Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Mała__MI

Jakie są wasze ulubione kolory ubrań?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mała__MI

Hejka,
Jakie są wsze ulubione kolory ubrań?W jakiech kolorach czujecie się najlepiej? Moje to :
1. Czerń
2. Fiolet
3. Morska zieleń
4. Niebieski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Achaa

ja lubię różne kolory :) odcienie neonów, pastele, uwielbiam kolor brzoskwiniowy, szary, czerwony, camel, morski, miodowy, ostatnio nawet czarny... jest tego wiele :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

oj u mnie to jest masa tego :D Uwielbiam kolory żywe ale nie neonowe, w neonach jakoś tak dziwnie się czuje. Ale tak do najbardziej takich ulubionych to zaliczam:
zieleń ( nie lubię oliwki), granat, żółty, brzoskwiniowy, chabrowy, fioletowy i czarny.

Somewhere over the rainbow
Skies are blue
And the dreams that you dare to dream
Really do come true

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ovverdosed

Lubię kolor czarny, brązowy i biały. Podoba mi się jak wyglądam w tych kolorach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

najlepiej czuję się w granacie i wszelkich odcieniach brązu (jasne i ciemne, biorąc też pod to pomarańcz). ostatnio też przypadł mi do gustu czerwony, więc zainwestowałam w czerwone dodatki na zimę :) ale w reszcie kolorów też się dobrze czuję, najgorzej chyba w błękitnym i różowym (ale jakby były pastelowe, to też czemu nie:))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość AgnesMagnezzz

czerń,brąz,szarość,biel,beze rożne odcienie tych kolorów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Polankaaa

kurczaczkowy żołty i taki rozbielony, do tego fuksja, groszkowa zieleń

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Córunia Tatunia

ja lubię każdy kolor. Jedyny w którym źle się czuje to musztardowy i zgniła zieleń

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Brawurka

U mnie to
kobalt i niebieski - mam strasznie dużo ubrań w tym kolorze
nieśmiertelna czerń
trawiasta zieleń
morski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co widzę po mojej garderobie to głównie czerń i przeróżne odcienie szarości, poza tym granat, beż, zieleń, a latem różne szalone fuksje, pomarańcze i żółcie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dinne

Ja stawiam na klasyczne kolory rzeczy, które zazwyczaj są droższe, noszone przez dłuższy czas, zajmują dużo miejsca i muszą mniej więcej do wszystkiego pasować - kurtki, płaszcze, spodnie, buty, torebki, marynarki, swetry. Kolorowe kupuję koszulki, letnie bluzeczki i ubrania noszone samodzielnie - sukienki, kombinezony oraz ciuchy sportowe. W ten sposób zawsze mogę założyć cokolwiek wyciągnę z szafy i jednocześnie mieć sporo kolorów.

Lubię szczególnie burgundowy https://studenckaelegancja.pl/kolor-burgundowy-w-modzie-meskiej Bardzo dobrze wyglada zarowno w szafie męskiej jak i w kobiecej. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gość Bart

Ja lubię ubrania w kolorze beżowym, niebieskim (jasnym i ciemnym), zielonym i może jeszcze brązowe (niezależnie od płci).

Różowe też lubię, ale tylko u kobiet.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gość Bart
2 minuty temu, Gość Gość Bart napisał:

Ja lubię ubrania w kolorze beżowym, niebieskim (jasnym i ciemnym), zielonym i może jeszcze brązowe (niezależnie od płci).

Różowe też lubię, ale tylko u kobiet.

Beżowe, niebieskie, zielone i brązowe ubrania lubię niezależnie od płci, a różowe tylko u kobiet.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...