Skocz do zawartości
Forum

Jak przytyć?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kosmatka

a odkąd zacząłeś zdrowo jeść to coś drgnęło na wadzę?
Może spróbuj wprowadzić większą ilość białka? np w postaci bakalii, orzechów włoskich, laskowych, nerkowców, migdałów, pistacji ...

Odnośnik do komentarza
Gość Kosmatka

no to może poczekaj, może ruszy :) Spróbuj z tymi orzechami i bakaliami. One mają dużo białka i dużo tłuszczy (ale zdrowych)
np:
Orzechy laskowe:
Wartość energetyczna w 100 g: 650,00 kcal
Białko w 100 g: 16,00 g
Węglowodany w 100 g: 6,10 g
Tłuszcz w 100 g: 60,10 g

Orzechy włoskie:
Wartość energetyczna w 100 g: 645,00 kcal
Białko w 100 g: 16,00 g
Węglowodany w 100 g: 18,00 g
Tłuszcz w 100 g: 60,30 g

Migdały:
Wartość energetyczna w 100 g: 583,00 kcal
Białko w 100 g: 18,70 g
Węglowodany w 100 g: 5,40 g
Tłuszcz w 100 g: 54,10 g

Odnośnik do komentarza
Gość kamil19866

Witam.
Co do jedzenia na noc to uważaj bo Ci w brzuch pójdzie. dalej bedziesz chudy tylko z wielkim brzuchem hehehe :) możliwe ze masz coś takiego jak ja miałem przy 183cm wzrostu do wieku 25 lat ważyłem 70kg. Tak jak ty stosowałem diety i nić nie pomagało...po 25 zacząłem sam od siebie tyć teraz mam 28 i 90kg wagi pod stałą kontrolą no i siłownia :)...aczkolwiek ustal sobie porzadna diete: białko min2g/kg węglowodany 3g/kg i oczywiście siłownia bez niech bedziesz tłuściutki hehee :) mam nadzieje że pomogłem

Odnośnik do komentarza

Witam piszę tu z taką sprawą, mam 26 lat ważę 63 kg przy 182 cm, próbowałem jakiś czas temu dietę na przytycie nic nie dało, niedawno zrobiłem badania krwi + chyba na tarczyce, wyszły w normie z tego co mi lekarz mówiła. I moje pytanie jest następujące co mam zrobić,co zażywać (nie wiem jakiś Suplement Diety na przytycie) aby przytyć, ja jestem zielony w tych sprawach, za odpowiedzi dziękuje.

PS. Dodam jeszcze że mam problemy z apetytem ale to może być związane z tym że możliwe że mam Nerwice ale nic nie jest jeszcze pewne

Odnośnik do komentarza

nie ma suplementu diety na przytycie.... no chyba, że mówimy o białku, ale to bardziej na mięśnie i ich rozrost a nie na przytycie. Moim zdaniem powinienieś iść do dietetyka, żeby ułożył Ci dietę, dobraną do ciebie

Odnośnik do komentarza

Witam! Mam 17 lat, 156 cm wzrostu i ważę 40,5 kg. Rok temu ważyłam 61 kg. Jakoś od stycznia 2014 zaczęłam się odchudzać ... Najpierw jadłam zdrowo i normalne porcje,ćwiczyłam na wakacjach zaczęłam stosować dietę 800-900kcal...(oczywiście nie mam miesiączki) Jak teraz mam bezpiecznie przytyć żeby nie zrobił się wielki efekt jojo i żebym strasznie nie przytyła ale przytyła tylko 7 kg ?

Odnośnik do komentarza

Witam!
Mam na imię Milena, w styczniu będę miała 18lat...
Moim problemem jest mała waga.. Obecnie waże 48/49 kg, co jest dla mnie wielką udręką... Przed paroma miesiącami ważyłam 55kg. Zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne i w przeciągu 4/5 miesięcy schudłam 8 kg. Po takim spadku wagi, automatycznie odstawiłam tabletki, lecz przytyć nie udało mi się.. Czytałam różne podstawowe diety do złapania masy.. Ale mam różnie rozstawiony tryb dnia, i nie mogę sobie pozwolić, aby codziennie jeść o tej samej porze posiłek. Co wiecej, brak mi apetytu.

Odnośnik do komentarza
Gość 1234Ciekawa1234

witam, mam 185cm i 58 kg wiem, ze musze przytyć. Jak zmieniłam swoje zasady żywieniowe na zdrowe zaczelam chudnąć, do tego doszedł duuży stres i wysiłek fizyczny. Czasami mam straszną ochote na jakiegoś fast fooda, tłuste posiłki albo coś słodkiego ale boje się, że przytyje na brzuchu i jak zaczne jesc takie rzezczy to ogolnie wyrośnie mi oponka.Co mam zrobić? czy dalej nie jesć takich rzeczy czy raz na jakis czas mi nie zaszkodzi?????

Odnośnik do komentarza

wdg mojego schematu przy tym wzroście i wadze powinnaś spożywać ok . 2500 kcal
przyjmując schemat 20% T / 20% B /60% W
500 kcal z białka ( 125 g )
500 kcal z tłuszczy ( 56 g )
1500 kcal z węglowodanów ( 375 g)
( dieta w załączniku , przykładowa ułożona przeze mnie)
do tego 4 -5 razy w tygodniu
tego typu trening


i przytyjesz a na dodatek wyrzeźbisz swoje ciałko : ) powodzenia :)

monthly_2015_01/musze-przytyc_2369.jpg

Odnośnik do komentarza

Loq
wdg mojego schematu przy tym wzroście i wadze powinnaś spożywać ok . 2500 kcal
przyjmując schemat 20% T / 20% B /60% W
500 kcal z białka ( 125 g )
500 kcal z tłuszczy ( 56 g )
1500 kcal z węglowodanów ( 375 g)
( dieta w załączniku , przykładowa ułożona przeze mnie)
do tego 4 -5 razy w tygodniu
tego typu trening


i przytyjesz a na dodatek wyrzeźbisz swoje ciałko : ) powodzenia :)

Pięknie. :)
Odnośnik do komentarza
Gość 1234Ciekawa1234

a jeśli od czasu do czasu zjem tabliczke czekolady, pizze czy pierogi to mi nie zaszkodzi? Boję się troche, że po długiej przerwie od niejedzenia takich rzezcy mój orgazizm nie wytrzyma i wszystko pójdzie w brzuch jak zaczne sie objadać

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...