Skocz do zawartości
Forum

Ile macie par butów?


Gość Riiri

Rekomendowane odpowiedzi

~macionka
Jak przygotować buty do klejenia? Muszę jakiś specjalny środek do odłuszczenia kupić? Czy spirytus salicylowy może być?

Dzień dobry! Macionka, aby naprawa rozklejonych butów była trwała należy pamiętać, że łączone części powinny być przede wszystkim czyste, suche, bez tłuszczu i kurzu. Najlepiej oczyścić je środkiem na bazie alkoholu. Spirytus salicylowy będzie odpowiedni.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam.com.pl 

Odnośnik do komentarza

~acbun
Taki klej by mi sie przydał, mam takie jedne buty do poklejenia. Gdzie nabędę taki klej? Znajde stacjonarnie?

Witam! Acban, klej TADAM® możesz kupić w sklepach motoryzacyjnych, metalowych, oferujących farby oraz lakiery, marketach budowlanych i sklepach elektrycznych. Prowadzimy obecnie bardzo intensywną dystrybucję, więc powinien być coraz powszechniej dostępny także w pozostałych sklepach. Mamy nadzieję, że uda się Panu/Pani go dostać przy okazji najbliższych zakupów.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam.com.pl

Odnośnik do komentarza

~gaba000111
ja widziałam w takich sklepach typu 'zrób to sam' etc. zastanawiam się tylko czy nadaje się on też do klejenia materiałowych butów, espadryle itp.

Witam! Gaba000111 klej TADAM® klei materiały najczęściej używane w produkcji butów, takie jak skóra, tkaniny i niektóre tworzywa sztuczne. Z pewnością nada się do domowej naprawy espadryli.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam.com.pl

Odnośnik do komentarza

Do sportowych nie mam szczęścia jakoś. Miałam ich z 15 par, ale musiałam część wyrzucić, bo przy bieganiu mi się rozklejały. Może najwyższy czas zacząć jednak kleić. Gdzie ten TADAM można kupić? Trudne jest takie klejenie samodzielnie butów?

Odnośnik do komentarza

~stratka
Do sportowych nie mam szczęścia jakoś. Miałam ich z 15 par, ale musiałam część wyrzucić, bo przy bieganiu mi się rozklejały. Może najwyższy czas zacząć jednak kleić. Gdzie ten TADAM można kupić? Trudne jest takie klejenie samodzielnie butów?

Witam! Stratka, klej TADAM® kupisz m.in. w kioskach, sklepach motoryzacyjnych, metalowych, oferujących farby oraz lakiery, marketach budowlanych i sklepach elektrycznych. Prowadzimy obecnie bardzo intensywną dystrybucję, więc powinien być coraz powszechniej dostępny także w pozostałych sklepach.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam.com.pl

Odnośnik do komentarza

Kupiłam TADAM i udało mi sie skleić pierwsze buty. Myslałam że to będzie bardziej skomplikowane, ale po prostu oczyściłam i odtłuściłam podeszwe i nałożyłam klej. Następnego dnia poszłam biegać i wszystko jest świetnie, a klejenia nawet nie widać.

Odnośnik do komentarza

Mam duzo par butow ale jeśli mam być tutaj szczera to w wiekszości z nich nie chodzę. Sa to zwykle buty na wysokim obcasie, które uwielbiam jeśli chodzi o ich wyglad ale z chodzeniem w nich jest już trudniej. Tak wiec na co dzień wybieram buciki na niższym obcasie, w których jest mi jednak o wiele wygodniej.

Na co dzień najczęściej śmigam sobie w takich oto balerinach:
https://pantofelek24.pl/pol_m_Obuwie-damskie_Balerinki-215.html

Wiosną oraz jesienią wybieram skórzane.
Za to latem lubie materiałowe z uwagi na to, ze są bardziej przewiewne i noga w nich oddycha.

Odnośnik do komentarza

Te sa w ciaglym uzywaniu: kozaki , botki jesienne, botki wiosenne, polbuty 1 czarne, sandaly , Adidasy. 

W tych Nie chodze ale moze kiedys bede: 1 polbuty czarne, dwie pary sandalow na Obcasie, trapery w gory. 

Te mam do sprzedania: 2 pary szpilek letnich, polbuty wysokie , polbuty plaskie.

 

ogolnie to nie lubie wielkiej ilosci butow bo z doswiadczenia wiem ze to Nie ma sensu .. ??‍♀️ 

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie mialam problemu z kupnem kozakow, jeszcze przy przymierzaniu byly dosc dopasowane, a ze jest gumka, to z czasem sie dopasowaly i juz tak w lydke nie cisnely, nadal byly przylegle, ale nie tak ze to czulam. W styczniu na wyprzedarzach postanowialam kupic nowe kozaki, bo stare mi pekaja na zgieciu i co? I doopa. Wszystko co mi sie podobalo, to mialo cene i tak za wysoka, albo byly wsuwane bez zasuwaka wiec holewa odstawala i to jaaaaak. Te co mialy zaskuwak tez ostawaly ale mniej. Strasznie mnie to zdziwilo, bo az tak chudych lydek nie mam. Stare kozaki kupowalam tutaj w DE i nie bylo problemow, a w styczniu wszystko co przymierzylam w C&A i w Deichmannie odstawalo.
U mnie powiedzenie ze mam nogi jak u sarenki trafia w samo sedno, tylko ze sie smiac nie mozna ze takie owlosione , a wlasnie ze takic zgrabne. W porownaiu do uda mam bardzo chuda lydke. Taka sama budowe ma moja mama. Jak nosilam buty z obcasem to dopiero mialam pencinki - chude , smukle i przez to moje uda wydawaly mi sie zawsze baleronami hihihihi

Lubię rowniez zaglądać sobie na blogi modowe:
[url=http://www.stylishwoman.pl/]http://www.stylishwoman.pl/[/url]

Jeśli szukacie ciekawych inspiracji, polecam to miejsce.

Odnośnik do komentarza

1. Kozaki na lzejsza zime/jesien
2. Ocieplane botki na zło w stylu -20 i mniej
3. treningowe
4. sportowe do lazenia na codzien w inne pory roku
5. eleganckie do pracy
6. eleganckie okazjonalne. 

Polecam ten wpis o butach:

https://suzana.pl/blog/wakacje-sprawdz-jakie-trzy-pary-butow-musisz-miec-ze-soba.html

Jest tutaj opisane jakie 3 pary butów dobrze jest mieć na pewno w swojej szafie! 

Odnośnik do komentarza

Mam kilka par ale jak przychodzi co do czego to i tak nie mam co na siebie włożyć ?
uwielbiam trampki i chodzę w nich od marca do listopada ?
w adidasach mogę przebiegać cały rok i nie robi mi to różnicy
glany to raczej na zimę, kiedyś okazyjnie zakładałam przez cały rok ale już mi się skończyło to ?
jeżeli chodzi o kozaki zimowe to nie lubię ich nosić i nie lubię ich kupować. w ogóle w tym roku miałam sobie kupić jakieś to zanim się zdecydowałam to już nie było mojego numeru ? a że zeszłoroczne się rozleciały to na stanie kozaków brak ? Jeśli szukacie promocji na obuwie, to polecam rozglądać się w sklepach internetowych, ceny w nich są znacznie korzystniejsze niż w sklepach stacjonarnych. Na stronie jest wiele kuponów rabatowych https://coupondojo.com/pl/kupony-rabatowe/czasnabuty I jest o wiele większy wybór. Jesli szukacie wygodnych butów na jesien, polecam stawiać na te na koturnie a nie na obcasie bo noga jest stabilniejsza: 

Odnośnik do komentarza

To już zależy od trybu życia. Najmniej mam eleganckich, bo nie potrzebuję takich na co dzień.
Najwięcej mam... wygodnych. Z różnych kategorii, nie tylko sportowe, ale komfort jest dla mnie najważniejszy.
No dobra- są jakieś wyższe botki itp. do założenia jak mnie najdzie ochota, ale takie buty stanowią mniejszość i w ogóle mieszczę się ze wszystkimi swoimi w 3 niewielkich półkach szafki na buty. Moja granica w kwestii obuwia to ta szafka. Wychodzi kilkanaście par, dałoby się nawet mniej, ale nie zależy mi na takiej redukcji aktualnie. 

Chciałabym jednak w tym roku dokupić sobie wygodne mokasyny:

https://www.glospasleka.pl/artykuly/elegancja-i-wygoda-czyli-czarne-mokasyny,a,51432.html

Szczególnie, że jest to bardzo praktyczny typ obuwia.

2%20-%20Copy%202.jpg

Odnośnik do komentarza

Staram się mieć między 10 a 15 maks. Kiedyś miałam ponad 100. Poza bajzlem i wiecznym jego porządkowaniem, zero plusów.
Generalnie staję się teraz minimalistka, wyrzucam / oddaję rzeczy, kupuję mało i zwykle dopiero gdy dana rzecz się zniszczy, w ramach zastępstwa.
Widzę po mojej córce, ma 2 pary butów na zimę, latem sandałki, adidasy, 2 pary baletek i klapki i zupełnie jej to wystarcza. Po co więc ja miałabym mieć więcej.

W tym roku na pewno planuję sobie kupić jakies nowe mokasyny:
https://businesswomanlife.pl/komfortowa-elegancja-czyli-mokasyny-damskie/

Bo przydałyby mi się na jesień.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...