Skocz do zawartości
Forum

Stan podgorączkowy i różowe plamienie a ciąża


Gość Bożka26

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bożka26

Dzień dobry. Mam 18 dzień cyklu i dodam, że staram się z mężem o dziecko. Wczoraj wystąpiło u mnie bardzo słabe plamienie (różowa wydzielina) i pojawił się również ból jajnika oraz w krzyżu. Wcześniej pobolewało mnie podbrzusze, ale ustąpiło.Od paru dni mam 37temp czasami 37,2temp. Wcześniej nie miałam takich objawów. Dwa lata temu stwierdzono u mnie nadżerkę, ale słabą. Lekarz powiedział, że na razie nie będziemy tego ruszać tylko dopiero jak urodzę dziecko. Na zrobienie testu jest jeszcze za wcześnie a ja nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć. Bardzo chcemy z mężem mieć dziecko, ale myślimy racjonalnie (nie wmawiam sobie, że już jestem w ciąży). Bardzo proszę o informacje czy jednak jest to możliwe. Szczerze powiem, że martwi mnie ta temperatura. Z góry dziękuję Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość ziok_ziok

jeszcze za wcześnie żeby stwierdzić czy to ciąża, temperaturę gdzie mierzyła pod pachą ?
plamienia mogą się pojawić przy niezagnieżdżeniu zarodka ale tak jak pisała to jeszcze za wcześnie żeby cokolwiek stwierdzić.
Musisz cierpliwie poczekać , trzymam kciuki żeby się udało :)

Odnośnik do komentarza

Witam!
Niestety nie ma takiej możliwości, by w ramach porady internetowej ocenić czy jest Pani w ciąży. Opisane objawy są również na tyle mało charakterystyczne, że mogą mieć wiele przyczyn. Oczywiście jedną z nich może być ciąża. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży może Pani wykonać badanie poziomu hormonu beta-HCG z krwi. Wynik jest miarodajny już po 8 dniach od stosunku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...