Skocz do zawartości
Forum

Ile macie par butów?


Gość Riiri

Rekomendowane odpowiedzi

to zalezy, bo niektore powinny trafic do kubla na smieci albo niektorych nie uzywam juz 2 lata np kalosze czy znoszone okurzone baleriny. Mam tez np niepotrzebnie kupione 3pary adidasów których nie nosze i nwm czy uznawac je za buty. Jesli chodzi o to co noszę to mam
+skromne z tamtego roku sandały
+znoszone NIKE trampki co mają 2 lata
+zimowe buty górskie LOVA za 399zł na promocji i mają już 5lat :)
+2xbotki krótkie których ani razu nie założyłam
+2 pary adidasów biegowych których nie używam
+skórzane baleriny do cwiczeń
+czółenka do sukienki
+szpilki co założyłam tylko na 100dniówkę
+kalosze których nigdy nie noszę
a więc można powiedzieć mam 10 par butów, ale 90%życia noszę te NIKE i LOVA

Odnośnik do komentarza
Gość Esmeraldaa

Myślę że u nas kobiet to może wyglądać inaczej niż u Panów, prawdę mówiąc nigdy nie liczyłam, mam trochę butów popakowanych na strychu takich w których jakiś czas nie chodzę a nie są zniszczone. Często kupuje coś nowego bo jest w promocji np. w sklepie Deichmanna https://www.deichmann.com/PL/pl/shop/welcome.html i zamiast docierać jakieś wcześniejsze buty to chodzę w nowych bo mi się podobają.

Odnośnik do komentarza

Szczerze? Nie wyobrażam sobie mieć tylko 2-3 par butów. Jak to mają niektórzy mężczyźni. Jestem zdania,że warto jest mieć buty na wiele okazji:
Do pracy
Na spacer
Na wycieczkę
Czy na jakię eleganckie wyjście

Mam w szafie i trampki i szpilki i trekkingi i wygodne baleriny czy sandałki ( w których tego lata chodze właśnie najczęściej). Butów polecam poszukać w promocjach na Cozyshoes.pl - w sklepie aktualnie są spore wyprzedaże na wiele markowych butów.

Odnośnik do komentarza

Ja jakoś nie przepadam za strojeniem się w damskie ciuszki, wg mnie ma być fajnie i wygodnie ale efekt mam taki, że do wsyzstkiego inny sportowy but :D mam chopla na punkcie adidasów, a teraz jak są upały to trampki lekkie albo sportowe baleriny. A ostatnio jeszcze, haha, znalazłam sportowe tutaj modi4moda po 20 zł i zamówiłam sobie trzy pary :D no nie mogłam się powstrzymać no i dobrze, bo teraz mamw czym chodzić,bo upałów końca nie widać :D

Odnośnik do komentarza

to jakiś specjalny klej wyłącznie do klejenia butów? bo takie specjalistyczne/techniczne kleje to chyba szewc ma kiedyś widziałem, że rozgrzewał taki klej w zakładzie i nakładał. ten tadam też trzeba rozgrzewać wcześniej czy przygotowywać jakos?

Odnośnik do komentarza

~macionka
jak dbacie o buty sportowe? Mam kilka fajnych par ale leżą i się kurzą bo mi się porozklejały, wyglądają ładni tylko co z tego jak odkleiła mi się podeszwa :( czy takie buty to już tylko do wywalenia?

Macionka niekoniecznie musisz pozbywać się takich butów. Samodzielnej naprawy butów w domu możesz dokonać szybko, prosto i trwale dzięki nowemu klejowi TADAM®. To klej do butów o konsystencji żelu, bezbarwny i łatwy w użyciu, którym można naprawić buty już w 60 sekund.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam.com.pl

Odnośnik do komentarza

~jooh
to jakiś specjalny klej wyłącznie do klejenia butów? bo takie specjalistyczne/techniczne kleje to chyba szewc ma kiedyś widziałem, że rozgrzewał taki klej w zakładzie i nakładał. ten tadam też trzeba rozgrzewać wcześniej czy przygotowywać jakos?

Jooh, klej TADAM® jest gotowy do użycia zaraz po otwarciu.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam.com.pl

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...