Skocz do zawartości
Forum

Jakie są wasze ulubione kolory ubrań?


Gość Mała__MI

Rekomendowane odpowiedzi

oj u mnie to jest masa tego :D Uwielbiam kolory żywe ale nie neonowe, w neonach jakoś tak dziwnie się czuje. Ale tak do najbardziej takich ulubionych to zaliczam:
zieleń ( nie lubię oliwki), granat, żółty, brzoskwiniowy, chabrowy, fioletowy i czarny.

Somewhere over the rainbow
Skies are blue
And the dreams that you dare to dream
Really do come true

Odnośnik do komentarza

najlepiej czuję się w granacie i wszelkich odcieniach brązu (jasne i ciemne, biorąc też pod to pomarańcz). ostatnio też przypadł mi do gustu czerwony, więc zainwestowałam w czerwone dodatki na zimę :) ale w reszcie kolorów też się dobrze czuję, najgorzej chyba w błękitnym i różowym (ale jakby były pastelowe, to też czemu nie:))

Odnośnik do komentarza

Ja stawiam na klasyczne kolory rzeczy, które zazwyczaj są droższe, noszone przez dłuższy czas, zajmują dużo miejsca i muszą mniej więcej do wszystkiego pasować - kurtki, płaszcze, spodnie, buty, torebki, marynarki, swetry. Kolorowe kupuję koszulki, letnie bluzeczki i ubrania noszone samodzielnie - sukienki, kombinezony oraz ciuchy sportowe. W ten sposób zawsze mogę założyć cokolwiek wyciągnę z szafy i jednocześnie mieć sporo kolorów.

Lubię szczególnie burgundowy https://studenckaelegancja.pl/kolor-burgundowy-w-modzie-meskiej Bardzo dobrze wyglada zarowno w szafie męskiej jak i w kobiecej. 

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Bart
2 minuty temu, Gość Gość Bart napisał:

Ja lubię ubrania w kolorze beżowym, niebieskim (jasnym i ciemnym), zielonym i może jeszcze brązowe (niezależnie od płci).

Różowe też lubię, ale tylko u kobiet.

Beżowe, niebieskie, zielone i brązowe ubrania lubię niezależnie od płci, a różowe tylko u kobiet.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...