Skocz do zawartości
Forum

Śmierć kliniczna


Mattii

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie co mógłbym waszym zdaniem zrobić ze swoim ciałem, żeby umżeć, ale żeby dało mnie się wyratować, mam na myśli śmierć kliniczną. Jestem Kaskaderem, a także i fanem muzyki dethcore. Ostatnio zginął wokalista jednego z moich ulubionych zespołów mianowicie Suicide Silence. Chciałbym oddać mu chołd wykonując śmierć kliniczą

Odnośnik do komentarza

A pomyślałeś przez chwilę co by było gdyby pomoc przyszła za późno? Myślę, że życie jest Ci miłe. Rozumiem Twój ból po stracie bliskiej osoby ale myślę, że śmierć kliniczna jak piszesz to nie najlepsza manifestacja. Można oddać hołd na wiele innych sposobów. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość Mała__MI

Na pewno Twój idol by to pochwalił, na pewno... Człowieku ograni się Twoja ewentualne smierć nic nie wniesie. A pomyslałes o tym że może nawet Cię odratują ale pozostaniesz warzywem? Bo zjadą zmiany w mózgu - to dopiero hołd oddasz....

Odnośnik do komentarza

Niech ci zrobią operację na otwartym sercu albo mózgu.
Idol,idolem,twoje życie,twoim życiem.Jeśli hołd jest ważniejszy od życia ( nigdy nie wiadomo czy dadzą radę cię w porę uratować ) to idź i się baw w pana i władcę.Powodzenia.

It's who I am and what I feel
My life is automatic
Up in the air, is what I breath
and it is never static.

Odnośnik do komentarza
W dniu 11.12.2012 o 16:20, Mattii napisał:

Mam pytanie co mógłbym waszym zdaniem zrobić ze swoim ciałem, żeby umżeć, ale żeby dało mnie się wyratować, mam na myśli śmierć kliniczną. Jestem Kaskaderem, a także i fanem muzyki dethcore. Ostatnio zginął wokalista jednego z moich ulubionych zespołów mianowicie Suicide Silence. Chciałbym oddać mu chołd wykonując śmierć kliniczą

Troche nich cię poduszka ale nie za dużo, tak abyś omdlal i wtedy coś zobaczysz z zaswiatow

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...