Skocz do zawartości
Forum

Stosunek bez zabezpieczenia w owulację a ciąża


Gość ag...ys

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przez długi czas brałam tabletki antykoncepcyjne przestałam ponad miesiąc temu dostałam okresu- trwał 7 dni ,cykle normalnie poza braniem tabletek mam 30 dniowe. Zazwyczaj kiedy mam owulacje czuję ból jajnika i tak właśnie stało się teraz ale w wyniku różnych życiowych problemów zapomniałam o tym i zapomniałam się ze swoim partnerem kochaliśmy się bez zabezpieczenia on na koniec wyskoczył ale w ciągu trwania stosunku pałzował parę razy zostając we mnie. dziś byłam u lekarza pierwszego kontaktu bo bolał mnie kręgosłup Pan Dr badał mi brzuch uciaskając i w wyniku wywiadu powiedział, że napewno mam owulacje co zresztą sama czuję. jakie jest prawdopodobieństwo że mogę zajść w ciążę i czy dziś jak przyjmę pigułkę po stosunku (minęło poonad 24 h) ona będzie działać jakie mam szanse w procentach że ta pigułka zapobiegnie ewentualnej ciąży.Dziękuję i pozdrawam.

Odnośnik do komentarza

Witam!
W przypadku niezabezpieczonego stosunku zawsze występuje ryzyko ciąży. Antykoncepcję postkoitalną można zastosować do 72. godzin po stosunku. Skuteczność tabletki "po" jest uzależniona od czasu po stosunku w jakim się ją przyjmie. W trzeciej dobie jest to ok. 60%. W razie wątpliwości proszę udać się do specjalisty ginekologa.

Odnośnik do komentarza

Witam. Z chłopakiem staramy się o dziecko. Mam 26 dniowe cykle, ostatnia miesiączka 30.03.2013, 13 - 14.04 kochaliśmy się bez zabezpieczenia z finałem we mnie. Miałam dni płodne.. Dodam, że zawsze około 14 dni przed miesiączką bolą mnie piersi. Piersi zaczęły boleć już po finale,
13.04, bolały 2 dni tylko, że słabo. Dziś 16.04 nie czuję bólu piersi. Okresu spodziewam się około 24.04. W takim razie pytam czy możliwość bycia w ciąży jest wielka .?

Odnośnik do komentarza
Gość da...za

dzien dobry
mam pytanie ktore mnie meczy mianowicie21.06.2013 mialam m,iesiaczke cykle raczej regularne 28 dni w piatek wypadal dzien plodny w ktorym uwalniane bylo jajeczko zostalam zaplodniona czy to moze byc ciaza? bola mnie piersi mam stany podgoraczkowe od 36,8 do 37,2 lub wiecej mam tez poranne nudnosci.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...