe wspominanie byłej dziewczyny


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Mam parę spraw do omówienia z którymi nie mogę sobie już od dłuższego czasu poradzić. A mianowicie chodzi o moją byłą dziewczynę z którą rozstałem się pół roku temu a nie mogę przestać o niej myśleć, chce ale nie mogę przygniatają mnie wspomnienia... A najgorsze dla mnie jest to że ona niedawno znalazła sobie nowego chłopaka byłem wściekły na nią a w szczególności na siebie ponieważ obwiniam się tym bo nie wiem co zrobiłem nie tak że mnie zostawiła, albo myślę czego nie zrobiłem a co mogłem zrobić. Gdy się rozstawaliśmy powiedziała mi że ja niczemu nie zawiniłem a później gdy ze sobą pisaliśmy zaczęła wypominać mi różne moje błędy jakie popełniałem będąc z nią i już całkiem pogubiłem się w tym wszystkim. Chciałbym o niej zapomnieć ale wspomnienia powracają a druga sprawa nie mogę znieść faktu że ktoś inny może ją dotykać całować itp... Diabli mnie biorą jak o tym myślę.

Co mam zrobić proszę o rady?

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Przede wszystkim postaraj się nie analizować sytuacji, nie zastanawiaj się, co by było gdyby. Postaraj się również unikać miejsc, który przypominają Ci byłą dziewczynę.
Warto także znaleźć jakąś aktywność, na przykład hobby, które przesunęłoby Twoją uwagę na inny tor. Nie żyj przeszłością, bo jej nie zmienisz skup się na teraźniejszości i przyszłości.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witaj uchimata 1
Niestety często tak bywa że jedna z stron inaczej godzi to rozstanie mówisz pół roku? a co powiesz na 5 lat tyle minęło w moim przypadku,kolejny związek a ja myślę właśnie o tej czy jestem uczuciowo niewierny? nie! uwierz możesz trafić na kobietę o której nie zapomnisz do końca swoich dni,mimo to będziesz w następnych związkach stworzysz rodzinę będziesz szczęśliwy...będziesz kochał następną partnerkę lecz dalej możesz wspominać tą jedyną partnerkę pomimo że następna może da ci o wiele więcej...mieć w sobie żal i pewnie pytania co gdyby było...kwestia jak z tym sobie poradzisz,co do tych wypomnień po rozstaniu przez kobietę,ciężko dać jednoznaczną odpowiedź.Ja tłumaczę sobie to tym że sama kobieta szuka powodów do zmiany partnera i wypomina to poprzedniemu...z drugiej strony jeśli jest w tym co można wyjąc by być lepszym partnerem to chyba dobrze,gorzej jeśli są sprzeczności a niestety często bywa tak że jedna ze stron nie jest na tyle dojrzała znajdując ten złoty środek by usatysfakcjonować oby dwie strony,później jedna ze stron cierpi i szuka odpowiedzi dlaczego,wtedy trzeba się po prostu pogodzić i wynieść z tego jak najwięcej doświadczenia,nie zapominając o tym lecz wynieść lekcje na przyszłość mimo wszystko,choć pozostaje często ból i niezrozumienie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...